The Vampire Diaries RPG.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
The Vampire Diaries RPG.

The Vampire Diaries RPG forum.
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 4 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 4 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Пон Ное 15, 2021 8:02 am
Latest topics
» Вашите форуми.
Мистик Фолс след една седмица (Кейтлин и Роуз) EmptyСъб Ное 03, 2012 1:53 pm by Luz X. Lacrosse-Portnoy.

» Искам да си сменя лика
Мистик Фолс след една седмица (Кейтлин и Роуз) EmptyВто Сеп 25, 2012 8:42 am by Дилън Уебър

» Мнение за The vampire diaries
Мистик Фолс след една седмица (Кейтлин и Роуз) EmptyПон Сеп 17, 2012 5:48 pm by Katelyn Von Ward

»  Филми/Сериали
Мистик Фолс след една седмица (Кейтлин и Роуз) EmptyСъб Сеп 15, 2012 1:12 pm by Katelyn Von Ward

»  Vampire Barbie Vs. Barbie Klaus.
Мистик Фолс след една седмица (Кейтлин и Роуз) EmptyПет Сеп 14, 2012 7:35 pm by Саша Пиърс

» Море или плаж?
Мистик Фолс след една седмица (Кейтлин и Роуз) EmptyПет Сеп 14, 2012 7:34 pm by Саша Пиърс

» Кое е първото нещо което гледате у момче/момиче
Мистик Фолс след една седмица (Кейтлин и Роуз) EmptyПет Сеп 14, 2012 7:34 pm by Саша Пиърс

» Мнение за Gossip Girl
Мистик Фолс след една седмица (Кейтлин и Роуз) EmptyПет Сеп 14, 2012 7:33 pm by Саша Пиърс

»  Използвате ли преса?
Мистик Фолс след една седмица (Кейтлин и Роуз) EmptyПет Сеп 14, 2012 7:32 pm by Саша Пиърс

Top posters
Tayllor Le'roux.
Мистик Фолс след една седмица (Кейтлин и Роуз) Vote_lcapМистик Фолс след една седмица (Кейтлин и Роуз) Voting_barМистик Фолс след една седмица (Кейтлин и Роуз) Vote_rcap 
Asq.
Мистик Фолс след една седмица (Кейтлин и Роуз) Vote_lcapМистик Фолс след една седмица (Кейтлин и Роуз) Voting_barМистик Фолс след една седмица (Кейтлин и Роуз) Vote_rcap 
Christina Sаint-Claire.
Мистик Фолс след една седмица (Кейтлин и Роуз) Vote_lcapМистик Фолс след една седмица (Кейтлин и Роуз) Voting_barМистик Фолс след една седмица (Кейтлин и Роуз) Vote_rcap 
Madison Miller
Мистик Фолс след една седмица (Кейтлин и Роуз) Vote_lcapМистик Фолс след една седмица (Кейтлин и Роуз) Voting_barМистик Фолс след една седмица (Кейтлин и Роуз) Vote_rcap 
Kate D. Muse
Мистик Фолс след една седмица (Кейтлин и Роуз) Vote_lcapМистик Фолс след една седмица (Кейтлин и Роуз) Voting_barМистик Фолс след една седмица (Кейтлин и Роуз) Vote_rcap 
Деймън Салватор
Мистик Фолс след една седмица (Кейтлин и Роуз) Vote_lcapМистик Фолс след една седмица (Кейтлин и Роуз) Voting_barМистик Фолс след една седмица (Кейтлин и Роуз) Vote_rcap 
Kali.
Мистик Фолс след една седмица (Кейтлин и Роуз) Vote_lcapМистик Фолс след една седмица (Кейтлин и Роуз) Voting_barМистик Фолс след една седмица (Кейтлин и Роуз) Vote_rcap 
Katherine Pierce
Мистик Фолс след една седмица (Кейтлин и Роуз) Vote_lcapМистик Фолс след една седмица (Кейтлин и Роуз) Voting_barМистик Фолс след една седмица (Кейтлин и Роуз) Vote_rcap 
Саша Пиърс
Мистик Фолс след една седмица (Кейтлин и Роуз) Vote_lcapМистик Фолс след една седмица (Кейтлин и Роуз) Voting_barМистик Фолс след една седмица (Кейтлин и Роуз) Vote_rcap 
Ева
Мистик Фолс след една седмица (Кейтлин и Роуз) Vote_lcapМистик Фолс след една седмица (Кейтлин и Роуз) Voting_barМистик Фолс след една седмица (Кейтлин и Роуз) Vote_rcap 

 

 Мистик Фолс след една седмица (Кейтлин и Роуз)

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Katelyn Von Ward
Hybrid
Hybrid
Katelyn Von Ward


Брой мнения : 21
Join date : 01.09.2012

Мистик Фолс след една седмица (Кейтлин и Роуз) Empty
ПисанеЗаглавие: Мистик Фолс след една седмица (Кейтлин и Роуз)   Мистик Фолс след една седмица (Кейтлин и Роуз) EmptyПон Сеп 10, 2012 7:20 pm

Пренесох се в малък апартамент под наем.Намираше се в тъмните улички наю града.Кварталът не беше особено безопасен за човек,но аз нямах проблем с това.Преди два дни осъзнах,че мога да въздействам на хората.Беше доста шокиращо.Успях да открия дарбата си,пирокинеза,за другата незнаех нищо,а въздействието си беше един вид плюс.
Стоварих книгата на земята.Единственото полезно нещо,което бях взела от Ада.Огледах се за ключовете си,но от тях нямаше следа.
-Мамка му!
Започнах да преобръщам всичко нагоре с краката.Накрая ги открих в шкафчето до леглото ми.Не оправих безпорядъка,а направо излязох.По улицата нямаше жива душа,все пак беше четири часа сутринта.На скоро бях открила,че наблизо има една кръчма.Нищо особено,но обстановката беше приятна,както и обслужването.
Седнах на една маса всичко друго беше заето от пияници,които или се смееха или спяха.
Един от тях се насочи към мен.
-Кукло...ела в тоалетната с мен да ти покажа няк....
Още преди да е продължил се озова на пода със счупена ръка и нос.Крещеше от болка,но не ми пукаше.Въздъхнах отегчено и помахах на сервитьорката.Тя се поколеба преди да дойде.Усещах страха в очите и'.
-Една водка с мента и по възможност по-бързо.
Тя кимна и тръгна мигновено.Чух врата зад мен да се тряска.Някой влезе,но не беше човек.Усетих,че всеки момент ще седне до мен.
Беше някакво тъмнокосо момиче.Не попита дали може да седне,но както и да е и аз не бих.
Вдигнах поглед към нея.Исках да и' въздействам,но може би не сега.Дали беше от квартала?
Върнете се в началото Go down
Роуз Гилбърт

Роуз Гилбърт


Брой мнения : 67
Join date : 31.08.2012
Age : 31

Мистик Фолс след една седмица (Кейтлин и Роуз) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мистик Фолс след една седмица (Кейтлин и Роуз)   Мистик Фолс след една седмица (Кейтлин и Роуз) EmptyВто Сеп 11, 2012 8:09 am

Напоследък нямах настроение за нищо. Бях се замесила с хора, с които не трябваше и сега жестоко се плащах за това.
Бях върколак от две години, бях на 17. Ребека, моята най-добра приятелка тогава, беше организирала парти. Всичко беше страхотно, докато не се появи едно момче от горния клас. Започна да ми се сваля и аз просто го ударих. Един невинен шамар, той падна по стълбите и умря на място. Тогава усетих как се променям. Родителите ми естествено ми помогнаха в цялата ситуация и съм им напълно благодарна. В момента все още живея с тях в едно от най-големите имения в града. Но аз обичах да прекарвам нощите с някои от забутаните квартални кръчми.
Преди една седмица се запознах с Марк. Наистина много красив младеж, с който имаме нещо като афера. Той ми каза, че имал специална награда за мен. Днес щял да ме запознае с много важен човек, който идвал от самия Ад. Първо не му повярвах докато не ми показа момиче.
Не знам как, но ме нави да се запозная с нея. В прочем Марк е вампир. Попринцип вампирите и върколаците не могат да се понасят, но ние бяхме просто различни. Влязох в кръчмата и станах свидетел как за малко тя да не убие някакъв пияница, който просто я сваляше. Това малко ме стресира, но все пак се приближих към нея. Седнах и тя въобще не ме отрази, което беше наистина странно. Сервитьорката и донесе ментата и аз си поръчах една бира.
- Ти трябва да си тази, която идва от Ада, а?
Попитах аз и се усмихнах лукаво, но не бях много спокойна. Знаех, че тази жена с един удар може просто да ме убие. Как можах да се захвана въобще с това? Имах чувството, че ше и стана нещо като марионетка... това не беше хубаво, нали?
Върнете се в началото Go down
Katelyn Von Ward
Hybrid
Hybrid
Katelyn Von Ward


Брой мнения : 21
Join date : 01.09.2012

Мистик Фолс след една седмица (Кейтлин и Роуз) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мистик Фолс след една седмица (Кейтлин и Роуз)   Мистик Фолс след една седмица (Кейтлин и Роуз) EmptyВто Сеп 11, 2012 6:24 pm

Отпих от питието си,а след това тряснах чашата на масата.Коя беше тази и по дяволите откъде знаеше за мен?Момичето изтръпна и не помръдна.Повдигах погледа си бавно и гневно.
-Кой ти каза това?
Натъртих на всяка дума и пръснах чашата с ръка.Нима някой се беше раздрънкал.Не познавах никой друг..освен,разбира се Максуел.Стреса и напрежението ми бяха дошли в повече като нищо щях да запаля кръчмата,но се овладях.Изпуках пръсти скръстих ръце.
-Е,отговаряй ако ти се диша..да кажем още пет минути.
Наведох главата си на една страна.Личеше и',че преди е била човек и от скоро е превърната в нещо.Нямаше много възможносто или е вампир или върколак.
Наблюдавах я определено съжалявае,че седна именно до мен.Реших да и' въздействам.
Погледнах я и казах наум."Донеси ми още едно питие,а когато се върнеш ще ми кажеш кой знае за мен освен теб."
Изправи се послушно и тръгна към сервитьорката.Въртях същество на малкия си пръст.Имах късмет с тази си сила само нея бях овладяла и само нея можех да контролирам.
Момичето се върна и остави питието ми.Отпих една глътка и отново я погледнах.
-Седни!Сега ми кажи кой ти каза за мен?
Кръстосах крака и зачах.Да,определено бях готова да убия малоумника,който ме порти из целия град.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Мистик Фолс след една седмица (Кейтлин и Роуз) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мистик Фолс след една седмица (Кейтлин и Роуз)   Мистик Фолс след една седмица (Кейтлин и Роуз) Empty

Върнете се в началото Go down
 
Мистик Фолс след една седмица (Кейтлин и Роуз)
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Мистик Фолс след седмица /Габриел и Ева/
» Мистик Фолс след 2 седмици /Деймън & Моника
» Мистик Фолс, Бар "Ъндърграунд", Преди година
» Гората на Мистик Фолс, преди месец
» Една любов не стига

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The Vampire Diaries RPG. :: Извън Мистик Фолс. :: In the future...-
Идете на: