The Vampire Diaries RPG.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
The Vampire Diaries RPG.

The Vampire Diaries RPG forum.
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 5 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 5 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Пон Ное 15, 2021 8:02 am
Latest topics
» Вашите форуми.
 Реката с големите камъни	 - Page 2 EmptyСъб Ное 03, 2012 1:53 pm by Luz X. Lacrosse-Portnoy.

» Искам да си сменя лика
 Реката с големите камъни	 - Page 2 EmptyВто Сеп 25, 2012 8:42 am by Дилън Уебър

» Мнение за The vampire diaries
 Реката с големите камъни	 - Page 2 EmptyПон Сеп 17, 2012 5:48 pm by Katelyn Von Ward

»  Филми/Сериали
 Реката с големите камъни	 - Page 2 EmptyСъб Сеп 15, 2012 1:12 pm by Katelyn Von Ward

»  Vampire Barbie Vs. Barbie Klaus.
 Реката с големите камъни	 - Page 2 EmptyПет Сеп 14, 2012 7:35 pm by Саша Пиърс

» Море или плаж?
 Реката с големите камъни	 - Page 2 EmptyПет Сеп 14, 2012 7:34 pm by Саша Пиърс

» Кое е първото нещо което гледате у момче/момиче
 Реката с големите камъни	 - Page 2 EmptyПет Сеп 14, 2012 7:34 pm by Саша Пиърс

» Мнение за Gossip Girl
 Реката с големите камъни	 - Page 2 EmptyПет Сеп 14, 2012 7:33 pm by Саша Пиърс

»  Използвате ли преса?
 Реката с големите камъни	 - Page 2 EmptyПет Сеп 14, 2012 7:32 pm by Саша Пиърс

Top posters
Tayllor Le'roux.
 Реката с големите камъни	 - Page 2 Vote_lcap Реката с големите камъни	 - Page 2 Voting_bar Реката с големите камъни	 - Page 2 Vote_rcap 
Asq.
 Реката с големите камъни	 - Page 2 Vote_lcap Реката с големите камъни	 - Page 2 Voting_bar Реката с големите камъни	 - Page 2 Vote_rcap 
Christina Sаint-Claire.
 Реката с големите камъни	 - Page 2 Vote_lcap Реката с големите камъни	 - Page 2 Voting_bar Реката с големите камъни	 - Page 2 Vote_rcap 
Madison Miller
 Реката с големите камъни	 - Page 2 Vote_lcap Реката с големите камъни	 - Page 2 Voting_bar Реката с големите камъни	 - Page 2 Vote_rcap 
Kate D. Muse
 Реката с големите камъни	 - Page 2 Vote_lcap Реката с големите камъни	 - Page 2 Voting_bar Реката с големите камъни	 - Page 2 Vote_rcap 
Деймън Салватор
 Реката с големите камъни	 - Page 2 Vote_lcap Реката с големите камъни	 - Page 2 Voting_bar Реката с големите камъни	 - Page 2 Vote_rcap 
Kali.
 Реката с големите камъни	 - Page 2 Vote_lcap Реката с големите камъни	 - Page 2 Voting_bar Реката с големите камъни	 - Page 2 Vote_rcap 
Katherine Pierce
 Реката с големите камъни	 - Page 2 Vote_lcap Реката с големите камъни	 - Page 2 Voting_bar Реката с големите камъни	 - Page 2 Vote_rcap 
Саша Пиърс
 Реката с големите камъни	 - Page 2 Vote_lcap Реката с големите камъни	 - Page 2 Voting_bar Реката с големите камъни	 - Page 2 Vote_rcap 
Ева
 Реката с големите камъни	 - Page 2 Vote_lcap Реката с големите камъни	 - Page 2 Voting_bar Реката с големите камъни	 - Page 2 Vote_rcap 

 

  Реката с големите камъни

Go down 
3 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Габриел
Angel
Angel
Габриел


Брой мнения : 177
Join date : 10.08.2012

 Реката с големите камъни	 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Реката с големите камъни     Реката с големите камъни	 - Page 2 EmptyВто Авг 14, 2012 9:45 am

Той я държеше в обятията си все едно най-голямото богатство на света му бе поверено.
-Аз съм най-голямата късметлийка на света... -промърмори тя. Надали щеше да мисли така ако го опознаеше. Той беше безотговорен, безгрижен и саможив. Реши, че ще промени тези черти в характера си заради нея. Дано тя да можеше да го промени. Все пак никой не е перфектен. Дори архангела - самия той, синът на Бог, най-висшото творение. Дори той не бе перфектен.
Тя целуна Габриел леко, а той я целуна по челото и затвори очи. Нямаше да позволи на нищо да я нарани, но би наранил всеки който и бе сторил нещо лошо през живота ѝ. Защото тя го заслужаваше.
-Хей, ти откъде се познаваш с Ева? -сети се изведнъж и просто изскочи от устата му. Наистина беше интересно. Градчето беше малко, но все пак. За да се стигне дотам да живее в тях значи се бяха опознали доста добре. Габриел се зарадва при мисълта, че племенницата му е толкова благородна, че да покани приятелката си която няма къде да остане, да живее с нея. "Метнала се е на мен." помисли си той и се засмя на мислите си.
Върнете се в началото Go down
Миранда Евънс.
Witch
Witch
Миранда Евънс.


Брой мнения : 160
Join date : 09.08.2012

 Реката с големите камъни	 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Реката с големите камъни     Реката с големите камъни	 - Page 2 EmptyВто Авг 14, 2012 10:08 am

-Хей, ти откъде се познаваш с Ева?-поинтересува се той.
Градчето беше малко, можех да познавам всеки. Е,Ева не я бях срещнала точно в града,но все пак. Започнах да разказвам как се запознахме.
- Ами беше третия ми ден в града, реших да пообиколя околността и да намеря спокойно място,където да упражня силите си... Обикалях гората,когато попаднах на една полянка,където беше Ева.Разбрах,че е ангел щом я видях,заприлича ми на феята кръстница на Пинокио -засмях се сладко и продължих. -Заговорихме се,показах иʼ някой магии,полетяхме малко,говорихме си и така... -обясних накратко аз и се усмихнах.
Настъпи кратко мълчание,когато ми хрумна идея.Ухилих се широко и пуснах Габриел и се завъртях настрани.Огледах се. Видях малко цветенце,май маргаритка на пет-шест крачки от нас и насочих ръката си натам,като се съсредоточих. Изведнъж то само се откъсна и полетя към мен.Спря точно на сантиметър от ръката ми и го хванах.Подадох го на ангелът и се обърнах към него. Погледнах красивото мъничко цветенце,което му подавах,после Габриел и се засмях. Беше странно момиче да подарява цветенце на момче,но исках да му дам нещо,което да му напомня за мен,нещо за спомен.Бе странно да се опреличавам на маргаритка,но може би точно това бе цветето за мен,а не красивата роза,която всички обичат.
Върнете се в началото Go down
Габриел
Angel
Angel
Габриел


Брой мнения : 177
Join date : 10.08.2012

 Реката с големите камъни	 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Реката с големите камъни     Реката с големите камъни	 - Page 2 EmptyВто Авг 14, 2012 6:19 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
-Впечатляващо! - засмя се той и взе маргаритката. Може би не беше точно такова цвете, но уменията ѝ бяха забавни. Което го наведе на желанието да ѝ покаже крилата си. Надали щеше да е впечатлена кой знае колко, но самия жест на разкриване беше важен. Той не бе показвал крилата си на нито една от приятелките си през малкото си време на Земята. Е може би на една, но това бе съвсем различна история.
Той имаше дарбата да създава илюзии на хората, като всеки ангел и той си имаше своите умения. Това бе много полезно, щом ставаше въпрос за защита. Но сега той просто искаше да я изненада и да покаже на какво точно е способен той.
Габриел се изправи и застана зад нея. Хвана я през кръста и закри очите и с ръце.
-Почакай... -промърмори той. -Погледни. -махна ръцете си той и те се оказаха на един много висок [You must be registered and logged in to see this link.], който беше много нависоко. Дори успя да докара и вятъра и шума на морето отдолу.

П.с. -щракни на "склон" ;дд
Върнете се в началото Go down
Миранда Евънс.
Witch
Witch
Миранда Евънс.


Брой мнения : 160
Join date : 09.08.2012

 Реката с големите камъни	 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Реката с големите камъни     Реката с големите камъни	 - Page 2 EmptyВто Авг 14, 2012 8:22 pm

Явно и той планираше някаква изненада,предполагам по-впечатляваща от моята.Изправи се,застана зад мен,хвана ме през кръста и закри очите ми с ръка.
-Почакай... -затаих дъх,очаквайки изненадата му. -Погледни.- рече изведнъж той и махна ръката си.
Пред мен се разкри невероятна гледка.Бяхме на ужасно висок склон, имам чувството,че от тук можех да видя чак Бразилия.Бе толкова красиво.Чуваше се шума на морето,вятър развяваше косата ми.
Пърчоначално,като инстинкт, се вкопчих здраво в ръката му, от страх,че ще падна. После бавно се успокоих и размахах крака над...да го наречем пропастта,или морето,все тая.Разсмях се и пуснах ръката на Габриел.Дали ако паднех щях да оживея...Едва ли,но бях вещица и да се надяваме,че щях да направя нещо,за да се спася.Но не ми пукаше.Той ме държеше. Завъртях глава и преметнах ръка през врата му,като докоснах крилата му.
-Невероятно е.-викнах аз,за да не остана заглушена от вятъра и морето. Усмихнах се и го целунах по бузата.Не знам дали беше възможно,но исках да полетя над морето или изобщо,исках отново да се чувствам като птица. -Нека летим.-извиках аз и разперих ръце,като се огледах и попих с очи от цялата красота наоколо.


п.п. ой,яко ;д Smile
Върнете се в началото Go down
Габриел
Angel
Angel
Габриел


Брой мнения : 177
Join date : 10.08.2012

 Реката с големите камъни	 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Реката с големите камъни     Реката с големите камъни	 - Page 2 EmptyЧет Авг 16, 2012 9:14 pm

Габриел я държеше здраво през кръста. Знаеше, че няма как да паднат и дори и да стане, тя щеше да тупне на тревата в гората в която бяха в момента. Просто илюзията бе твърде реалистична. Но на нея и хареса.
Toй усещаше желанието ѝ да се извиси над океана, да забрави всичко и просто да изживеят заедно момента. На него му се искаше още по-силно.
-Нека летим. -засмя се тя и разпери ръце като волна птичка. Не искаше да и разваля удоволствието, но предпочиташе, ако щяха да летят заедно, поне да е наистина.
-Всичко с времето си -прошепна той в ухото ѝ и я обърна за да я целуне. Докато тя отвори очи, всичко бе изчезнало и те си бяха на полянката сред дърветата.
Красотата на Ан го заслепяваше, правеше трудно да си подреди мислите в прав текст. Тя го гледаше объркано за секунда и той реши, че и дължи обяснение:
-Моите фокуси са малко сложни. Илюзията е нещо с което мога да боравя като с нож - с лекота и без много да му мисля. Мога да накарам всеки да вижда каквото си поиска - хубаво или лошо. Надявам се че моите предствления не са те уплашили, но искам ако ще летим заедно - поне да е на истинско място. -усмихна се той.
Върнете се в началото Go down
Миранда Евънс.
Witch
Witch
Миранда Евънс.


Брой мнения : 160
Join date : 09.08.2012

 Реката с големите камъни	 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Реката с големите камъни     Реката с големите камъни	 - Page 2 EmptyПон Сеп 03, 2012 7:39 am

-Моите фокуси са малко сложни. Илюзията е нещо с което мога да боравя като с нож - с лекота и без много да му мисля. Мога да накарам всеки да вижда каквото си поиска - хубаво или лошо. Надявам се че моите представления не са те уплашили, но искам ако ще летим заедно - поне да е на истинско място.-обясни ми той.
Кимнах,разбирах го.Ако знаех,че не е истинско нямаше да искам.Исках всичко,първото ни летене заедно,да е истинско,да мога наистина да се извися над океана.Някой ден може би щеше да се случи.Стига да останехме заедно.
Прегърнах го и поставих глава на рамото му.
-Наистина се радвам,че те срещнах,Гейб. -промълвих аз и го целунах нежно по бузата.
Толкова ли бързо можеше човек да се влюби?За половин час?Очевидно да,защото в момента аз и Габриел приличахме на щастлива двойка,която се познава от поне две-три години...
„Значи сега ще живея при Ева и всеки ден ще виждам Габриел.„ помислих си аз и се усмихна.Беше перфектно.
Прегърна по-силно мъжът и зареях поглед в облаците. Бях наистина щастлива.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





 Реката с големите камъни	 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Реката с големите камъни     Реката с големите камъни	 - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Реката с големите камъни
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The Vampire Diaries RPG. :: Мистик Фолс :: Гората-
Идете на: