The Vampire Diaries RPG.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
The Vampire Diaries RPG.

The Vampire Diaries RPG forum.
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 5 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 5 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Пон Ное 15, 2021 8:02 am
Latest topics
» Вашите форуми.
 Реката с големите камъни	 EmptyСъб Ное 03, 2012 1:53 pm by Luz X. Lacrosse-Portnoy.

» Искам да си сменя лика
 Реката с големите камъни	 EmptyВто Сеп 25, 2012 8:42 am by Дилън Уебър

» Мнение за The vampire diaries
 Реката с големите камъни	 EmptyПон Сеп 17, 2012 5:48 pm by Katelyn Von Ward

»  Филми/Сериали
 Реката с големите камъни	 EmptyСъб Сеп 15, 2012 1:12 pm by Katelyn Von Ward

»  Vampire Barbie Vs. Barbie Klaus.
 Реката с големите камъни	 EmptyПет Сеп 14, 2012 7:35 pm by Саша Пиърс

» Море или плаж?
 Реката с големите камъни	 EmptyПет Сеп 14, 2012 7:34 pm by Саша Пиърс

» Кое е първото нещо което гледате у момче/момиче
 Реката с големите камъни	 EmptyПет Сеп 14, 2012 7:34 pm by Саша Пиърс

» Мнение за Gossip Girl
 Реката с големите камъни	 EmptyПет Сеп 14, 2012 7:33 pm by Саша Пиърс

»  Използвате ли преса?
 Реката с големите камъни	 EmptyПет Сеп 14, 2012 7:32 pm by Саша Пиърс

Top posters
Tayllor Le'roux.
 Реката с големите камъни	 Vote_lcap Реката с големите камъни	 Voting_bar Реката с големите камъни	 Vote_rcap 
Asq.
 Реката с големите камъни	 Vote_lcap Реката с големите камъни	 Voting_bar Реката с големите камъни	 Vote_rcap 
Christina Sаint-Claire.
 Реката с големите камъни	 Vote_lcap Реката с големите камъни	 Voting_bar Реката с големите камъни	 Vote_rcap 
Madison Miller
 Реката с големите камъни	 Vote_lcap Реката с големите камъни	 Voting_bar Реката с големите камъни	 Vote_rcap 
Kate D. Muse
 Реката с големите камъни	 Vote_lcap Реката с големите камъни	 Voting_bar Реката с големите камъни	 Vote_rcap 
Деймън Салватор
 Реката с големите камъни	 Vote_lcap Реката с големите камъни	 Voting_bar Реката с големите камъни	 Vote_rcap 
Kali.
 Реката с големите камъни	 Vote_lcap Реката с големите камъни	 Voting_bar Реката с големите камъни	 Vote_rcap 
Katherine Pierce
 Реката с големите камъни	 Vote_lcap Реката с големите камъни	 Voting_bar Реката с големите камъни	 Vote_rcap 
Саша Пиърс
 Реката с големите камъни	 Vote_lcap Реката с големите камъни	 Voting_bar Реката с големите камъни	 Vote_rcap 
Ева
 Реката с големите камъни	 Vote_lcap Реката с големите камъни	 Voting_bar Реката с големите камъни	 Vote_rcap 

 

  Реката с големите камъни

Go down 
3 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Lorraine McAdams ♥
Moderator
Moderator
Lorraine McAdams ♥


Брой мнения : 154
Join date : 09.08.2012

 Реката с големите камъни	 Empty
ПисанеЗаглавие: Реката с големите камъни     Реката с големите камъни	 EmptyПет Авг 10, 2012 12:27 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Върнете се в началото Go down
http://teenwolf-rpgforum.bulgarianforum.net/
Габриел
Angel
Angel
Габриел


Брой мнения : 177
Join date : 10.08.2012

 Реката с големите камъни	 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Реката с големите камъни     Реката с големите камъни	 EmptyСъб Авг 11, 2012 4:19 pm

Габриел крачеше раздразнено между дърветата. Тревата под обувките му скърцаше, а лекият дъжд беше намокрил косата му. Но не това бе причината поради която той беше така нервен. Както винаги поне един от братята му щеше да има някаква поръчка за него или услуга която да искат. Рафаел беше дошъл при него с извинението: "Имаш да ми връщаш и без това". Понякога Гейб съжаляваше, че беше този който живееше на Земята и завиждаше тайно на Луцифер, че поне никой не го занимава с глупости.
Нещото което искаше Рафаел от архангела бе да намери един много стар и силен скъпоценен камък. Хубавото беше, че Гейб знаеше къде да го намери и точно натам се бе запътил в момента.
Времето беше мрачно, но и красиво със собствен чар. Ангелът обичаше това време и дъжда всъщност беше изключително приятен.
Когато той стигна до рекичката застана на един голям камък до потока и клекна за да огледа.
Водата препускаше надолу, а нямаше и следа от камък.
Върнете се в началото Go down
Миранда Евънс.
Witch
Witch
Миранда Евънс.


Брой мнения : 160
Join date : 09.08.2012

 Реката с големите камъни	 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Реката с големите камъни     Реката с големите камъни	 EmptyСъб Авг 11, 2012 4:46 pm

Днес бе облачен ден.Прекарах половината в хотела,като ту се будех,ту заспивах,а след това гледах някакъв филм на ужасите.Филмът бе прекалено брутален,но го изгледах до край,сякаш за да докажа на себе си,че не ме е страх.
Към три следобед реших,че е време да се раздвижа.Отидох в банята и се погледнах в огледалото.Леле,трябваше да се вкарам в ред.Бързо се изкъпах,измих се и си избрах дрехи.Щях да пообиколя околността. Обух къси дънкови панталонки,кецове и черен прозрачен чорапогащник, потник и риза отгоре,сресах косата си,която почти стигаше раменете, прибрах телефона в джоба си и излязох.
Хванах такси,което да ме заведе до края на града.Доста често ползвах таксите тези дни. Слязох и около половин час вървях.Очевидно без да разбера бях попаднала до голяма река.Чух звука от течащата вода и реших да видя каква е реката.По пътя погледа ми падна върху едно птиче и със силите си го привлякох и то се заби в дланта ми.Обичах да го правя.Погалих го и докато продължих да вървя реших да го променя.Обичах да преобразявам животните.Направих чрез магия кафевите му перца шарени,сякаш е минало през дъгата-едно лилаво,друго синьо,трето оранжево.Стана много красиво.Тъкмо започнах да му се радвам,когато изведнъж целия ми крак се намокри.Бях стигнала реката,но явно бях дотолкова погълната от мисли,че не разбрах кога е станало.Дръпнах се назад и чак тогава забелязах мъжът седящ на другия бряг.Беше клекнал на един от камъните и сякаш разучаваше дъното,но сега ме гледаше. „Олеле„ помислих си аз и пуснах птичето,което се завъртя и се изгуби в клоните на едно дърво.Със сигурност го бе видял.Странната шарена малка птичка.Не можеше да се вземе за явление на природата,затова може би бях загазила. Тръснах крака си и капки вода покапаха от него.Можех да го изсуша с магия,но не трябваше да го правя пред погледа на друг. Огледах се,после отново вперих двете си очи в мъжа.Беше хубав. Реших да завържа разговор.
-Здравей.-провикнах се аз достатъчно силно,за да надвикам шумът на водата.
Върнете се в началото Go down
Габриел
Angel
Angel
Габриел


Брой мнения : 177
Join date : 10.08.2012

 Реката с големите камъни	 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Реката с големите камъни     Реката с големите камъни	 EmptyСъб Авг 11, 2012 5:10 pm

Габриел надигна поглед още докато я усети да приближава. Реши да стои мирно и да я наблюдава докато тя не го види. Той я разгледа - определено беше красавица. Изписано лице и хубава усмивка. Дълги крака, прекрасно тяло... Зарадва го как тя си играеше с птичето и имаше вид на щастливо дете. Нещо в нея го грабна моментално. Дали нежното и излъчване или това , че напълно случайно бе попаднала на него.
Тя промени цветовете на малкото пернато което летеше около нея и му стана ясно че е вещица. "Ето затова се преместих в този град" помисли си той с усмивка. Гъмжеше от всякакви изчанчани създания на Ада и на Рая. Но тя беше изключително красива, нежна и не изглеждаше никак зла.
Тя най-накрая го видя и кракът и цопна във водата. Изкара го а от него течеше вода. Светлокоската беше толкова сладка. Той се засмя и се изправи, а тя извика:
-Здравей. -той реши да отиде при нея и да я поговорят. Гейб избута камъка който трябваше да търси от съзнанието си и тя се настани там. Той прескочи няколко камъка и когато прескочи последния камък докосна леко ръката и. Тя беше толкова нежна.
-Здравей. - усмихна се той и изведнъж тя стояха на един камък и нямаше никакво разстояние между тях.
Върнете се в началото Go down
Миранда Евънс.
Witch
Witch
Миранда Евънс.


Брой мнения : 160
Join date : 09.08.2012

 Реката с големите камъни	 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Реката с големите камъни     Реката с големите камъни	 EmptyСъб Авг 11, 2012 5:53 pm

Непознатият се изправи и заподскача от камък на камък,за да прекоси реката.Направи го с лекота.Всъщност и аз бих могла,но при мен имаше вероятност да падна,а и не исках да се мокря повече.При последният камък,докато го прескачаше докосна ръката ми.Прииска ми се да сграбча неговата и да не я пусна.Но вместо това просто се насладих на краткия допир.
-Здравей. -рече красавецът и след миг стояхме на малкият камък.
Щом камъкът е малък,значи ви е ясно,че бяхме на сантиметри един от друг.Погледът ми обходи лицето му.Хубави черти, очи и усмивка.В този момент наистина се зарадвах,че съм поела в грешната посока.Ако бях тръгнала по обичайният път никога нямаше да го срещна. Той се усмихна и аз отговорих на усмивката му с още една такава,напълно искрена.
-Здравей...-повторих аз.Трябваха ми няколко секунди,за да осъзная,че вече го казах.Засмях се.Може би бяхме прекалено близо за непознати,но хич не ми се искаше да се отдалеча дори и със сантиметър. -Аз съм...- и направих крачка назад,без особено желание, и му подадох ръка за здрависване. -Миранда Евънс.Много ми е приятно.
Усмихнах се.Всъщност изобщо не можех да сваля тази усмивка от лицето ми. Искаше ми се да питам мъжът направо „Ти свръхестествено същество ли си?„,но се сдържах.Знаех за съществуването на такива като мен и ангели,но той едва ли бе такъв.Със сигурност не бе вещер,но нищо чудно да беше ангел...Той сигурно бе разбрал,че съм вещица.Все пак държах шареното птиче,а и не знам дали се виждаше между дърветата,тоест дали ме е видял как правя магията и как му се радвам.Ако ме е видял сигурно съм му заприличала на малко момиченце което се радва на красивата си кукла.Отърсих се от тази мисъл.Сега се чувствах като една обикновена тийнейджърка с голям късмет, а не като вещица,която никога не е виждала родителите си и често няма абсолютно никакъв късмет.
Върнете се в началото Go down
Габриел
Angel
Angel
Габриел


Брой мнения : 177
Join date : 10.08.2012

 Реката с големите камъни	 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Реката с големите камъни     Реката с големите камъни	 EmptyСъб Авг 11, 2012 6:06 pm

"Миранда". Името и оттекна като ехо в главата му. Тя беше толкова сладка, зачерви се леко и отстъпи крачка назад за да могат да се здрависат. Направи го с такава лекота, а усмивката не слизаше от лицето и.
За времето в което беше на Земята Габриел бе минал през много момичета. От сексапилни по сексапилни. Но накрая вниманието му прихвана точно едно привидно срамежливо момиче, което се изчервяваше от това че той го гледаше. Гласът и беше като меден звън, караше го да иска да разпери криле и да полетят двамата.
"Уау, явно така се чувстват хората когато се влюбват. Бог да те богослови татко, че си им дал такова усещане" засмя се той и погледна за секунда нагоре.
Той сякаш го чу и лъч светлина озари ръцете им които още бяха сключени в здрависване.
"Малко пресилено, не мислиш ли.." пак си помисли той като знаеше, че баща му го слуша при всички положения.
-Какво прави такова крехко създание като вас насред гората? Не знаете ли че има много опасни неща които бродят точно в този район? -усмихна се той и и подаде ръка за да слязат на земята.
Върнете се в началото Go down
Миранда Евънс.
Witch
Witch
Миранда Евънс.


Брой мнения : 160
Join date : 09.08.2012

 Реката с големите камъни	 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Реката с големите камъни     Реката с големите камъни	 EmptyСъб Авг 11, 2012 6:17 pm

Лъч светлина озари дланите ни,вкопчени една в друга,сякаш това скрепяваше отношенията ни...
-Какво прави такова крехко създание като вас насред гората? Не знаете ли че има много опасни неща които бродят точно в този район?-попита ме той.
Така и не разбрах името му.Сигурно бе някоя звучно,интересно и хубаво име. Та да, той ми подаде ръка и двамата слязохме от камъка на земята.Поразтъпчих се на място,при което разбрах че кецът ми още е мокър,но всъщност изобщо нямаше да ми пука дори и от мен да капеше вода.Всъщност щеше да е романтично ако завали тих летен дъждец.Винаги съм си мечтала за целувка под дъжда...Чакай,чакай малко, та аз дори не знаех името му.„Признай си,Ан,дори и думичка да не си бяхте разменили, пак щеше да си мислиш за целувка под дъжда.„ казах си сама на себе си,естествено наум, а външно само се засмях и се заех да отговарям на въпросите му.
-Обичам да се разхождам сред природата.И,спокойно,не съм толкова крехка,колкото изглеждам. -свих рамене и се засмях.В интерес на истината бях много силно момиче и физически и психически.Но нямах против той да ме мисли за принцеса,за невинна и нежна.Нямаше нужда да затормозявам новото запознанство с историята си. - Да ти кажа честно,според мен тук е по-безопасно отколкото в града.
Сложих ръце в джобовете на късите панталонки и се огледах. След кратко мълчание, през което бях почти сигурна,че погледът на мъжът не е мръднал от мен,а руменината още е по лицето ми, аз промълвих.
-Не разбрах името ти.
Погледите ни се засякоха и устните ми се извиха отново в лека усмивка. „Определено съм голяма късметлийка.„ помислих си аз.
Върнете се в началото Go down
Габриел
Angel
Angel
Габриел


Брой мнения : 177
Join date : 10.08.2012

 Реката с големите камъни	 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Реката с големите камъни     Реката с големите камъни	 EmptyСъб Авг 11, 2012 8:59 pm

-Обичам да се разхождам сред природата.И,спокойно,не съм толкова крехка,колкото изглеждам. -каза тя и той се ухили до уши.
-Всички така казват... -въздъхна Гейб и я огледа още веднъж от главата до петите. Тя беше като порцеланова кукла - бледа и изваяна. Страхуваше се дори да я докосне, въпреки че толкова държеше на това че не е крехка. Руменината в лицето и бе толкова приятна и го ласкаеше много. Той знаеше, че е обаятелен (все пак беше архангел), но тя като че ли го засенчваше по всички критерии.
- Да ти кажа честно,според мен тук е по-безопасно отколкото в града. -приказките и бяха мили и интелигентни. Определено не често срещано явление за хората. Бащата на Габриел бе направил голяма грешка при създаването на хората с това че не им беше показал как да си използват мозъците правилно. Очевидно момичето успяваше да се справи и сама.
-Зависи от гледната точка.- усмихна се и погледите им се срещнаха. Той видя толкова топлина в очите и. "Баща ми, какви планове имаш за мен сега..." замисли се той и въздъхна. Нямаше начин да се срещнат точно така посред нищото.
-Не разбрах името ти. -промълви тя и повдигна устни в усмивка. След кратка пауза в която той я зяпаше като първия хлапак той каза:
-Габриел. - просто не можеше да повярва как човешко момиче, дори и вещица, го бе пленила по такъв начин изведнъж. Определено събитие случващо се веднъж на милион готини. -Искаш ли да се разходим? -попита той съвсем забравяйки за задачата поставена от брат му.
Върнете се в началото Go down
Миранда Евънс.
Witch
Witch
Миранда Евънс.


Брой мнения : 160
Join date : 09.08.2012

 Реката с големите камъни	 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Реката с големите камъни     Реката с големите камъни	 EmptyНед Авг 12, 2012 7:03 am

-Габриел.-представи се накрая той.
„Знаех си,просто си знаех,че името му ще е подобно.„ помислих си аз и се ухилих широко.
-Искаш ли да се разходим?-попита той.
Погледнах го.Ако сега просто си тръгнех може би нямаше този път да бъда наранена накрая,както при връзката с Майкъл,синът на осиновителката ми-ако просто си бях стояла в стаята и си бях тръгнала минута по-рано от тренировката по тенис, сега сигурно още щях да съм при приемното си семейство.Но както иʼ да е. Нямаше да си тръгна.Може би си струваше да остана с него и да го опозная.Да,струваше си,а и определено такова момче не бе за изпускане.
-Да.-кратко отвърнах аз.
Бавно се отдалечавахме от реката,но бученето на вода още бе силно. Докато вървяхме се запитах дали не е сега момента да разбера какво създание е.Едва ли беше човек. Хората бяха различни,винаги ги разпознавах. Като се замисля, може да са били и свръхестествени същества за които още не знам,но чудо голямо. Какви ли още съществуваха?Феи?Демони?Вампири?Върколаци? Сигурно.И имаше вероятност от всички да има в Мистик Фолс.Определено бях попаднала на интересно градче. Но ако не си намерех квартира скоро ще трябваше да се изнеса от хотела .Но хубавото беше,че Ева,добрата ми приятелка,ангелът, ме бе поканила да живея у тях.В царството на ангелите.Казах иʼ,че ще си помисля и щом ми свърши времето в хотела,тоест след около един-два дни,ще се свържа с нея и ще се преместя при тях.Тя буквално ме спасяваше,но не бях сигурна,че ще се впиша при ангелите.Но понеже другаде нямаше къде да отида,а и ми беше приятно да прекарвам времето си с Ева щях да се съглася.Само още ден,два и отивам при нея...Въздъхнах леко,после проясних главата си от тези мисли и ги насочих към Габриел.Какво трябваше да кажа сега? Нямах никаква идея. Най-добре щеше да е да задам някакъв безобиден въпрос...
-Ти не си човек,нали?-изръсих преди да успея да се спра.
Добре,това определено не бе безобидно. Прехапах устни леко и отклоних погледа си.Добре,сега поне щях да разбера какъв е без увъртания.


Последната промяна е направена от Миранда Евънс. на Нед Авг 12, 2012 5:47 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
Габриел
Angel
Angel
Габриел


Брой мнения : 177
Join date : 10.08.2012

 Реката с големите камъни	 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Реката с големите камъни     Реката с големите камъни	 EmptyНед Авг 12, 2012 9:52 am

Двамата поеха през гората, а дъждът вече беше спрял. Слънцето се прокрадваше през облаците и правеше капките по листата да приличат на диамантчета. А тя беше повече от красива. Лицето и сияеше, а усмивката и караше Габриел да се радва че на този свят има толкова красота. Сега само трябваше да го попита..:
--Ти не си човек,нали? - ..и ето, че тя го направи. Очаквано. Просто трябваше да измисли начин как и дали да и поднесе информацията. Той не беше глупав, беше обмислил и възможноста някой да иска да му направи капан. Естествено, че щеше да прати хубаво и обаятелно момиче за да го подкани към гибелта му. Но той можеше да се оправя и сам, с неговите сили и уменията му да се оправя сам надали щеше да му се случи нещо. А наистина хареса момичето.
-Защо? Не приличам ли на човек? -засмяха се и двамата и продължиха да ходят. Тя се подхлъзна и залитна на една страна, но той я хвана.
-Чела ли си библията? -попита я той.
Върнете се в началото Go down
Миранда Евънс.
Witch
Witch
Миранда Евънс.


Брой мнения : 160
Join date : 09.08.2012

 Реката с големите камъни	 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Реката с големите камъни     Реката с големите камъни	 EmptyНед Авг 12, 2012 10:41 am

-Защо? Не приличам ли на човек?-попита той.
И двамата се засмяхме.Явно не смяташе да ми отговори на въпроса.Защо?Не можех да му навредя.А и както тайната на Ева,щях да опазя и неговата.Но май ми нямаше доверие.Разбираемо,преди пет минути се срещнахме.И аз не бих му казала,че съм вещица,но той май вече знаеше. Явно точно на време се подхлъзнах на купчина мокри от дъжда,който бе спрял, листа и залитнах на страни,но Габриел ме хвана.
-Чела ли си библията?-поинтересува се той,докато ми помогна да се изправя.
Позамислих се на въпроса му и пооправих ризата си. Не я бях чела.Да си призная,не бях вярваща.Или бях.Хм,не знам.Като малка вярвах,че има бог,но понеже нямах семейство,осиновиха ме и после пак ме изхвърлиха като малко котенце, реших,че предполагаемият бог ме е изоставил и не съществува,защото аз не заслужавах такава съдба.От тогава пропусках молитвите преди вечеря в приюта. И до днес вярвам,че само аз мога да определя съдбата си и никой не бди над мен.Е,може би ангелите,но те не бяха богове. Тръснах глава,защото ако продължавах така щях да се оплета в мислите си.Накратко, никога не бях чела библията и май нямах намерение да го правя.
-Не съм я чела.-отвърнах аз кратко и ясно. После реших,че е време да карам направо.-Виж, знам,че ти знаеш,че аз съм вещица.Не може да не си обърнал внимание на птичето и на магията. Така че, какъв си ти? Не мисля,че си човек...Но какъвто иʼ да си,ще опазя тайната ти. Няма какво да спечеля ако те издам.
И хванах ръката му.Просто исках да покажа колко добри са намеренията ми. Пръстите ни се преплетоха и вдигнах глава,за да уловя погледа му.Усмихнах се леко и задържах погледа си върху него.
Върнете се в началото Go down
Габриел
Angel
Angel
Габриел


Брой мнения : 177
Join date : 10.08.2012

 Реката с големите камъни	 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Реката с големите камъни     Реката с големите камъни	 EmptyНед Авг 12, 2012 1:48 pm

-Не съм я чела. Виж, знам,че ти знаеш,че аз съм вещица.Не може да не си обърнал внимание на птичето и на магията. Така че, какъв си ти? Не мисля,че си човек...Но какъвто иʼ да си,ще опазя тайната ти. Няма какво да спечеля ако те издам.
Тя хвана ръката му и пръстите им се преплетоха. Той я погледна учудено, не очакваше малката да е толкова смела и настоятелна.
Погледите им не се отделяха. Габриел разбра че трябва да направи решението да и каже точно сега.
Сети се за заръките на баща си когато той му събощи че иска да се отдели от райския живот за малко. И то наистина беше малко. Спрямо това колко е живял и още колко щеше да живее, живота му на земята беше просто като миг.
-Недей и да я четеш. Писали са какви ли не глуости за мен... -каза той и извърна погледа си. Надяваше се тя да схване намека и да направи връзката, но тя беше умно момиче и щеше да се досети.
Върнете се в началото Go down
Миранда Евънс.
Witch
Witch
Миранда Евънс.


Брой мнения : 160
Join date : 09.08.2012

 Реката с големите камъни	 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Реката с големите камъни     Реката с големите камъни	 EmptyНед Авг 12, 2012 1:58 pm

Беше доста учуден от постъпката ми.Защо?Май не беше очаквал да съм толкова рязка и да настоявам за отговор. Настъпи кратко мълчание. Зачудих се дали ще ми каже какъв е.Може би не искаше,може би мислеше,че мога да го предам и да му навлека проблеми.Кой знае какво беше в главата му. Но накрая след като ми отговори всички съмнения изчезнаха.Довери ми се.
-Недей и да я четеш. Писали са какви ли не глупости за мен...
Засмях се,но след това ми се наложи да се замисля. Добре,че беше обучението в приюта и училището,което посещавах за малко, за да разбера какво има предвид.Може да не бях чела библията,но знаех кой участва в нея и всичко за религията. Погледнах Габриел и рекох:
-Ангел?
Познах. Беше ангел.Е,засега само на ангели попадах. И по-добре.Те бяха добри същества.Искрено се радвах,че не ми се падна някой зъл демон,който без да съм му направила нищо,ще иска да ме прати в отвъдното.А Габриел... Той бе най-доброто,което можех да срещна в дебрите на гората, а и в целия свят.
Пръстите ни още бяха преплетени,държахме се за ръце. След минута го осъзнах и се почувствах малко неловко. Пусна ръката му и щом го погледнах се засмях леко.Отново бяхме прекалено близо,наистина близо...Но този път нямаше да съм аз тази,която ще се отдръпне първа.
Върнете се в началото Go down
Габриел
Angel
Angel
Габриел


Брой мнения : 177
Join date : 10.08.2012

 Реката с големите камъни	 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Реката с големите камъни     Реката с големите камъни	 EmptyНед Авг 12, 2012 2:29 pm

-Ангел?- каза тя с въпросителна нотка в гласа си.
-Архангел. -поправи тихо той и сведе глава надолу. -Баща ми настрои братята ми един срещу друг, единия стана Дявола, а другия го заключи надълбоко в Ада - нищо работа... -усмихна се той иронично.
Тя пусна ръката му, а той я хвана отново и и се усмихна. Явно така се чувстваха хората, когато се влюбваха в някой. И тъй като Габриел се беше отдал на това да живее като човек и тези емоции не го подминаха. Те бяха твърде близо.
Той можеше да я целуне на секундата, но магията щеше да се развали. Ангелът просто се усмихна като продължи да я гледа.
-Красива си! -каза тихичко той и хвана и другата и ръка. Не и остави време да отговори и скъси разстоянието между лицата им. Тя беше малко по ниска от него и той се наведе над нея. Усещаше забързания ритъм на сърцето и.
Върнете се в началото Go down
Миранда Евънс.
Witch
Witch
Миранда Евънс.


Брой мнения : 160
Join date : 09.08.2012

 Реката с големите камъни	 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Реката с големите камъни     Реката с големите камъни	 EmptyНед Авг 12, 2012 5:39 pm

-Красива си!
Имах чувството,че сърцето ми всеки момент ще изскочи.Бях толкова щастлива.Направо на седмото небе.Беше като магия,чувството което ме обзе.Толкова сладко,каращо те да се усмихваш непрестанно и да танцуваш без музика,да си истински щастлив само заради усмивката на мъжът до теб. Това ли беше влюбването?Не бях почувствала нищо подобно с някоя друго момче.Чувството бе ново,появило се преди десет минути и блещукащо едва-едва,а сега ме владееше цялата.
Усмихнах се и усетих как отново се изчервям.Не знам защо, понеже си знаех,че съм що-годе хубава,но никога не се бях мислила за красива.Но сега в мига в който Габриел го каза повярвах,разбрах,че съм красива.Той не можеше да изрече лъжа. Познавах го от по-малко от час,а бях готова да му се доверя напълно.
Ангелът се наведе над мен,понеже бях по-нисичка от него, а аз вдигнах глава и погледите ни отново се срещнаха,а за отговор на думите му просто нямаше време,а и предполагам че усмивката ми беше достатъчна.Очите му казваха всичко,което устните му не изричаха,предполагам,че и моите също. Сега ли бе моментът за целувката на истинската любов? Целувката на истинската любов...Този израз беше от един анимационен филм,но не можех да се сетя от кой.Изразът бе страхотен...
Каква ли гледка бяхме?Може би и от небето ни гледаха всички ангели.Вдигнах поглед,но видях само веселите бели облачета и слънцето. Сигурно бяхме сладки.Под короните на зелените дървета,хванати за ръце и почти целунати, а около нас птичките летяха и пееха. Птичките...Точно в този момент зърнах моята птичка, шарената. Отместих погледа си от Габриел и вдигнах глава.Красавицата кацна на клона на дървото срещу мен и изчурулика.Бе толкова шантава и сладка. В момента наистина приличах на дете,което се радва на нещо наистина красиво. След миг крилата иʼ се разпериха,а на тях ясно се открояваха лилавите и червени перца, и птицата политна,кръжеше за секунди около главите ни и после се отдалечи.Откъснах погледа си от нея чак след като се превърна в малка точица в далечината. Обърнах се към Габриел и се засмях.Искрен,звънлив смях. Пуснах ръцете му,но вместо да ги дръпна ги обвих около врата му и само след секунди двамата бяхме прегърнати.Новото чувство ме завладя от мозъка до костите и се надявах никога да не ми се налага да пусна ангелът.
Върнете се в началото Go down
Габриел
Angel
Angel
Габриел


Брой мнения : 177
Join date : 10.08.2012

 Реката с големите камъни	 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Реката с големите камъни     Реката с големите камъни	 EmptyНед Авг 12, 2012 8:11 pm

Красавицата пусна ръцете му и ги сложи на кръста. Той я гледаше как се смее и се радва на момента и това го правеше неизмерно щастлив. Ангелът напълно се бе оставил на емоциите и чувствата, че почти забрави какъв е. Явно заради точно тези моменти хората бяха най-щастливите същества. Всеки бог би завидил на това.
При това положение той не искаше да изпуска момента. Всичко стана изведнъж. Той хвана малкото и порцеланово лице с ръце и двамата допряха устни в красива целувка. Тя беше толкова чуплива в ръцете му, че почти го беше страх да я докосне. Устните и бяха толкова меки, че не му се искаше да отлепи своите. Моментът бе толкова перфектен, че той реши да спре дотук за да не развали нещо.
След като отлепиха устни един от друг той погледна очите ѝ. Бяха сини и светеха като морето озарено от слънчева светлина. "Може би това е най-хубавия подарък който си ми пращал" помисли той към баща си. И наистина това беше най-прекрасното и необикновенно момиче което бе срещал в досегашния си живот на Земята.
Върнете се в началото Go down
Миранда Евънс.
Witch
Witch
Миранда Евънс.


Брой мнения : 160
Join date : 09.08.2012

 Реката с големите камъни	 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Реката с големите камъни     Реката с големите камъни	 EmptyНед Авг 12, 2012 8:24 pm

И ето я целувката...
Шрек.Шрек беше филмът, в който се говореше за нея.Беше странно точно в този момент да си мисля за две чудовища придружени от магаре точно преди мечтаната ми целувка,но миг преди като устните ни се докосваха всичко изчезна от съзнанието ми.Просто не исках да се отлепят. Удивителна целувка.Една от най-хубавите в живота ми.Грешка.Най-хубавата ми досега...
Минаха секунди,може би минути,може би часове-в момента времето за мен не беше важно,изобщо не ми пукаше-когато се отделихме един от друг.Всъщност само устните ни, все още бяхме прегърнати.Не смятах да го пусна скоро.Габриел беше мой.Усещах,че съм го пленила.И аз бях негова.Макар да се познавахме от нищожно време,вече го чувствах наистина близка.
Очите ми отново намериха неговите.Не знаех какво да кажа,но те казваха всичко. Последва усмивка.Напълно истинска.Бях толкова щастлива.И преди да успея да се сдържа промълвих:
-Целувката на истинската любов?
Само след миг вече се смеех.Кой знае колко шантаво прозвуча това.Но явно просто трябваше да го кажа.И двамата се смеехме за малко,после спряхме.Усмивката още си беше на лицето ми.И на неговото я имаше...
Сега трябваше да кажа нещо.Но всичко ми беше изскочило от ума. Затова просто го притиснах към себе си и облегнах глава на гърдите му.Това беше сбъдната мечта...
Върнете се в началото Go down
Габриел
Angel
Angel
Габриел


Брой мнения : 177
Join date : 10.08.2012

 Реката с големите камъни	 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Реката с големите камъни     Реката с големите камъни	 EmptyНед Авг 12, 2012 8:48 pm

--Целувката на истинската любов? -попита тихо тя с медното си гласче и отпусна глава на гърдите му.
-Предполагам...-каза той с въздишка, все още чудейки се какво и как стана точно за няколко минути. Тази светулка просто изскочи отнякъде точно по средата на мисията му в откриване на някакъв си камък с вълшебни способности и бум! Любов от пръв поглед.
Габриел се засмя на щуротиите които прескачаха в съзнанието му и се беше ухилил като идиот заради това което току що стана.
-Ела да седнем някъде. -каза той и я поведе напред. Хванати за ръка крачеха през гората. Той и правеше път през клонките като истински джентълмен, а тя се изчервяваше всеки път когато той я погледнеше. Накрая откриха сухо място над което високи дървета бяха направили навес. Седнаха до едно дърво и той се облегна. Бяха застанали един срещу друг за да могат да се виждат когато говорят.
-Ти откъде подяволите изскочи? -засмя се той. -Разкажи ми нещо за себе си. -каза той като осъзна, че дори не знае на колко е тя.
Върнете се в началото Go down
Миранда Евънс.
Witch
Witch
Миранда Евънс.


Брой мнения : 160
Join date : 09.08.2012

 Реката с големите камъни	 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Реката с големите камъни     Реката с големите камъни	 EmptyНед Авг 12, 2012 9:00 pm

Решихме да седнем някъде.Вървяхме между дърветата,Габриел ми правеше път,а аз,бе да искам,се изчервявах всеки път щом ме погледнеше.Накрая намерихме място,което дъждът бе пропуснал и бе идеално.Седнахме един срещу друг.
-Ти откъде по дяволите изскочи? Разкажи ми нещо за себе си.-рече той.
Засмях се. И аз се питах откъде се появи той.Просто си вървях разсеяно,джапнах в реката и той бе на отсрещния бряг.Просто беше там. Облегнах се на дървото и обърнах внимание на второ изречение.Да му разкажа за себе си.Не обичах да разказвам за себе си.Но щях да го направя.Само по накратко,а не както на Ева,да разкажа животът си с подробности.Поех си дълбоко дъх и започнах.
-Родителите ми са ме изоставили веднага щом съм се родила.Прекарах първите години на детството си в сиропиталище.Накрая ме осиновиха,но се оказах просто пречка за двамата млади и когато бях на десет ме пратиха в приют,просто ме изоставиха и те.Бях в този приют около четири години и няколко месеца.После ме приюти една самотна майка с един син.В началото,първата година,всичко бе наред,те наистина ме ценяха и аз се чувствах на място.Но...накрая със сина иʼ Майкъл имахме нещо като връзка,станаха проблеми със социалните, двамата се намразихме,накрая не издържах и когато бях на петнайсет се преместих със семейството на една добра приятелка в Париж.Там вече наистина всичко бе по-добро.Живях за малко при тях,после се останових в собствена малка квартира и започнах работа.Бях само на шестнайсет,а вече работех и имах проблемите на възрастен.Но намерих и приятели и осъзнах,че наистина съм вещица и правех магии. Ала преди около две седмици издадох каква съм и в стечения на обстоятелствата ми се наложи да напусна Париж.Дойдох тук и отседнах в хотел,понеже нямам достатъчно пари за къща.Хубавото е,че Ева,ангелът,с който преди седмица се запознах ми предложи да се нанеса у тях,при баща иʼ,ъъ,Майкъл и да живея в дома на ангелите...
И изведнъж осъзнах,че това сигурно е и дома на Габриел.Което значеше,че ако приема предложението на Ева ще живея при него.Огромна усмивка се появи на лицето ми.Погледнах го с леко вдигнати вежди.Дали наистина познаваше Ева,ставаше въпрос за неговия дом и дали щеше да схване какво точно означава това... А колкото до историята ми,отново не беше отнела малко време,колкото и да я съкратих,а и и искрено се надявах да не ме съжалява,понеже мразех това.Но какво да се прави,просто не бях имала лесен живот.
Върнете се в началото Go down
Габриел
Angel
Angel
Габриел


Брой мнения : 177
Join date : 10.08.2012

 Реката с големите камъни	 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Реката с големите камъни     Реката с големите камъни	 EmptyНед Авг 12, 2012 9:51 pm

Господи, това момиче беше страдало доста. На Габриел му стана изключително мъчно когато чу че няма родители и още от малка се е налагало да се справя с проблемите на възрастен. Той винаги се бе чудил защо баща му оставя да се случват най-гадните работи на най-добрите хора. Тя беше по добра от всички ангели в Рая и заслужаваше да получи всичко което поиска. Дори родители. Той се ядоса на факта че някой би оставил такова мило същество. Но от друга страна се радваше, защото иначе тя надали щеше да бъде с него сега.
-Дойдох тук и отседнах в хотел,понеже нямам достатъчно пари за къща.Хубавото е,че Ева,ангелът,с който преди седмица се запознах ми предложи да се нанеса у тях,при баща иʼ,ъъ,Майкъл и да живея в дома на ангелите... -"Каквоооо..?" помисли си той.
-Няма да те оставя да отидеш там. -каза той категорично. -Майкъл ми е брат, а Ева ми е племенница. Радвам се че има такава хубава приятелка, но няма никакъв шанс да те оставя да живееш с тях. Ще живееш при мен. Още днес ще те отпишем от онзи хотел и идваш при мен. -той каза сериозно. Усмихна ѝ се, защото се опасяваше, че може и да я е стреснал, но в крайна сметка в къщата на Майкъл бе пълна лудница. Ева сигурно искаше да живее с приятелка, при всички положения, но там Майкъл владееше всичко и Габриел можеше дори и да не се вижда с нея. А той не можеше да позволи това.
Върнете се в началото Go down
Миранда Евънс.
Witch
Witch
Миранда Евънс.


Брой мнения : 160
Join date : 09.08.2012

 Реката с големите камъни	 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Реката с големите камъни     Реката с големите камъни	 EmptyНед Авг 12, 2012 10:00 pm

-Няма да те оставя да отидеш там. -каза той категорично. -Майкъл ми е брат, а Ева ми е племенница. Радвам се че има такава хубава приятелка, но няма никакъв шанс да те оставя да живееш с тях. Ще живееш при мен. Още днес ще те отпишем от онзи хотел и идваш при мен.-каза Габриел.
Седях и го гледах с ококорени очи.Чакай,чакай,какво?Значи последно нямаше да живея с Ева,а още днес отивах пак в същият дом,пак при ангелите,но с Габриел?Така ли?Или той си имаше отделен дом?Тръснах глава.Ама не можех да оставя Ева.Или можех? Самата аз не знаех.
Около минута с ангелът просто се гледахме.
-Защо да не живея с тях?Ева каза,че баща иʼ ще позволи.О,и вие сте роднини?Супер. -усмихнах се.Новата ми най-добра приятелка и ъм,гаджето ми бяха роднини,което бе страхотно.Замислих се над важния въпрос.Трябваше ми минута,за да взема решение.След като вдигнах глава вече бях решила.Пак се усмихнах и казах. -Добре,ще дойда да живея при теб. Това е много мило.Та ние преди малко се запознахме.-махнах с ръка.-Е,това е любов от пръв поглед. - ухилих се.- Но защо да не живея при Ева?Какво е различното там?-замълчах за миг. -Ще ми разкажеш ли за семейството си?
Устните ми леко се извиха и хванах ръката му.Просто исках да го чувствам още по-близо до себе си.
Върнете се в началото Go down
Габриел
Angel
Angel
Габриел


Брой мнения : 177
Join date : 10.08.2012

 Реката с големите камъни	 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Реката с големите камъни     Реката с големите камъни	 EmptyПон Авг 13, 2012 4:05 pm

Габриел гледаше и слушаше с интерес красавицата, която току що бе срещнал и вече значеше толкова много за него
- Но защо да не живея при Ева?Какво е различното там? -каза тя и направи пауза.
- Добре, нямам нищо против да живееш с нея. -каза той и се усмихна за да изглежда по истинско. Той имаше доста против, но тя бе твърде млада за да живеят заедно, а и Ева щеше да се разсърди. Гейб виждаше че и Ан имаше желание да живее с нея и не искаше заради своите дрязги с брат си да опропастява приятелството им.
-Ще ми разкажеш ли за семейството си? -попита тя. "Болна тема" помисли той. Тя хвана ръката му като разчете колебанието в очите му.
-Баща ми е Бог. Колкото и смешно да звучи за човешките хора, да си част от това семейство е абсолютно изтощаващо. Имам още трима братя - Майкъл -бащата на Ева, Луцифер и Рафаел. Майкъл бе създаден за да изпълнява заповедите на баща ни. Той е главният архангел, главният пазител на Рая и главен страж на Божия закон. Луцифер бе най-малкия брат. Блудния син, бунтарът който винаги се противопоставяше на баща ни каквото и да казваше той. Един ден той стана опасен и Майкъл се принуди да го заключи надълбоко в пъкъла. Там Луци създаде демоните, а те се пръснаха по цялата Земя докато не ги заключихме. И това бяха главните герои. Аз и Рафаел бяхме второстепенните роли - горе долу тези които най-много страдаха от цялата работа. Аз бях този които искаше да запази семейството цяло, а Рафаел просто искаше власт. Той и още за това се бори там горе. Общо взето не издържах и дойдох тук. За постоянно. -усмихна се той и стисна ръката ѝ.
Върнете се в началото Go down
Миранда Евънс.
Witch
Witch
Миранда Евънс.


Брой мнения : 160
Join date : 09.08.2012

 Реката с големите камъни	 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Реката с големите камъни     Реката с големите камъни	 EmptyПон Авг 13, 2012 5:59 pm

-Баща ми е Бог. Колкото и смешно да звучи за човешките хора, да си част от това семейство е абсолютно изтощаващо. Имам още трима братя - Майкъл -бащата на Ева, Луцифер и Рафаел. Майкъл бе създаден за да изпълнява заповедите на баща ни. Той е главният архангел, главният пазител на Рая и главен страж на Божия закон. Луцифер бе най-малкия брат. Блудния син, бунтарът който винаги се противопоставяше на баща ни каквото и да казваше той. Един ден той стана опасен и Майкъл се принуди да го заключи надълбоко в пъкъла. Там Луци създаде демоните, а те се пръснаха по цялата Земя докато не ги заключихме. И това бяха главните герои. Аз и Рафаел бяхме второстепенните роли - горе долу тези които най-много страдаха от цялата работа. Аз бях този които искаше да запази семейството цяло, а Рафаел просто искаше власт. Той и още за това се бори там горе. Общо взето не издържах и дойдох тук. За постоянно.- и след като приключи с разказа ми се усмихна и стисна ръката ми.
Отвърнах на усмивката му.
-Интересна история.-изкоментирах накрая аз.
Определено имаше интересно семейство. Как ми се щеше и аз да имам такова... Исках дори ужасен дразнещ братовчед,който щом се видите ти погажда номера,подслушва те и казва всичко на родителите ти, и крие нещата ти.Всъщност може и да имах братовчеди и други роднини,но нямаше начин да разбера кой са.Знаех само имената на родителите си.Нищо повече, а и нямаше откъде да разбера.Те никога нямаше да ме потърсят,така че...Просто щях да си бъда сама.Е,и с приятелите и Габриел,но все пак... Разтръсках глава,сякаш за да прогоня досадна муха,в този случай мислите си, и попитах Габриел:
-Какво ти се прави сега?
Не знаех какво може да правим,нямах идеи,затова се надявах той да избере заниманието.Каквото иʼ да беше,дори и просто да седим и да се гледаме,стига той да бе близо до мен.Усмихнах се отново и се облегнах назад на дървото,без да пускам ръката му.
Върнете се в началото Go down
Габриел
Angel
Angel
Габриел


Брой мнения : 177
Join date : 10.08.2012

 Реката с големите камъни	 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Реката с големите камъни     Реката с големите камъни	 EmptyПон Авг 13, 2012 9:15 pm

-Какво ти се прави сега? - попита тя.
-Мога да се сетя за няколко неща... -засмя се той и целуна ръката ѝ.
[You must be registered and logged in to see this image.]
-Ела насам. -каза той и отвори обятията си за да може тя да го прегърне. Бяха облегнати на дървото, а тя сгушена в него. Беше толкова нежна и красива, сияеше като звезда.
Той повдигна брадичката ѝ я целуна. Първоначално нежно и почти страхливо, но когато тя му отвърна с повече страст отколкото той предполагаше той се почувства странно облекчен. Сякаш го беше страх да я докосне, както правеше с всички други.
Той бе сложил ръка зад врата ѝ и бе преплел пръсти в косите ѝ. Устните и бяха толкова меки, а езикът и беше прекалено палав, но това много му се харесваше. Габриел откри, че освен нежна и сладка, може да бъде страстна и секси.
Върнете се в началото Go down
Миранда Евънс.
Witch
Witch
Миранда Евънс.


Брой мнения : 160
Join date : 09.08.2012

 Реката с големите камъни	 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Реката с големите камъни     Реката с големите камъни	 EmptyВто Авг 14, 2012 8:26 am

-Мога да се сетя за няколко неща...-каза Габриел и целуна ръката ми.Засмях се. -Ела насам.-допълни той и разтвори ръце.
Станах и се сгуших в него.Това наистина беше като сбъдната мечта. Можех да остана така с часове,с глава на гърдите му. Беше толкова приятно. След минута той повдигна брадичката ми и ме целуна нежно.Наистина се замислих дали и той не се отнася с мен така както аз с Ева,понеже е ангел-страх го е да не ме счупи, че ме мисли за стъклена кукла.Отвърнах му със страст,защото може би сега бе момент да спре да се страхува да не ме нарани само като ме докосне.Последва уникална страстна целувка,усещах пръстите на Габриел преплетени в косата ми. Целувката...Наистина беше уникална. Накрая отделих устни от неговите,допрях чело до неговото и се усмихнах,след което обвих ръце около врата му. Не знайно защо ми стана забавно и се засмях.Прекарах и аз пръсти през косата му и го погледнах.
-Аз съм най-голямата късметлийка на света... -промълвих аз искрено.
Наистина бях най-голямата късметлийка днес. И толкова се радвах,че бях напуснала Париж и дойдох в Мистик Фолс.Това градче все повече и повече ми харесваше. Особено околностите му.
-Най-голямата... -повторих аз и се засмях,след което го целунах леко и се усмихнах.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





 Реката с големите камъни	 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Реката с големите камъни     Реката с големите камъни	 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Реката с големите камъни
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The Vampire Diaries RPG. :: Мистик Фолс :: Гората-
Идете на: