The Vampire Diaries RPG.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
The Vampire Diaries RPG.

The Vampire Diaries RPG forum.
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 5 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 5 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Пон Ное 15, 2021 8:02 am
Latest topics
» Вашите форуми.
Малкият водопад. EmptyСъб Ное 03, 2012 1:53 pm by Luz X. Lacrosse-Portnoy.

» Искам да си сменя лика
Малкият водопад. EmptyВто Сеп 25, 2012 8:42 am by Дилън Уебър

» Мнение за The vampire diaries
Малкият водопад. EmptyПон Сеп 17, 2012 5:48 pm by Katelyn Von Ward

»  Филми/Сериали
Малкият водопад. EmptyСъб Сеп 15, 2012 1:12 pm by Katelyn Von Ward

»  Vampire Barbie Vs. Barbie Klaus.
Малкият водопад. EmptyПет Сеп 14, 2012 7:35 pm by Саша Пиърс

» Море или плаж?
Малкият водопад. EmptyПет Сеп 14, 2012 7:34 pm by Саша Пиърс

» Кое е първото нещо което гледате у момче/момиче
Малкият водопад. EmptyПет Сеп 14, 2012 7:34 pm by Саша Пиърс

» Мнение за Gossip Girl
Малкият водопад. EmptyПет Сеп 14, 2012 7:33 pm by Саша Пиърс

»  Използвате ли преса?
Малкият водопад. EmptyПет Сеп 14, 2012 7:32 pm by Саша Пиърс

Top posters
Tayllor Le'roux.
Малкият водопад. Vote_lcapМалкият водопад. Voting_barМалкият водопад. Vote_rcap 
Asq.
Малкият водопад. Vote_lcapМалкият водопад. Voting_barМалкият водопад. Vote_rcap 
Christina Sаint-Claire.
Малкият водопад. Vote_lcapМалкият водопад. Voting_barМалкият водопад. Vote_rcap 
Madison Miller
Малкият водопад. Vote_lcapМалкият водопад. Voting_barМалкият водопад. Vote_rcap 
Kate D. Muse
Малкият водопад. Vote_lcapМалкият водопад. Voting_barМалкият водопад. Vote_rcap 
Деймън Салватор
Малкият водопад. Vote_lcapМалкият водопад. Voting_barМалкият водопад. Vote_rcap 
Kali.
Малкият водопад. Vote_lcapМалкият водопад. Voting_barМалкият водопад. Vote_rcap 
Katherine Pierce
Малкият водопад. Vote_lcapМалкият водопад. Voting_barМалкият водопад. Vote_rcap 
Саша Пиърс
Малкият водопад. Vote_lcapМалкият водопад. Voting_barМалкият водопад. Vote_rcap 
Ева
Малкият водопад. Vote_lcapМалкият водопад. Voting_barМалкият водопад. Vote_rcap 

 

 Малкият водопад.

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Christina Sаint-Claire.
Admin
Admin
Christina Sаint-Claire.


Брой мнения : 323
Join date : 09.08.2012
Age : 27
Местожителство : Мистик Фолс.

Малкият водопад. Empty
ПисанеЗаглавие: Малкият водопад.   Малкият водопад. EmptyЧет Авг 09, 2012 6:04 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Върнете се в началото Go down
https://vampirediaries-rpgf.bulgarianforum.net
Деймън Салватор
Vampire
Vampire
Деймън Салватор


Брой мнения : 281
Join date : 09.08.2012

Малкият водопад. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкият водопад.   Малкият водопад. EmptyПет Авг 10, 2012 11:33 am

Сутринта след като отворих очи видях как всички около мен бяха мъртво пияни.Пак се бях заббъркал в нещо , в което доста съм се забавлявал,но леко ми се губят спомените .. което следва ,че доста алкохол съм погълнал.Станах и си поправих път към входната врата през всичките същества и хора.След като излязах от апартамента,в който е бил купона .. се начосих към нясто където щеше да намеря кафе.А дари кафето щеше да ми помогне сега ?!?! Не мисля,но какво ми пречеше да направя един експеримент.Минах покрай една от закусвалните и си взех кафе за изпът .. а после се насочих към някое тихо място където мозъка ми щеше да може да си почине.Не мислех скоро да се прибирам в нас .. сигурно отново щях да приспя в някоя от тази вечерното парти ,която ме помни,а аз нея-не .. но за това не ми се мислеше сега.
Докато си търсех място стигнах до едно езеро.Не беше кой знае какво но седнах на камъните.След кратка тишина и тъкмо когато реших,че вече съм сам и можех да се отпусна се чуха нечии други спътки наблизо.Е,това просто не е ли късмет.Изправих се в седнало положение и се огледах.Все още не виждах никого,но ушещах..мразех да играя на криеница и се надявах да не е някой с който имаме имане и даване.
Върнете се в началото Go down
Ева
Hybrid
Hybrid
Ева


Брой мнения : 207
Join date : 09.08.2012

Малкият водопад. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкият водопад.   Малкият водопад. EmptyПет Авг 10, 2012 11:43 am

Да си част от семейство Григорий не беше лесно. Едно от най-властните семейства ангели, а всички ме гледаха като разочарованието на семейството, само защото имах човешко в кръвта си. Никой не ме попита дали искам да живея като човек, автоматично всички решиха, че ангелския начин на живот ще е най-доброто решение. Тези мисли ме връхлитаха, докато вървях по улицата. Бях излязла рано сутринта, обиколих целия град, наблюдавайки хората.. А и всички други същества.
Изведнъж усетих прилив на желание за втори път през живота си да полетя. Първия път, в който отворих крилата си беше съвсем несъзнателно.. и то пред вампир. Деймън Салватор беше един от малкото представители да други същества в живота ми.. Всички останали, които познавах, бяха ангели.. Но той беше вампир, и то не какъв да е, а от онези, които в началото могат да оставят в мозъка ти мисълта, че са страшни, но едновременно с това, изключително красиви.
Полетях. Разтворих белите си пухкави криле и , внимавайки някой да не ме види, полетях към гората. Затворих очи, но преди да се усетя, се блъснах в едно дърво и се озовах на непозната за мен част. Оставяйки едното ми крило натъртено или счупено, започнах да вървя и след около 10 минути стигнах малък водопад. За моя изненада обаче, именно вампира, за който си мислих по-рано, беше седнал там. Приближих се възможно най-внимателно и тихо, оставяйки удареното ми крило да се влачи съвсем леко.. Щеше да се излекува все някога..
-Ъм.. Хей? -Започнах несигурно. Трябваше да го поздравя някак.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салватор
Vampire
Vampire
Деймън Салватор


Брой мнения : 281
Join date : 09.08.2012

Малкият водопад. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкият водопад.   Малкият водопад. EmptyПет Авг 10, 2012 11:53 am

Най-накрая видях кой беше тук по това време толкова рано.Момичето от купона,който беше наскоро и което разбрах,че е ангел и за пръв път пред мен си показа крилата ? Е,какво си мислеше тогава,че ще ме впечетли ли ? Всъщост не вярвах,че някога ще видя ангел пред мен ,но все пак за толкова време от живота ми до сега му беше времето и за това.Но не отричах,че и ми допадаше веднага щомсе запознахме,но моите намерения тогава бяха съвсем различни и исках съвсем различно нещо от нея,а се стигна до приятелство ако можеше така да се нарече меж ду мен и нея ? Не си падах по такива същества,които са така любезни към останалите .. някакси скучни ? Гледат всичко да е идеално... Не,аз обичах така да се каже забавленията.
Като се приближи до мен видях,че едното и крило се влачеше след нея.Ангел,който все още не се беше научил да лети ? Доста смешно .. но щях да си замълча,тъй като сега не бях в настроение дасе дразня с останалите или пък грешах..това ми беше нещо като ритуал като видя някой познат да се сдърпам с него или просто да го накарам да се почувства гадно или да предизвикамнякакви други чувства в в него към мен .. В повечето случеи -лоши !Не ми пречеше кой знае колко това.Поздрави ме и аз се усмихнах като махнах чашата с кафето,която беше до мен.Е поне се водеше добра компания ..
- Доста късно си станала днес,а аз си мислех,че ангелите си падате по ранобудните. - след което погледнах часовкита си и вече минаваше почни осем.
Върнете се в началото Go down
Ева
Hybrid
Hybrid
Ева


Брой мнения : 207
Join date : 09.08.2012

Малкият водопад. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкият водопад.   Малкият водопад. EmptyПет Авг 10, 2012 12:01 pm

Махна чашата от кафе до него, след което се усмихна и каза, че съм станала доста късно, което не било типично за всички от моя вид. Предполагам това, че бях хибрид, обясняваше нуждата ми от сън, както и от нормална, човешка храна. Както и много други неща, които хората правеха. Друг въпрос беше, че всички от семейството ми гледаха на това, като на "ужасно бреме"..
Седнах до него, прибирайки крилете си назад, за да не преча на това, да сме седнали един до друг. Не можех да прибера крилата си, докато не се излекуват, което значеше,че щях да остана още малко така..
-Принципно не си поспивам.. -Засмях се леко, като наклоних глава на една страна и го погледнах. Излизаше сякаш от поредното си парти.. Чудно ми беше, след като обичаше да се забавлява, какво правеше на тихо място, като това? Погледнах напред, след което се усмихнах.
-Тежко парти, а? -Попитах. Не исках подробности, а просто да завържа някакъв разговор. Какъвто и да е.
Знаех съвсем малко за Деймън. Не, че не съм се опитвала да разбера, просто от опит знаех, че не обича кой знае колко да говори за своето минало. Това беше голям проблем, защото не знаех какво обича, какво харесва.. От друга страна той познаваше мен значително по-добре. Дори знаеше от какво семейство произхождам.. Смущаваше ме някой да знае толкова много за мен, след като аз не знаех почти нищо.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салватор
Vampire
Vampire
Деймън Салватор


Брой мнения : 281
Join date : 09.08.2012

Малкият водопад. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкият водопад.   Малкият водопад. EmptyПет Авг 10, 2012 12:13 pm

Не обръщах голямо внамание на думите й .. поне се правех,че я слушам.Надявам се да не е забелязала това.Само клатех глава на моменти и я поглеждах от време на време.Все още крилете и не се бяха прибрали и аз не знаех какво трябваше да кажа.Тя беше ангел .. неми елесно да общувам с тях.Зададе ми въпрос за партито,а аз само се засмях без да я погледна.Всички ли знаеха за това парти ? А тя дали беше там ?
- Знаеш за партито .. да не си присъствала,защото не съм те забелязал .. - казах изумено и я погледнах.
Такива като нея не вярвах да бъдат незабелязани след като може да привлече всеки който поиска.Не мисля,че и беше трудност.А и на партито освен някой да иска да я изчука нямаше какво повече да стане .. Побързах да кажа нещо преди да ми отговори,защото честно казано не ме интересуваше какво правеше тя или с кого се беше забъркала или каквото и да е.
- Както гледам водата става за плуване .. но за твоя жалост май няма да можеш докато крилата ти не се излекуват или не направиш някой форус и всичко ще е както преди да се срещнем ? - засмях се..
Не споменавах името й ,защото проблема беше,че май съм го забравил,а и колкото и да съм груб нямаше да и го кажа.Изправих се и махнах тениската си,след което я погледнах.
- Примам всякаква компания във водата.. - казах докато махах и останала част от друхите си.
Разговора,който започнахме не беше от най интересните преди малко .. сега може би щеше да се промени,ако госпожицата решеше така.
Върнете се в началото Go down
Ева
Hybrid
Hybrid
Ева


Брой мнения : 207
Join date : 09.08.2012

Малкият водопад. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкият водопад.   Малкият водопад. EmptyПет Авг 10, 2012 12:22 pm

Не споменаваше името ми, което ме наведе на мисълта,че алкохола и махмурлука му пречеха да достигне до голямата загадка. След като реши да влезе във водата, аз погледнах крилете си, свих ги до максимум до тялото, след което се изправих. Кой каза, че не мога да плувам, дори те да са изкарани?
-Плуване, като за сутришно занимание, звучи много много добре. -Казах, след което махнах малката си червена рокля, която се разкрояваше към бедрата. Русата ми коса беше накъдрена на големи букли. Пристъпих няколко крачки напред; бях останала по черно -бяло дантелено бельо, което създаваше изключителен контраст между бялата ми и лъскава кожа.
След още няколко крачки, направих скок и галантно се гмурнах в студената вода. Плувайки под водата, крилете не ми пречеха много; дори се движех по-бързо. Излязох на повърхността, точно зад Деймън.
-Бау! -Прошепнах в ухото му, след като изплувах един метър по-далеч и се засмях точно по този детски начин, който можеше да чуеш от дете, направило беля, за която не изпитва никакви угризения.
Усмихнах се дяволито.
-Не можеш да ме хванеш! -Добавих, продължавайки бавно да плувам към едната скала, на която се подпрях, чакайки да видя дали вампира щеше да се хване да играе с мен..
Върнете се в началото Go down
Деймън Салватор
Vampire
Vampire
Деймън Салватор


Брой мнения : 281
Join date : 09.08.2012

Малкият водопад. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкият водопад.   Малкият водопад. EmptyПет Авг 10, 2012 12:29 pm

Изненадващо,но дори и русокосата реши,че сутришното плуване ще и се отрази добре.Съблече се,а гледката беше "уоу" останах без думи за част от минутата.След което вече беше във водата и аз скочих след нея.Държанието й беше прекалено детиско за такава като нея.Май някои детски години доста и се губиха и тя гледаше сега да ги навакса ? Нямаше нищо лошо в това. Предлагаше ми да я хвана какво всяка друго момиче .. това вече беше изтъркано да го чувам навсякъде .. може би нещо по различно ? Но какво можех да очаквах от ангел,който не смееше да прекрачи и малките закони които имат ? Исках да я видя в друга светлина , но май нямаше да е днес.
- Не ми е време за игри,Ева .. - казах едвам сега името на русокосата,която чакаше да се вържа на въдицата и да тръгна след нея ..
Плувах на определен очастак и чаках сама да дойде при мен.Нямаше да я викам нито да и казвам.А и тя самата знаеше,че ако искам можех да я хвана .. стига само да не използваше деци пухени крила за да лети.
Върнете се в началото Go down
Ева
Hybrid
Hybrid
Ева


Брой мнения : 207
Join date : 09.08.2012

Малкият водопад. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкият водопад.   Малкият водопад. EmptyПет Авг 10, 2012 12:39 pm

Изражението ми се промени, като веждите ми съвсем леко се сбръчкаха разочаровано. Вероятно хиляди момичета бяха искали това от него. Не, че аз бях по-важна от тях. Дори не бях в неговия списък. Необяснимо защо, това ме смути и ме накара да се почувствам зле.
Приближих се бързо до него, като се усмихнах и дръпнах боксерките му. Ако той нямаше да си играе с мен, аз щях да си играя сама, използвайки него като предмет на игра. Бързо се отдалечих, изкарвайки на повърхността боксерките му, триумфално. Подсмихнах се широко.
-Не ги ли искаш обратно? -Извиках, въпреки, че знаех, че може да ме чуе. Наклоних глава на една страна и се засмях звучно. Беше наистина доста забавно.. Беше гол.. Беше и по-бърз.. Но аз можех да летя. Всъщност не можех да летя, а можех да се опитвам да се издигна на 2 метра над земята..
Облегнах се на едната скала, като очите ми бяха впити в тези на вампира. Чудех се дали щеше да направи всичко или не го бъркаше да си ходи гол.. Както Бог го е създал. При тази мисъл се изчервих и се надявах да не се вижда от бялата ми кожа..
Върнете се в началото Go down
Деймън Салватор
Vampire
Vampire
Деймън Салватор


Брой мнения : 281
Join date : 09.08.2012

Малкият водопад. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкият водопад.   Малкият водопад. EmptyПет Авг 10, 2012 12:47 pm

Тя от едната част на водопада аз от другата..мисля,че времето за баня вече свърши и трябваше да излизам.Но уви русокосата не беше на това мнение и дойде при мен и дръпна боксерките ми.Засмех се на идеята,която и се въртеше в главата.Ако си мислеше,че имах някакъв пробелм да ходя гол жеското се бъркаше.Поклатих глава и не отделях погледа си от неяния както и тя от моя.
- Ева,радвам се,че ти е забавно .. но би ли ги върнала или искаш да изляза гол ? Защото повярвам ми това,че си тук няма да ми попречи .. и също така ,това че в момента бузите ти са пламнали и изглеждаш червени като домати също няма да ми попречи .. даже се радвам за това .. - казах като започнах бавно да отивам към брега ..
- Искаш да ме видиш гол..майна там клоня,но можеше просто да м епомолиш не отказвам на такива неща .. - малко ми оставаше докато изляза на повърхността,а също така гледах и всяко едно действие на Ева ..
Какво ли щеше да направи ? Как ли щеше да реагира ако ме видеше гол пред нея ? И какво ли се въртеше сега в главата й...не исках да нахлувам така нахално,но не се знае докъде ще стигне с тези неща
.
Върнете се в началото Go down
Ева
Hybrid
Hybrid
Ева


Брой мнения : 207
Join date : 09.08.2012

Малкият водопад. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкият водопад.   Малкият водопад. EmptyПет Авг 10, 2012 12:58 pm

До толкова бях блокирала, че единственото, което правех, е да държа здраво боксерките му, стоейки на скалата. Той вече беше започнал да излиза и очевидно нямаше никакъв срам ..Нито от мен, нито попринцип.
Преди да успея да реагирам, той вече бе излязъл.. Напълно гол, а аз се бях озовала пред него, подавайки му боксерките му.. Бях закъсняла и то доста. Винаги реакциите ми бяха по-забавени от обикновено, но този път щетите бяха големи.. Не само, че бузите ми червенееха, като домати.. А и ръцете ми трепереха от истински срам. Бях отвърнала поглед, макар че, да си призная, една част от мен искаше да погледне. Не, че не бях виждала гол мъж никога.. Беше ми се случвало няколко пъти, но някакси морала, който беше загнезден в мен, ме караше да мисля, че да гледаш нещо такова.. освен ако няма любовен претекст, е наистина.. срамно..
Но, за бога, не можах да се сдържа и съвсем леко погледнах и това се отрази -бузите ми пламнаха още повече , сякаш цялата ми кръв се беше събрала в тях.
-Можеш да.. Да се облечеш. -Добавих, като гласът ми трепереше едва доловимо, което можеше да издаде (не, че не се виждаше) , че се боря с желанието да извикам , да избягам и да се скрия някъде.. Защо ми беше толкова.. срамно? И то предимно само покрай него..
Върнете се в началото Go down
Деймън Салватор
Vampire
Vampire
Деймън Салватор


Брой мнения : 281
Join date : 09.08.2012

Малкият водопад. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкият водопад.   Малкият водопад. EmptyПет Авг 10, 2012 1:09 pm

Бузита на Ева още повече пламнаха след като вече бяхизлязал от водата.Тя бързо се приближи,но определено не беше достатъчно и ми подаде боксерките.След коет одабив,че мога да се облека.Засмех се след като видях погледа и на сочи надолу.И да не искаше да си признае май не си падаше по това да излиза много с мъже и да види някой друга част от тях.Може би беше и девствена,ако съдех по реакцията на ангела.А исигурно и беше забранено .. да не би ангелите да бяга нещо подобно на монахини ?!! Няма значение .. взех боксерките си от ръката на Ева и си облекох.
- Май червените ти бузи няма къде да ги прикриеш сега , Ева ? - след като обавно се приближих до нея ..
- Кажи ми нещо .. защото повярвай ми ако отговора е такъв какъвто искам да го чуя .. ще ти е доста забавно .. - казах като се засмях и ръката ми мина бавно го гърба й а после и по дупето на русокосата.
- Някога била ли си с мъж .. нещо повече от целувка или не те държат под катинар .. - говорех докато ръката ми бавно се разхождаше по тялото й.
Върнете се в началото Go down
Ева
Hybrid
Hybrid
Ева


Брой мнения : 207
Join date : 09.08.2012

Малкият водопад. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкият водопад.   Малкият водопад. EmptyПет Авг 10, 2012 1:16 pm

Взе боксерките и се обу. Помислих си, че вече няма да има нещо, което да ме смути или да ме накара да се засрамя, но дълбоко грешах. Деймън се приближи, като ръката му минаваше от гърба към дупето ми и обратно, правейки кратки разходки. Беше близо до мен, а аз не можех да преценя как трябва да реагирам.
Но въпроса му предизвика още по-голям смут в мен. Попита ме дали някога съм била с мъж, за нещо повече от целувка. Истината беше, че не бях, но и си имаше обяснение за това. Семейството ми наистина ме държеше под ключ. Рядко излизах, рядко ми позволяваха да си каня приятели.. Именно за това си бях единак -момиче. Почти никой не се навърташе около мен за приятелство, а камоли за секс.
Вдигнах поглед към лицето на Деймън и се опитах да преценя какво да кажа. Преглътнах шумно, близостта му до мен ми пречеше да мисля.
-Има ли значение? -Казах накрая, правейки жалък опит да избягам от това да отговоря на зададения ми въпрос. Съмнявах се Деймън да се откаже толкова лесно. Не го познавах добре, но знаех, че не е от типа вампири или изобщо от типа същества с характер на бързо отказващи се.
За момент дори реших, че несъзнателно му бях дала отговора си. Коя жена, която вече е правела секс, отговаря с "има ли значение" ?!
Върнете се в началото Go down
Деймън Салватор
Vampire
Vampire
Деймън Салватор


Брой мнения : 281
Join date : 09.08.2012

Малкият водопад. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкият водопад.   Малкият водопад. EmptyПет Авг 10, 2012 1:27 pm

Без да се осъзнае русокосата ми даде своя отговор.Без да се усети или го направи съзнателно ? Усмивката ми с тана все по широка на лицето ми.Ръката ми влезе под долната част на бельото й и отново се дигна нагоре по гърба на ангела.Ако искаше да ме спре можеше да го направи .. да се прави на недостъпна,но не бях от тези който щяха да се откажат преди да вземат това коет оискат или по точно казано да направят това,което са намислили.Дори и малко да се познаваше това трябваше да и е напълно ясно.
- Това трябва ли да е добра нова за мен ,Ева .. защото в момента сме само ти и ...... аз и отново ти и аз така,че каквото и да стане надали някой от твоите дружки ангелите ще ти помогне и да искаш .. а и да е така .. - засмях се и устните ми се овозаха на врата на русокосата като продължиха няколко секунди докато започна наново да говоря по темата,която бях започнал ..
- ... както виждам не си от ангелите които се дърпат .. ангел който ще се оттаде на удоволствието ... Знаеш ли ще ми хареса много,Ева .. ако го направиш .. - казах тихо каго все още целувах врата и след всяка една моя дума .. и я бях притиснал към себе си.
Ръцете ми не спираха да минават по всяка една част от тялото й .. беше толкова нежна .. и всякаш беше от онези момичета,които искаха да опитат от опасността поне един път в живота си .. но за жалост нямаха тази възможност.А дали сега щях да пробудя това желание в Ева .. беше въпрос на време.
Върнете се в началото Go down
Ева
Hybrid
Hybrid
Ева


Брой мнения : 207
Join date : 09.08.2012

Малкият водопад. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкият водопад.   Малкият водопад. EmptyПет Авг 10, 2012 2:00 pm

Усетих как бях се озовала ужасно близо до него; беше ме придърпал и ме целуваше по врата, докато ми говори. Думоте му бяха почти хипнотизиращи. Не бях осъзнала кога крилата ми се бяха прибрали и ръцете му се разхождаха по тялото ми напълно свободно. Казваше ми, че сме само двамата, което значело, че ако нещо се случва, никой от семейството ми няма да може да ми помогне по какъвто и да било начин. Но истината беше, че не исках да бъда спасена. Чувствах, че искам да попадна в тази беда.. Нямаше значение къде щях да се озова след това.. Исках да бъда негова..
- ... както виждам не си от ангелите които се дърпат .. ангел който ще се оттаде на удоволствието ... Знаеш ли ще ми хареса много,Ева .. ако го направиш .. -Продължаваше да говори тихо, докато меките му устни се разливаха по врата ми и ме караха да изтръпвам всеки път.. Дишането ми постепенно започна да се ускорява, сякаш имаше напрежение между нас.. Мислех си, че беше нещо нормално, но едва сега забелязах, че това което чувствам беше ново и непознато за мен.
Толкова ми се искаше да се отдам на нещо такова. Знаех, че това щеше да накара семейството ми да ме чувства за още по-голям провал, от колкото ме възприемаха сега. Но, мамка му, исках веднъж да се отдам на нещо, без да се налага да мисля за последствията.
Облегнах се на тялото му, като усетих как ръцете ми се озоваха на врата на Деймън. Прехапах устна, което издаваше колко колеблива всъщност бях.
-Искам.. -казах тихо и много много плахо..- Покажи ми..
Исках да ми покаже този вид удоволствие.. Исках него.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салватор
Vampire
Vampire
Деймън Салватор


Брой мнения : 281
Join date : 09.08.2012

Малкият водопад. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкият водопад.   Малкият водопад. EmptyПет Авг 10, 2012 3:19 pm

Искаше да и поставя част от удоволствието,което никога не беше опитвала ... Бяхме наблизо до брега и постепенно започнахме да навлизаме навътре..докато не стигнахме до водата до кръста.Притиснах я към себе си и след това разкопчах сутиена й.Целувките ми започнаха да стават все по груби отколкото бяха преди.
- Надявам се ангел като теб да няма нищо против грубата ми страна .. защото не сипадам по нежности,Ева .. - казах като ръцете ми се пъхнаха под долната част от бельото й .. и след това ги свалих.
Гледах всичко да става колкото се може по -бавно но не можех да й устоя.Можеше да е ангел,но кой знае какво се срие под това невинно лице.. а и казват,че тихите води са най-дълбоки.Тя вече беше без дрехи.
Върнете се в началото Go down
Ева
Hybrid
Hybrid
Ева


Брой мнения : 207
Join date : 09.08.2012

Малкият водопад. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкият водопад.   Малкият водопад. EmptyПет Авг 10, 2012 3:28 pm

Влязохме във водата. Отстъпвах назад, докато не усетих как водата беше до кръста ми. Не мина много време, докато не усетих, че дантеленото бельо вече не бе по тялото ми. Целувах бавно врата му, като започнах да ставам все по-дръзка, от срамежливото момиче от преди 10 минути. Имах чувството, че искам да преоткрия ново Аз в себе си, да порасна и някакси бях убедена, че Деймън.. синеокия, красив вампир ще ми помогне за това.
Обвих крака около мускулестото му тяло; ръцете ми бяха около врата му. Исках да го усетя в мен, без значение какво всъщност ще почувствам.. Дали щеше да е болка, или истински разкош.. Исках го.. Не исках повече да бъда малкото момиченце, което не може да прави грешни неща; нямаше какво да губя.
Целунах устните му, като се обърнах с гръб към него, усещах ръцете му по тялото си; нямаше по-хубаво усещане от това..
Наклоних се напред, подсказвайки му, че съм наистина нетърпелива. Той беше мой учител, а аз -негова ученичка.. Нямах никакво търпение да ме научи на всичко, което знае.. Да изкара от мен една нова "Ева", която никой никога не беше виждал.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салватор
Vampire
Vampire
Деймън Салватор


Брой мнения : 281
Join date : 09.08.2012

Малкият водопад. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкият водопад.   Малкият водопад. EmptyСъб Авг 11, 2012 5:57 pm

Май излезе,че ресокосата нямаше търпение да опита от новата тръпка.Не,че имах нещо против това.Но по начина и на държание в момента трябваше да си мисля,че донякъде знаеше какво точно трябваше да се прави ? Не бих се изненадал едно такова девствено момиче да им анякакви тайни .. назависимо какви са.А и ако съдех определено новата Ева .. която щеше да е след тази среща щеше да ми хареса .. какво и на всички други останали,които я познаваха ,но не и на семейството й.Майната му .. кой мисли за родителите в такива моменти .. със сигурност може би после щеше да съжалява .. но на мен това не ми влизаше в работата.
Та се обърна в гръб към мен .. а ръцете ми бяха на таза й.Целувах врата и й след това я притиснах към себе си.Бавно проникнах в нея ... и след това продължих със същото темпо,с което бях започнал.От устните на Ева излизаха леки стонове,които ми харесваха.Не отричах,че от нечии други,с които съм бил не е било така,но да вземеш девствеността на един невинен ангел си е нещо доста сериозно .. и на мен ми допадна още щом русокостата се поддаде на възможността с мен която имаше.
Върнете се в началото Go down
Ева
Hybrid
Hybrid
Ева


Брой мнения : 207
Join date : 09.08.2012

Малкият водопад. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкият водопад.   Малкият водопад. EmptyСъб Авг 11, 2012 7:20 pm

Целуваше врата ми и ме караше да потрепвам с всяко докосване. Не се забави много и след миг го усетих.. Усетих го как навлиза бавно в мен.. Смесени емоции на болка и удоволствие ме заливаха; не можех да спра да простенвам съвсем тихо, сякаш за да потвърдя, че ми харесваше. Прехапах устната си отново, след което се приведох съвсем леко напред. Усетих го още по-навътре, което ме накара да изстена силно от удоволствие. Исках го.. Исках го отново и отново и то не само заради секса..
Облегнах се назад, като усетих как бях притисната в тялото му. Ръцете му се разхождаха по предната част на тялото ми, а моите стояха подпрени на таза му. Усещах как студената вода допринасяше за оргазма, който се надигаше в мен. Забърза темпото , което ме накара да извикам името му.
Усещах как нещо толкова непознато ме караше да го искам. Нямах си на идея дали е само, защото ми е първия, но не можех да се отърва от чувството, че той е нещо повече от вампира, който ще ме изчука и ще си отиде..
Можех ли да вярвам на себе си? Щях ли да се заблудя?
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Малкият водопад. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкият водопад.   Малкият водопад. Empty

Върнете се в началото Go down
 
Малкият водопад.
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Водопад.

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The Vampire Diaries RPG. :: Мистик Фолс :: Водопад-
Идете на: