The Vampire Diaries RPG.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
The Vampire Diaries RPG.

The Vampire Diaries RPG forum.
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 5 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 5 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Пон Ное 15, 2021 8:02 am
Latest topics
» Вашите форуми.
Angels in PARADISE Motel: преди няколко седмици EmptyСъб Ное 03, 2012 1:53 pm by Luz X. Lacrosse-Portnoy.

» Искам да си сменя лика
Angels in PARADISE Motel: преди няколко седмици EmptyВто Сеп 25, 2012 8:42 am by Дилън Уебър

» Мнение за The vampire diaries
Angels in PARADISE Motel: преди няколко седмици EmptyПон Сеп 17, 2012 5:48 pm by Katelyn Von Ward

»  Филми/Сериали
Angels in PARADISE Motel: преди няколко седмици EmptyСъб Сеп 15, 2012 1:12 pm by Katelyn Von Ward

»  Vampire Barbie Vs. Barbie Klaus.
Angels in PARADISE Motel: преди няколко седмици EmptyПет Сеп 14, 2012 7:35 pm by Саша Пиърс

» Море или плаж?
Angels in PARADISE Motel: преди няколко седмици EmptyПет Сеп 14, 2012 7:34 pm by Саша Пиърс

» Кое е първото нещо което гледате у момче/момиче
Angels in PARADISE Motel: преди няколко седмици EmptyПет Сеп 14, 2012 7:34 pm by Саша Пиърс

» Мнение за Gossip Girl
Angels in PARADISE Motel: преди няколко седмици EmptyПет Сеп 14, 2012 7:33 pm by Саша Пиърс

»  Използвате ли преса?
Angels in PARADISE Motel: преди няколко седмици EmptyПет Сеп 14, 2012 7:32 pm by Саша Пиърс

Top posters
Tayllor Le'roux.
Angels in PARADISE Motel: преди няколко седмици Vote_lcapAngels in PARADISE Motel: преди няколко седмици Voting_barAngels in PARADISE Motel: преди няколко седмици Vote_rcap 
Asq.
Angels in PARADISE Motel: преди няколко седмици Vote_lcapAngels in PARADISE Motel: преди няколко седмици Voting_barAngels in PARADISE Motel: преди няколко седмици Vote_rcap 
Christina Sаint-Claire.
Angels in PARADISE Motel: преди няколко седмици Vote_lcapAngels in PARADISE Motel: преди няколко седмици Voting_barAngels in PARADISE Motel: преди няколко седмици Vote_rcap 
Madison Miller
Angels in PARADISE Motel: преди няколко седмици Vote_lcapAngels in PARADISE Motel: преди няколко седмици Voting_barAngels in PARADISE Motel: преди няколко седмици Vote_rcap 
Kate D. Muse
Angels in PARADISE Motel: преди няколко седмици Vote_lcapAngels in PARADISE Motel: преди няколко седмици Voting_barAngels in PARADISE Motel: преди няколко седмици Vote_rcap 
Деймън Салватор
Angels in PARADISE Motel: преди няколко седмици Vote_lcapAngels in PARADISE Motel: преди няколко седмици Voting_barAngels in PARADISE Motel: преди няколко седмици Vote_rcap 
Kali.
Angels in PARADISE Motel: преди няколко седмици Vote_lcapAngels in PARADISE Motel: преди няколко седмици Voting_barAngels in PARADISE Motel: преди няколко седмици Vote_rcap 
Katherine Pierce
Angels in PARADISE Motel: преди няколко седмици Vote_lcapAngels in PARADISE Motel: преди няколко седмици Voting_barAngels in PARADISE Motel: преди няколко седмици Vote_rcap 
Саша Пиърс
Angels in PARADISE Motel: преди няколко седмици Vote_lcapAngels in PARADISE Motel: преди няколко седмици Voting_barAngels in PARADISE Motel: преди няколко седмици Vote_rcap 
Ева
Angels in PARADISE Motel: преди няколко седмици Vote_lcapAngels in PARADISE Motel: преди няколко седмици Voting_barAngels in PARADISE Motel: преди няколко седмици Vote_rcap 

 

 Angels in PARADISE Motel: преди няколко седмици

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Jophiel.
Angel
Angel
Jophiel.


Брой мнения : 20
Join date : 13.08.2012

Angels in PARADISE Motel: преди няколко седмици Empty
ПисанеЗаглавие: Angels in PARADISE Motel: преди няколко седмици   Angels in PARADISE Motel: преди няколко седмици EmptyСъб Авг 18, 2012 5:14 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]

В стаята се носеше само тихото ми похъркване,докато не се роди досадното бучене на муха.Приносът на дразнителя успя да ме събуди,но както изглежда,той остана доловим само за моите уши.
Извърнах глава и това,което видях е,че Агнес спеше дълбоко.Не можех да кажа,че аз не съм по-малко изморен,но не биваше да уталагам собственото си недоволство,като събудя и нея.Наистина и в тази секунда осъзнах,че понякога се отнасям с голяма доза нехайство и пренебрежение към нея,докато в повечето случаи,когато аз и тя,присъствахме в едно изречение-какъвто и да беше поводът за срещите ни,най-често,не отдавах никаква почит и благодарност,за това колко пъти ми е помагала.Колко пъти съм имал нужда от неща,които се трупаха в листата със задълженията ми към нея,и тя се отзоваваше,а още не бях намерил подходящото време и място,за да кажа поне едно благодаря.Това момиче беше ангел;не,забравете теориите и фактите,аз също се водех за такъв,но едва ли някой имаше толкова добро сърце и да прощаваше и мълчаливо да преглъщаше пропуските,с лекотата,с която го правеше самата Агнес.Жалко,че предпочитах да го опазя в тайна,но аз се възхищавах на тази млада и крехка жена,възхищавах й се: можех да се закълна,че не познавам втора такава,имаща правото повече от всеки друг да носи ореол около главицата си и надявах се някой ден да събера смелостта и да го заявя гласно,без да се двуумя и щях,макар понякога тя да можеше да бъде и доста досадна.Ако не е и обсебваща.
Например,каква беше причината,напоследък да настояваше толкова често за свижданията ни:спомням си,че в началото на познанството ни,характерите ни не си паснаха особено и избягвахме да разговаряме,най-вече,защото правехме ли го,винаги опирахме да там да се критикуваме.Онова,което може би ни свърза помежду ни е факта,че не обичахме да се привързваме прекалено и рано или късно постоянството ни омръзваше: най-често бяхме сами,дали бяхме имали и три сериозни връзки,от както бяхме изпратени на земята с мисия.И стигаме до тук,до това,което ни свързваше днес-самия копнеж да утолим моментните,внезапно пламнали желания,които колкото и да се опитвахме да скрием,рано или късно се обаждаха.
Странното произлизаше от това,че уж се дразнех,но до сега не се беше стигало до там,че да отклонявам или отказвам предложенията й да се срещнем и да легнем заедно.Случваше се тук и там,много пъти у тях,от както и аз дойдох в Мистик Фолкс;веднъж дори останах под покрива и за няколко седмици,защото така или иначе не се наемах със задачата да си търся свое жилище.Онези дни го ударихме на разврат и дали се събираше и ден без да сме правили секс.Сега лежахме,увити в чаршафите на мотел-нещо на средно ниво,в който бях отседнал,видял се в пара,защото обикновенно,когато го бях закъсал,оставах в колко по-долнопробни и плуващи в нечистотия дупки поне за нощта.
Агнес беше светица в сравнение на моя начин и стандарт на живот и се чудех,как така все още продължаваше да ме издържа.Забелязах голите й рамене и бързо придърпах още от завивката,за да ги покрия.Наблюдавах лицето й още малко,след това по най-дискретния начин станах от леглото.Срещнахме се по обяд,както гласеше уговорката ми,хапнахме и после дойдохме направо тук: нямах представа за времето,но знам,че не беше добра идея да отделям такова за следобеден сън.Макар и натрапник,можех да съм благодарен на насекомото,че бе успяло да ме пропуди.Това обаче не значеше,че ще ми попречи да се отърва от него.
Пуснах тялото на мухата,от което не остана почти нищо,в тоалетната,след като наложително трябваше да я посетя след неследеното количество бира,което погълнах,а когато се върнах в стаята,заварих Агнес с полуотворени клепачи и сънена усмивка,облегната на лакът.
-Защо не поспиш още малко?..Има време докато се наложи да излизам.
Върнете се в началото Go down
Agnes Roberts
Angel
Angel
Agnes Roberts


Брой мнения : 16
Join date : 12.08.2012

Angels in PARADISE Motel: преди няколко седмици Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Angels in PARADISE Motel: преди няколко седмици   Angels in PARADISE Motel: преди няколко седмици EmptyСъб Авг 18, 2012 11:46 pm

Сякаш живеех в един и същи ден, който се повтаряше отново и отново. Единствено обстановката се променяше, а днес чаршафите бяха нови. Лежах в тях сякаш бях свикнала да спя до него с години и наистина малко бяха нещата, които можеха да ме събудят в момента. Дори не бих казала, че се събудих от шума, а по-скоро от липсата на компания в леглото. Често усещах когато Андрю ме оставаше сама и макар да бях свикнала, въобще не ми беше приятно. Знаех, че присъствието ми му идваше в повече понякога, затова се опитвах да не мрънкам и да не искам само неща за себе си, но всеки път щом се събудех и бях сама в леглото, на лицето ми се появяваше недоволна физиономия и много често по някоя тъжна усмивка. Сега обаче не беше така, защото все още го чувах и можех да усетя присъствието му, така че бях наясно, че ще мога поне да го целуна, преди да ме зареже, заради така важните си задължения, с които не бях запозната, но и не смеех да питам.
Завъртях се в леглото, но накрая не се сдържах и се надигнах леко, за да се уверя, че дрехите му все още бяха там, където ги бяхме оставили – на пода. Това ми донесе известно спокойствие и се отпуснах отново в леглото, като усетих как щях да заспя след малко, но щом чух водата в тоалетната, веднага се надигнах леко и усмивката се появи на лицето ми, докато вратата се отваряше бавно.
- Знаеш, че мразя да ме оставяш сама – казах все още усмихната, като бях напълно сериозна.
Обичах да прекарваме повече време в леглото, гушкайки се … целувайки се и всичко останало, което правеха истинските двойки, но след като бях наясно, че не бяхме истинска двойка, се опитвах да се задоволя със спокойния сън до горещото му тяло. Не можех да го обясня, но определено ме успокояваше, когато си легнех до него и просто нямаше нещо по-приятно напоследък за мен. Бях готова да отменя всеки ангажимент заради него, но за жалост той рядко се сещаше сам да ме потърси или просто аз го търсех прекалено често.
- Защо не се върнеш в леглото – предложих накрая, като се дръпнах леко и надигнах завивката, но не само, за да легне, а и да се наслади на гледката на голото ми тяло.
Може би нямах голям контрол над него, но той беше мъж, а аз бях момиче с наистина красиви форми. Е ако и това спреше да го привлича към мен, щях да се отчаям тотално от себе си. Странното беше, че винаги търсех проблема в самата себе си и абсолютно никога в другите … просто не бях свикнала да осъждам, макар че Андрю определено не беше перфектен. Дори и не знаех какво точно ме привличаше в него, но щях да го задържа, докато все още мога.

ПП. Извинявай, че е така късо и неразбираемо, но не знам защо ... реших, че трябва да ти пиша в 2 и 30 :Х
Върнете се в началото Go down
Jophiel.
Angel
Angel
Jophiel.


Брой мнения : 20
Join date : 13.08.2012

Angels in PARADISE Motel: преди няколко седмици Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Angels in PARADISE Motel: преди няколко седмици   Angels in PARADISE Motel: преди няколко седмици EmptyНед Авг 19, 2012 8:41 am

Наредих си да не извъртам очи,когато Агнес ме посрещна с обичайния укор,колко мрази да се събужда,а мен да ме няма наоколо.Напънах се и за моя изненада,не ми коства кой знае колко усилия,дори ми стана приятно след като игриво се засмях.Не ме заболя,нали?!
Забелязах блясъка в очите й,докато,все още,не мърдах от мястото си и начина,по който измери с поглед,голата ми гръд и тяло,но най-вече нея,ми причини неудобство..Не можех да разгадая поведението й,макар да имах някакви обяснения,но Агнес,нима можеше да падне чак до там?Заслужаваше много повече,всичко,което не беше за пренебрегване,особено след като персона като мен,не можеше да й даде и най-необходимото.А това,че се въргаляхме в завивките не можеше да покрие и да бъде достатъчно за дама като нея-умна,решителна и не на последно място,много красива,което би било добре дошло за някой също толкова образован,спретнат и идващ от заможно семейство човек.Принцът на бял кон за всяка жена,трябваше да прави и струва,за да я накара да се чувства пълноценно,а не да е такъв,който да й носи само болежки.
-След като настояваш.-с мека усмивка пристъпих напред и се разположих по гръб,като тя побърза да ме посрещне.Долових,че няколкото минути по-рано,не й са се сторили достатъчно,може би и аз имаше какво още да дам от себе си,но въпреки това,кротко само притворих очи,докато тя милваше главата ми с ръце: пръстите й се стелеха по страните ми и разрошваха косата.Сетих се,че страшно се наслаждаваше,когато притисна наболата си брада,до кожата й,докато устните ни се сливаха в изпепеляваща целувка.Първоначално странях от пламенноста им,но впоследствие тя надделяваше и аз поддавах: като че ли искаше да изживяваме тези моменти пълноценно,което пак носеше своята странност и,както смятах аз,голяма доза нередност.
-Какво стана с плановете ти за университета?-попитах по едно време.За моите копнежи,животът й наистина да се стече в най-добра за нея посока,вече споменах,но друго беше дали сама щеше да се насочи към пълноценното му изживяване.Едва ли,ако продължаваше да се среща с личност като мен.Погледнах я накриво,докато тя се усмихваше виновно.-Да не би да си се отказала?
Изстенах,показвайки неодобрението си,че още не е решила най-накрая да се запише.
Върнете се в началото Go down
Agnes Roberts
Angel
Angel
Agnes Roberts


Брой мнения : 16
Join date : 12.08.2012

Angels in PARADISE Motel: преди няколко седмици Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Angels in PARADISE Motel: преди няколко седмици   Angels in PARADISE Motel: преди няколко седмици EmptyНед Авг 19, 2012 11:50 am

Усмивката ми стана още по-красива, щом най-накрая се реши да легне до мен. Започнах да се умилквам като котенце, притискайки се към него, докато върха на пръстчетата ми си играеше с косата му. Не можех да опиша това непреодолимо желание да го докосвам и целувам всяка една част от тялото му. Сякаш с всяка секунда ставаше все повече мой … сякаш покорявах всяка част от него, докато най-накрая не решеше да се предаде. Даааа … беше сладко, когато момиченца като мен имаха дългогодишен план да завладеят сърцето на любимия си и най-накрая да се превърнат в истинска двойка.
Щях да си продължа така, а може би и малко по-палаво, но поради някаква неизвестна за мен причина, Андрю предпочете да говорим за университета. Все още не се бях записала и единствената причина беше, че нямаше да имам достатъчно време за сладките ни срещи. Може би щях да се запиша задочно … за да може да се гушкаме повече, отколкото да седя и да слушам някакъв професор, който всеки ден казваше едно и също.
- Сериозно ли? – попитах с леко недоволство и се надигнах – Точно сега ли искаш да говорим за университета?
Спрях да обръщам повече внимание на маловажните въпроси, които ми задаваше и реших, да накарам и него да спре. Зарових лицето си във врата му, а устните ми започнаха да оставят мокри следи по нежната му кожа. От време на време намесвах и зъбките си, но без да му причинявам никаква болка, а само колкото да му напомня за присъствието им. Можех да бъда много страстна, когато той запалеше огъня в мен, но никога не можех да бъда и груба … бях прекалено нежна, внимателна и отдадена.
Не знаех дали така ще успея да го разсея, затова реших да действам по-бързо и по-агресивно, преди да е намерил време да ме отблъсне, за да продължим така важния си разговор, който дори не исках да започвам. Веднага се качих върху него, като го възседнах, но вместо да се надигна, останах притисната в него, докато все още се наслаждавам на соления вкус на кожата му. Беше толкова приятно, че дори не усетих, кога започнах да се свличам надолу, обсипвайки гърдите му с целувки. И все пак усещах, че той все още не се беше отпуснал и очевидно се двоумеше дали да ме спре или чакаше сама да се осъзная, затова се надигнах леко и лицето ми се озова над неговото, като косите ми падаха по красивото му лице.
- Не ме ли желаеш? – попитах тихо с онзи невинен глас, а погледа ми беше като на обнадеждено малко дете.
Просто не ми беше известен друг начин, по който ще успея да го задържа, а аз така исках да остане винаги до мен … никога да не си тръгва. Беше най-грешния мъж за мен, но аз просто го исках, не имах нужда от него … имах нужда да бъде до мен и да не ме напуска, независимо дали съм напълно щастлива или на ръба на нервен срив, защото всеки път щом бяхме заедно, ситуацията беше една от двете и нямаше средно положение.
Върнете се в началото Go down
Jophiel.
Angel
Angel
Jophiel.


Брой мнения : 20
Join date : 13.08.2012

Angels in PARADISE Motel: преди няколко седмици Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Angels in PARADISE Motel: преди няколко седмици   Angels in PARADISE Motel: преди няколко седмици EmptyНед Авг 19, 2012 4:18 pm

Реших,че ще отклоня вниманието на крехката Агнес от посоката,в която упорито се беше насочила самата,с приказки и странно,че не се получи,защото тя беше общителна и стига да задавах още въпроси,щеше да се увлече.Накрая,дори нямаше да се налага да се хабя,защото щеше сама да се впусне да разправя,каквато си беше бъбрива.
Искаше ми се,надявах се,но не и днес,макар да си струваше да я обстрелям с всичко,с което разполагам,а тя на свой ред го правеше с милувки.До този момент резултатът вървеше в нейна полза,обаче нямаше да се спра до тук.
Като за начало трябваше да спра да се поддавам на играта й,несъмнено се държаше като детенце,което е толкова разглезено,че ще направи и невъзможното,за да получи онова,което му е щукнало.Или бях наистина слабохарактерен или това невинно,само на пръв поглед,създание,умееше да си служи с тялото си доста добре,ако не и повече от това.Най-вече ме съблазняваше с целувки,които до такава степен нажежаваха моето тяло,че след време изгубиха изобщо правото да се наричат такива: постепенно променяната тактика,успя да ме обърка и замае,ето защо,когато ръцете ми бяха готови да оковат мятащата и гърчеща й се снага,бях разтърсен от силно усещане,което ги отказа,преди да съм го направил.Очаквах всеки момент,третирането на гърдите ми с езичето й,да приключи и тогава в употреба да влязът и пръстите й.Умееше да прави момента запомнящ се,а можех да се обзаложа,че само чакаше да изтръгна набъбващо отчитане за случващото се на устните ми,за да може и тя да помни тези минути завинаги.
Ядосах се на себе си,но в следващия миг се запитах,нима можеше да бъде иначе.Когато ме попита,забравила изобщо настойчивостта ми да говорим за нещата от ежедневието,въпросът й отново се връщаше към това,което моя милост се опитваше да избягва непременно-именно какво точно има между нас.
Спрях да се боря,но все пак,да не й пазволя дълго да ликува над случайността,че е надвила,залепих устата си за нейната,в противен случай,в стаята щеше да отекне силното ми стенание.Бързо я дистанцирах от себе си,обхванал главата й в шепи,но не успях да си спестя гледката как самодоволно се подсмихва.
-Мислех,че си...Мислех,че си въобразявам,молех се да е така,но,Агнес,ти наистина се вманиачаваш.Погледни се: на толкова крехка възраст,а се държиш като някоя застаряваща нимфоманка.Толкова ли си променена,че дори вече няма за какво да си говорим?Как общуваш с останалите си приятели?
Познаваше ме като човек,който беше по-скоро мълчалив тип,но от време на време говорехме за нещата,които ни се случват.Поне така беше преди.
Върнете се в началото Go down
Agnes Roberts
Angel
Angel
Agnes Roberts


Брой мнения : 16
Join date : 12.08.2012

Angels in PARADISE Motel: преди няколко седмици Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Angels in PARADISE Motel: преди няколко седмици   Angels in PARADISE Motel: преди няколко седмици EmptyПон Авг 20, 2012 12:02 am

Не можех да повярвам, че е прав, но и не можех да го отрека. Усетих как започнах да се засрамвам от себе си, но си имаше причина да правя всичко това и както винаги, тази причина беше той. Не обичах да се оправдавам с другите, но тук си бях права и никога нямаше да се призная за виновна, когато определено не бях аз. Не знам защо, но когато се намирах около него, тялото ми преливаше от различни емоции, като сред тях се намираше и гняв, точно както в момента. Не ме подразни дори това, че не обърна внимание на желанието ми да го направим отново и отново, сливайки се в едно цяло … макар и той да не гледаше така поетично на нещата, отколкото самата му забележка.
- Нали искаш това? – попитах осъдително и се намръщих – Искаш да ме викаш, когато ти е удобно, да правим секс, докато не ми се наситиш и да не говоря много, защото започвам да те отегчавам. Нима ми се насити толкова бързо? – попитах накрая и той видя пламъчетата в очите ми, но все още имах самоконтрол, затова зависеше само от него дали наистина щях да се възпламеня.
Много добре знаех защо казвам всичко това, но го правех по грешен начин. Така отчаяно исках да ми каже, че ме желае за нещо повече, че просто се чудех как да го изтръгна от устните му. Не знам дали аз си въобразявах, но имах онова чувство на сигурност, когато бях покрай него, а напоследък предчувствията, дори и сънищата ми ставаха напълно реални, така че не разбирах … дали само с него грешах или той просто се опитваше да ме нарани, защото вече му бях доскучала.
Чак тогава осъзнах, че не исках да ми отговаря. Предизвиквах го … дори блъфирах, но без да се замислям какво щеше да стане, ако той решеше да приеме предизвикателството ми и да си играе с мен. Ами ако не си играеше и съвсем често ми кажеше, че всичко беше заради това или просто сметнеше, че щеше да си похаби думите в обяснения, затова щеше да ме награби и да довърши започнатото от мен. Не, това щеше да ме съкруши и просто не можех да го причиня на самата себе си, затова станах от леглото и веднага приключих темата.
- Имам нужда от душ – бяха единствените ми думи, преди да тръгна към банята.
Станах бързо от леглото и тръгнах към отворената врата, като се опитвах да не слушам, защото не исках да чуя нещо, което щеше да ме накара да се чувствам още по-зле. Веднага влязох в банята и затворих вратата зад себе си, като след няколко секунди се чуваше как водата се разбива в плочките на земята, а аз се наместих под леденостудената струя.
Върнете се в началото Go down
Jophiel.
Angel
Angel
Jophiel.


Брой мнения : 20
Join date : 13.08.2012

Angels in PARADISE Motel: преди няколко седмици Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Angels in PARADISE Motel: преди няколко седмици   Angels in PARADISE Motel: преди няколко седмици EmptyВто Авг 21, 2012 10:25 am

Гледах невярващо към вратата,където тя изчезна: по принцип във фоайето беше тъмно,независимо навън дали е ден или нощ и след миг петното светлина,което навлизаше там от банята,изчезна,когато тя се затвори в плочкеното помещение.Целеше ли го,не можех да знам,за това ли живееше,още по-малко,но Агнес отново успя да ме накара да се почувствам виновен и ако щеше да я спре да го прави веднъж завинаги,най-сетне щях да й позволя да разбере,способен съм на това.Не мисля,че стратегията да изглеждам корав и духовния ми свят да остава с впечатлението за недостижим за околните,помагаше в тези случаи.Мисля е време да върна думите си назад и спра да наричам Агнес Робъртс ангелче: момиче-съкровище беше тя,но на човек като мен,характерът й в повечето пъти идваше голяма лъжица за моята уста.
-По дяволите.-изпъшках и го повторих още няколко пъти,току виж се почувствам по-добре.Уви,това не ме спря да ритна едно от цветята,което кротко си стоеше в саксията в ъгъла и което беше тук да радва посетителите,както се очакваше и мен.
Имах отговор за целия поток от думи,с които ме обля,а ми...Отново ме осъди,разбира се.Винаги се стигаше и до там,всеки път,да изтъкне недостатъците ми на показ.Може би наистина да съм емоционален инвалид,да,такъв съм,но едно ми кажете,имаше ли душа без каръци и предимно,какво толкова се стремеше да промени точно тя?!Всичко,което се явяваше като възможен отговор,на тази безкрайна дилема,чиито семена Агнес не пропускаше да остави,бяха небивалици и абсурди,невъзможности,както и да ги погледнеш.Да не забравяме,че тя беше тази,която се обади и аз се отзовах,въпреки споменът как свършиха нещата последния път.Най-добре беше ако й кажех,че не искам повече да се виждаме,щом идеята вече не е,да правим секс и да не спираме,докато не се заситим.
Нахлузих тениска през главата си,разпилявайки вида си още повече.Без да бързам облякох и панталоните си и когато приключих,отчаян се сблъсках с образа си,отсреща в огледалото.Физиката ми не беше важна и беше безрезултатно отделеното време да се взирам в него,защото то нямаше да покаже ликът,на онова,което живееше отвътре.Понякога хората осъзнаваха,че не са перфектни,но по-вероятно рядко да признаваха за грехотата на действията си и за по-лесно приписваха вината другимо.Не проумявах и наистина сигурно трябваше да бъде изобретено огледалото,в което да се отрази душата ти,за да мога да започна да мисля като Агнес: случваше се да бъркам и с другите,но в кантактите ни,според нея,винаги аз съм този,който разваля всичко.
Мина предостатъчно,а сблъсъкът на водният порой капки,за среща с пода в банята,не спираше.Нима трябваше да й напомням,че ще излизам по-късно и ще трябва да остане топла вода и за мен,но все пак реших да запазя самообладание и да го направя меко и спокойно.
Кокалчетата ми удариха в дървото,последвани от ехото на звука,погълнат в полупразното помещение.
-Агнес.-повиках я,а после добавих с закачлив тон.-Да не се опитваш да се удавиш там вътре?
Отговорът й не последва дори след като неистово почуках още няколко пъти и я виках по именно.Неведението пое по път,който само щеше да ме побърка и натискайки дръжката,тя поддаде-за мое облекчение не беше заключено както очаквах: когато жената беше сърдита,тя най-често избягваше поводи на мъжа да я вижда гола,да спят в едно легло и да се любят,ето защо го пращаше да спи на дивана,но тук говорехме за Агнес и при нея тези не важеха.Беше твърде убедена,повече от всичко и знаеше,че ще го постигне,но тази й преструвка,показваше че е стигнала твърде далеч.
Поотнесла се съвсем приляга на тази ситуация.
Когато влязох,тя лежеше,свлечена на пода,студена не по-малко от вледеняващата струя на душа.Нямах време да стигна кранчето,а директно измъкнах тялото й извън обсега на водата,на свой ред ставайки мокър до кости.
-Чуваш ли ме?-изфъфлих,плюейки вода и оковах вратлето й с длан,която все още не беше изгубила топлината си;пулсът й се долавяше и трябваше допир,иначе изключено да го чуя на фона на забързаното си дишане.-Агнес.
Дали беше припаднала наистина или планът й беше да вземем душ заедно,в този момент не можех да кажа,точно когато отвори очи.

пп: извини ме за късния репли ^.^
Върнете се в началото Go down
Agnes Roberts
Angel
Angel
Agnes Roberts


Брой мнения : 16
Join date : 12.08.2012

Angels in PARADISE Motel: преди няколко седмици Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Angels in PARADISE Motel: преди няколко седмици   Angels in PARADISE Motel: преди няколко седмици EmptyВто Авг 21, 2012 3:44 pm

Опитвах се да не го слушам, защото на моменти започваше да ме плаши. Понякога съжалявах, че съм го ядосала и всички страничен шум ме караше да изтръпвам, като счупената саксия този път. Наех, че е изключително лесно да го ядосам и странното беше, че не целях точно това, а по-скоро се опитвах да изтръгна някакво обяснение на чувствата му към мен. Поне нещо, което да задоволи любопитството ми, защото ми бе писнало да гадая какво точно изпитва и дали наистина му пука за мен или просто ми търси занимание, за да спра да му звъня толкова често.
Усилих водата максимално, само и само да не чувам какво ставаше в стаята, надявайки се, че когато изляза от банята, ще се е успокоил поне малко. Може би беше глупаво да се надявам точно за това, но все пак … надеждата умира последна, а при мен сякаш дори не умираше. Толкова много пъти ми бе показвал, че няма да получа това, което така отчаяно исках, а аз толкова повече го желаех. Знаех, че не мога да му сложа каишка и го харесвам точно заради свободолюбивия му дух и всичко друго, което го правеше така обаятелен не само към мен, но и към другите жени, но … точно това беше и причината да го ненавиждам.
Вече бях започнала да си мисля, че се държа като дете и ако продължавах така, нямаше да го видя скоро, затова и се пресегнах към кранчетата на душа, за да спра водата и да се върна при него. Просто не знам как да го опиша … но сякаш през тях премина ток, който се вля в тялото ми и ме разтресе така силно, че дори нямах сили, за да изкрещя. Просто се свлякох на пода, сякаш бях мъртва, но вместо това ми се случваше нещо много по-ужасно, което бе започнало да става все по-често – започвах да виждам някакви ужасни картини, като огромна част от тях ставаха истина.


* ~ * ~ * ~ * ~ * ~ *
Намирах се в някакво ужасно тъмно помещение и едва успях да се изправя. Не беше толкова физическа немощ, колкото огромен страх. Мрака беше почти непрогледен, докато изведнъж всичко се обагри в огнени цветове. Беше толкова горещо и усещах как пламъците се изкачваха по краката ми, а аз се опитвах да ги спра, но сякаш бях безсилна към тях. Увиваха се като змии около мен, а аз виках и виках за помощ, но така и никой не ме чу, докато не започнах да забелязвам другите хора около мен, правейки абсолютно същото.
Беше толкова горещо, че всеки момент щях да се разтопя, но не можех да мисля за това, понеже болката бе прекалено голяма и поглъщаше цялото ми внимание. Изведнъж започнах да чувам гласа на Андрю, който ме викаше, а погледа ми се изпълни със сълзи и надежда, като започнах да се оглеждам, а сякаш огъня избледняваше.

* ~ * ~ * ~ * ~ * ~ *
Най-накрая отворих очите си, в които преобладаваше червения цвят, сякаш не бях спала цяла седмица. Боляха ме толкова много, че всяка светлина би ме раздразнила, но когато бях с него, се превръщахме в пещерняци и не ползвахме лампи, телевизор или каквото и да е друг.
Бързо затворих очите си и усетих как две сълзи се стекоха от двете страни на лицето ми, стигайки чак до косите ми, но не се опитвах да ги спра, защото сякаш облекчиха болката ми. Сега обаче не мислех дори и за нея, защото не помнех, дали той ме бе виждал толкова зле, но определено бях пропуснала да му спомена, че имам шантави видения, ако можех да ги нарека така. Може би беше добре да го предупредя, но не исках да ме помисли за още по-луда, отколкото всъщност бях и този път наистина да ми биеше шута.
- Моля те … - казах немощно, но не можах да довърша изречението, защото всичките ми сили бяха свършили. И все пак си представих как си отива и ме оставя сама, било то и за няколко часа, затова си поех дълбоко дъх и започнах отначало – Моля те … не ме оставяй …
Върнете се в началото Go down
Jophiel.
Angel
Angel
Jophiel.


Брой мнения : 20
Join date : 13.08.2012

Angels in PARADISE Motel: преди няколко седмици Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Angels in PARADISE Motel: преди няколко седмици   Angels in PARADISE Motel: преди няколко седмици EmptyВто Авг 21, 2012 5:30 pm

Отворих уста да кажа нещо,но напразно замръзнах в опита си да го сторя.Страхувах се дори да посегна да попия сълзите на Агнес,мислейки че и по този начин можех да я нараня,да я повредя или нещо по-страшно.Накрая някак си успях да се престраша,на ръба на обезумяването в задачата си да разгадая внезапната промяна в поведението й.Тя си се държеше влудяващо и по-рано,но сега и видът й плашеше и подсказваше в какво състояние се намира.
-Какво стана..?Агнес.-извиси се гласът ми и старанието ми да я спра да губи съзнание,прозвуча като болезнен стон на ранено животно.-Боли ли те...
Но Агнес пак повтори молбата си и после още няколко пъти.Гледайки я в този вид,внезапно ми се прииска да се изправя и да вървя,докато краката ми не се разкървавят,добро самонаказание беше това.Ако по-рано не бях навит да се признавам за виновен,по каквито й да е обвинения,сега нямаше и да ми стане по-добре ако отрека.Незнаех как да действам в такива случаи;имаше психики,които биха стрували и правили до последно,дори да всеят чувство на отговорност у някого,да се самонаранят и по този начин да наранят онези,които не са им отдали необходимото,обричайки ги на деховен срив.Какво се беше случило можех да разбера и след часове,знаех само,че Агнес е избрала своя начин и нищо чудно да се беше спряла и над варианта да си прерязва вените,знам ли,може и да го е обмисляла.
-По добре си пази силите.Не говори.-помолих й се и неудържимо в уплаха изхълцах.Тя също се тресеше разридана и въпреки горещите сълзи в очите,не ги откъсваше от моите.Отделяйки известно време за себе си,да се посъвзема,не много сигурен в себе си,с лекота я грабнах на ръце и с влякох хавлията на път към вратата и от там да я отнеса в леглото.Усещах горещия й дъх под брадичката и галещ участъка точто при адамовата ми ябълка,а останалата Агнес усеща вкоченена като труп.Имаше нужда да се стопли незабавно и не се и замислих да я увия още мокра в вече подменяваните днес чаршафи.Колкото успял да избърша косата й,метнах кърпата някъде в краката си,решен да я пъхна в леглото.
Стоновете й продължаваха на интервали и точно в тази секунда,един отекна в ухото ми.След това,упоритостта на Агнес се завърна триумфално,сякаш нищо не се беше случило.Отказваше да разплете захвата на пръстите си от врата ми.
-Не виждаш ли,че разстройваш и мен?-сопнах се,малко заеквайки от сформиралата се бучка в гърлото си:усещах я солена,сякаш там се събираха сълзите,които отказвах да пусна навън.-Моля те,осъзнай се и ми разкажи.
Отново щеше да повтори същото,за това я спрях още щом го забелязах: галех я по главата и бях настроен за всяка милувка,която ще я успокои и,дай боже,по-скоро да върне трезвеността й.Внезапно ми щукна и с цялата нежност,на която бях способен,докоснах устните й със своите в целувка,която траеше един миг.Премигнах,надигайки леко глава и под зоркия й поглед,който следеше ставащото,прилепих челата ни едно до друго.
-Никъде няма да ходя.
Върнете се в началото Go down
Agnes Roberts
Angel
Angel
Agnes Roberts


Брой мнения : 16
Join date : 12.08.2012

Angels in PARADISE Motel: преди няколко седмици Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Angels in PARADISE Motel: преди няколко седмици   Angels in PARADISE Motel: преди няколко седмици EmptyСря Авг 22, 2012 3:51 pm

Знаех, че не мога да му кажа какво става. В най-добрия случай, щеше да остане до мен и най-вероятно да ме вкара в някоя лудница, защото дори и аз самата бях на мнение, че съм тотално изперкала. Напоследък всичко беше прекалено странно, случваха се отвратителни неща и сигурно щях да се чувствам много по-добре, ако не ги сънувах. Дори вече не бях сигурна, дали не си въобразявам … може би сънувах неща, които вече се бяха случвали и си въобразявах, точно заради това не можех да кажа нищо.
Този момент ми се виждаше все по-неподходящ. Не можех да повярвам, че трябваше да припадна и да заприличам на труп, за да прояви истинска нежност към мен … да покаже някакви чувства, били те и само загриженост. Ако знаех, отдавна щях да се гримирам като Мортиша от семейство Адамс.
Странно … това винаги ме развеселяваше, но май този момент наистина не беше за шегички или нещо подобно, защото сълзите отново започнаха да се стичат от очите ми, но този път беше заради него. Погледа му ме трогваше толкова много и виждах колко е изплашен, но аз не исках да го плаша … исках да го карам да се усмихва, да се смее, а вместо това го лъжех и криех неща от него. Как можех да очаквам да е честен с мен, след като аз не бях нито с него, нито със себе си?
- Не съм луда – казах немощно и усетих как сълзите ми започнаха да напират все повече в очите му.
Нямах никакво желание да продължавам, но за щастие нямах и сили. Може би щях да се престраша и най-накрая да му кажа истината, но сега просто исках да не мисли най-лошото за мен. Само от самата мисъл и усещах как гърдите ми се свиваха, като затрудняваха дишането ми. Бях много по-привързана към него, отколкото някой от нас предполагаше, но тялото ми сякаш го беше осъзнало и не можеше да продължи да съществува без неговото.
Въпреки, че той изкарваше най-лошото от мен, можеше и да провокира най-доброто в мен да се появи наяве. Бях готова да бъда всякаква за него, стига само да ме искаше. Това беше единственото егоистично нещо в живота ми, но го исках толкова много и бях готова на всичко, за да е заедно с мен. Защо нямах поне един скапан сън с него, за да разбера какво ще стане … не че щях да се откажа някога, ако съня ми показваше нещо друго.
- Красив си – казах най-накрая с изморена усмивка, защото ми беше писнало да повтарям, че не съм луда … предпочетох да кажа нещо, в което поне бях сигурна.
Не знаех как го виждат другите, но за мен беше най-красивото нещо. Не можех да го обясня, но всеки път, щом погледнех към него, виждах някакво сияние около него … сякаш самия той беше сътворен само и единствено от светлина. И все пак никой не ме разбираше, но нали такава беше любовта – луда и неразбрана.
Върнете се в началото Go down
Jophiel.
Angel
Angel
Jophiel.


Брой мнения : 20
Join date : 13.08.2012

Angels in PARADISE Motel: преди няколко седмици Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Angels in PARADISE Motel: преди няколко седмици   Angels in PARADISE Motel: преди няколко седмици EmptyСря Авг 22, 2012 6:22 pm

Ако една от догадките по какъв начин е пострадала,да беше вариант,в който си е ударила силно главата,бързо зачеркнах това предположение,защото изнемощялата Агнес си се държеше като по старому.Плачът и,до известна степен,съпътстван от ненормални реакции и движения,се обезсмисляше,защото момичето пак го прибавяше в старанието си осъзнато,стига да й донесе онова,което иска.Признавам,много ме изплаши и макар да идваше на себе си и старата песен да започваше на нов глас,не й се ядосах.Провирах пръсти през мокрите й кичури,допринасяйки както за нейно,така и за свое,спокойствие,а в отговор на изказването й,стиснах устни: обикновенно,когато някой ми направеше комплимент,намирах за съвсем нормален факта,че веднага ме обладава неловко чувство и в първите секунди запазвах мълчание;а с присъщия обожаван и изпълнен с възхита начин,по който ми поднасяше ласкателствата си и гледаше на мен,Агнес беше човекът,накарал ме да почувствам свян,несъизмерим с такъв от когато и да е било.
-Може би имам известнен физически потенциал,но толкова,че ще е незначителен.-преобърнах всичко,за да изкнамеря ведростта,с която поднесох думите към устата си.Разсмях се и поклатих глава,осъзнавайки че отговорям така-не беше присъщо за мен да претендирам с лицето си и във всяко свое начинание,принуден да работя и да се конкурирам,давах да се разбере,че не успявам заради това.Омекнах при вида на блестящата й усмивка и искрящите й шоколадови очи,приели как се изразих.Още не бях изпъдил напълно засрамването си и като че ли това поддържаше огъня на положителната емоция у нея,който пламна само преди секунди,след проляните сълзи-буквално прескочи от едното настроение-в другото,което нямаше как да не ме изуми.
Отбягвах го,но в този миг,пак ме застигна същата мисъл.Вариантът да беше влюбена в мен приемах за абсурден,имайки в предвид това,че дори не съм давал на Агнес и повод да започне да гледа на мен така;та аз се отнасях с нея доста незаслужено понякога и се опитвах да разбера как успяваше да не се гнуси да продължаваме и дори само с телесните наслади.Да задълбочим нещата и да ги обменим в чувственост щеше да е още по-недопустимо и нима беше склонна да падне до там,след като имаше и случаи,в които съм я третирал,дори не и като приятелка.
Оставих на Бог,най-подходящия,който да ме съди и който,както изглежда,също допускаше грешки,щом бе облагородил мен,въздигайки ми сред ангелите на своето небесно царство.А може би пък,грешката му основно се дължеше на това,че е позволил да прекарвам,както в стария си живот,повече време на земята и щеше да ми прости,след като вината е и от части негова.Отскубнах се от задълбочените си размисли,подарявайки вниманието си на необлечената девойка,която не спирах да оскърбявам ден след ден,в леглото.
-За това ли ме харесваш толкова,Агнес?Защото ме намираш за красив?-сериозно засегнах въпроса и спрях дланта й,която галеше рамото ми до момента,задържайки я в своята.-Твоята хубост е очевидна и не ми е безразлична,но не се явява основен мотив да гледам на теб различно от начина,по който си обещахме един на друг не много отдавна.Приятели сме,нали,и преспивайки заедно,така си помагаме-сами сме по една или друга причина,а когато човешките пориви стават твърде нетърпими ги облекчаваме заедно,правейки си тази голяма услуга.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Angels in PARADISE Motel: преди няколко седмици Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Angels in PARADISE Motel: преди няколко седмици   Angels in PARADISE Motel: преди няколко седмици Empty

Върнете се в началото Go down
 
Angels in PARADISE Motel: преди няколко седмици
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Гората на Мистик Фолс, преди месец
» Мистик Фолс, Бар "Ъндърграунд", Преди година
» Преди седмица; гората извън града.
» Преди 1 година.
» Москва / Преди десетилетие

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The Vampire Diaries RPG. :: Извън Мистик Фолс. :: In the past...-
Идете на: