The Vampire Diaries RPG.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
The Vampire Diaries RPG.

The Vampire Diaries RPG forum.
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 9 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 9 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Пон Ное 15, 2021 8:02 am
Latest topics
» Вашите форуми.
Мнение за The vampire diaries EmptyСъб Ное 03, 2012 1:53 pm by Luz X. Lacrosse-Portnoy.

» Искам да си сменя лика
Мнение за The vampire diaries EmptyВто Сеп 25, 2012 8:42 am by Дилън Уебър

» Мнение за The vampire diaries
Мнение за The vampire diaries EmptyПон Сеп 17, 2012 5:48 pm by Katelyn Von Ward

»  Филми/Сериали
Мнение за The vampire diaries EmptyСъб Сеп 15, 2012 1:12 pm by Katelyn Von Ward

»  Vampire Barbie Vs. Barbie Klaus.
Мнение за The vampire diaries EmptyПет Сеп 14, 2012 7:35 pm by Саша Пиърс

» Море или плаж?
Мнение за The vampire diaries EmptyПет Сеп 14, 2012 7:34 pm by Саша Пиърс

» Кое е първото нещо което гледате у момче/момиче
Мнение за The vampire diaries EmptyПет Сеп 14, 2012 7:34 pm by Саша Пиърс

» Мнение за Gossip Girl
Мнение за The vampire diaries EmptyПет Сеп 14, 2012 7:33 pm by Саша Пиърс

»  Използвате ли преса?
Мнение за The vampire diaries EmptyПет Сеп 14, 2012 7:32 pm by Саша Пиърс

Top posters
Tayllor Le'roux.
Мнение за The vampire diaries Vote_lcapМнение за The vampire diaries Voting_barМнение за The vampire diaries Vote_rcap 
Asq.
Мнение за The vampire diaries Vote_lcapМнение за The vampire diaries Voting_barМнение за The vampire diaries Vote_rcap 
Christina Sаint-Claire.
Мнение за The vampire diaries Vote_lcapМнение за The vampire diaries Voting_barМнение за The vampire diaries Vote_rcap 
Madison Miller
Мнение за The vampire diaries Vote_lcapМнение за The vampire diaries Voting_barМнение за The vampire diaries Vote_rcap 
Kate D. Muse
Мнение за The vampire diaries Vote_lcapМнение за The vampire diaries Voting_barМнение за The vampire diaries Vote_rcap 
Деймън Салватор
Мнение за The vampire diaries Vote_lcapМнение за The vampire diaries Voting_barМнение за The vampire diaries Vote_rcap 
Kali.
Мнение за The vampire diaries Vote_lcapМнение за The vampire diaries Voting_barМнение за The vampire diaries Vote_rcap 
Katherine Pierce
Мнение за The vampire diaries Vote_lcapМнение за The vampire diaries Voting_barМнение за The vampire diaries Vote_rcap 
Саша Пиърс
Мнение за The vampire diaries Vote_lcapМнение за The vampire diaries Voting_barМнение за The vampire diaries Vote_rcap 
Ева
Мнение за The vampire diaries Vote_lcapМнение за The vampire diaries Voting_barМнение за The vampire diaries Vote_rcap 

 

 Мнение за The vampire diaries

Go down 
+2
Саша Пиърс
Alison Zimmer
6 posters
АвторСъобщение
Alison Zimmer
Demon
Demon
Alison Zimmer


Брой мнения : 109
Join date : 09.08.2012
Местожителство : Варна

Мнение за The vampire diaries Empty
ПисанеЗаглавие: Мнение за The vampire diaries   Мнение за The vampire diaries EmptyЧет Авг 09, 2012 9:23 pm

A M A Z I N G ! :bounce:
Върнете се в началото Go down
Саша Пиърс
Human
Human
Саша Пиърс


Брой мнения : 223
Join date : 09.08.2012

Мнение за The vampire diaries Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнение за The vampire diaries   Мнение за The vampire diaries EmptyСъб Авг 11, 2012 7:25 am

1 и 2 ри сезон за мене бяха слаби .... добре че е 3 ти да ми оправи настроението хД Hahaha . И сега нямам търпение за 4 ти сезон и Елена като вампи :Д :Д
Върнете се в началото Go down
Ева
Hybrid
Hybrid
Ева


Брой мнения : 207
Join date : 09.08.2012

Мнение за The vampire diaries Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнение за The vampire diaries   Мнение за The vampire diaries EmptyСъб Авг 11, 2012 7:41 am

Аз пък мисля точно обратното.. 1ви и 2ри сезон имаше някаква мистерия, която изчезна в 3ти.. Дразни ме това, че лошото момче Деймън се превърна в Стефан номер 2.. Толкова ме дразни как ходи след Елена постоянно да я спасява.. като някво кученце след нея... Лошия Деймън ме кефеше повече; беше непредвидим, докато сега е много лесно да предвидиш какво ще направи в дадена ситуация..
От друга страна, Стефан никак не му отива да е лош.. Седи ми някак неестествено.. Дори да се опитват да наложат това, че си е бил лош от преди, не можах да го възприема така..
Другото което е, искам Катрин да се върне; в трети сезон имаше някакво нищожно участие.. И най-важното -искам да ги видя с Деймън.. Просто и Стелена и Делена са ми скучни..
Колкото до Елена, прилича ми на онея кифли, които не могат да изберат между две парцалки..Разиграва и Деймън и Стефан, което е крайно.. банално, като за сериал..
Трети сезон за мене беше не достатъчно добър.. Ако и четвърти е нещо подобно, аз сериозно ще се замисля дали да го гледам..
Няма почти никакво развитие около другите герои.. Или да има, то е минимално.. Искам да видя повече Тайлър-Клаус-Каролайн..
Просто.. за мен дневниците на вампира 3ти сезон не е това, което беше!
Върнете се в началото Go down
Asq.
Original Vampire
Original Vampire
Asq.


Брой мнения : 350
Join date : 09.08.2012
Age : 24
Местожителство : WONDERLADN.

Мнение за The vampire diaries Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнение за The vampire diaries   Мнение за The vampire diaries EmptyСъб Авг 11, 2012 7:42 am

Ева написа:
Аз пък мисля точно обратното.. 1ви и 2ри сезон имаше някаква мистерия, която изчезна в 3ти.. Дразни ме това, че лошото момче Деймън се превърна в Стефан номер 2.. Толкова ме дразни как ходи след Елена постоянно да я спасява.. като някво кученце след нея... Лошия Деймън ме кефеше повече; беше непредвидим, докато сега е много лесно да предвидиш какво ще направи в дадена ситуация..
От друга страна, Стефан никак не му отива да е лош.. Седи ми някак неестествено.. Дори да се опитват да наложат това, че си е бил лош от преди, не можах да го възприема така..
Другото което е, искам Катрин да се върне; в трети сезон имаше някакво нищожно участие.. И най-важното -искам да ги видя с Деймън.. Просто и Стелена и Делена са ми скучни..
Колкото до Елена, прилича ми на онея кифли, които не могат да изберат между две парцалки..Разиграва и Деймън и Стефан, което е крайно.. банално, като за сериал..
Трети сезон за мене беше не достатъчно добър.. Ако и четвърти е нещо подобно, аз сериозно ще се замисля дали да го гледам..
Няма почти никакво развитие около другите герои.. Или да има, то е минимално.. Искам да видя повече Тайлър-Клаус-Каролайн..
Просто.. за мен дневниците на вампира 3ти сезон не е това, което беше!
+754745754
Върнете се в началото Go down
Tayllor Le'roux.
Moderator
Moderator
Tayllor Le'roux.


Брой мнения : 371
Join date : 09.08.2012
Age : 27
Местожителство : Mistic Falls.

Мнение за The vampire diaries Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнение за The vampire diaries   Мнение за The vampire diaries EmptyПон Авг 13, 2012 5:15 pm

тук ще ми отнеме няколко дена да отговоря.
Върнете се в началото Go down
Katelyn Von Ward
Hybrid
Hybrid
Katelyn Von Ward


Брой мнения : 21
Join date : 01.09.2012

Мнение за The vampire diaries Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнение за The vampire diaries   Мнение за The vampire diaries EmptyПон Сеп 17, 2012 5:48 pm

Моето мнение:Първите 2 сезона хубаво бяха добри,но 3-тия ми дойде в повече.Според мен си стана свръх боза и спрях да го гледам.Честно да ви кажа сега се чувствам много по-добре от преди.Не вися до 3 сутринта само,за да гледам някакъв си сериал онлайн.И тази простотия Елена да стане вампир друго си беше да я има драмата.Сега всичко (за мен)е адски скучно.Знам,че повечето хора тук са фенове,но разберете всеки мисли различно.Иначе нямам нищо против актьорите просто сценария куца.Деймън стана доброто момче,а Стефан лошото(WTF).Деймън ми харесваше да е толкова мистериозен и потаен,а сега ми е страшно досаден.За Стефан ноу комент като послушното кученце на Елена беше мн по-добър.Другите герои няма какво да ги обсъждам.Този сезон почти не се появиха.Всичко се въртеше около Елена и вампирските ѝ приятелчета(Стефан,Деймън,Клаус и Ребека/и то пак за малко/) и как тя беше спасена от своя любим,който я превърна във вампир.Щеше да ми е доста по-интересно ако Деймън не ѝ бе дал от кръвта си и да кажем тя умре.Да,знам,че е главен герой,но щом на сценаристите им хрумват такива истории все щяха да намерят начин тя да стане дух или нещо подобно.Соу това беше от мен надявам се да няма нападки,че в един форум още малко щяха да ме разпънат на кръст. Това си е лично мое мнение и не искам караници.Smile
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Мнение за The vampire diaries Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнение за The vampire diaries   Мнение за The vampire diaries Empty

Върнете се в началото Go down
 
Мнение за The vampire diaries
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Confessions about The Vampire Diaries.
» Teen Wolf vs The vampire Diaries
» Мнение за Gossip Girl
» Мнение за The secret circle
»  Vampire Barbie Vs. Barbie Klaus.

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The Vampire Diaries RPG. :: Вашата зона. :: Дискусии-
Идете на: