The Vampire Diaries RPG.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
The Vampire Diaries RPG.

The Vampire Diaries RPG forum.
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 6 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 6 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Пон Ное 15, 2021 8:02 am
Latest topics
» Вашите форуми.
 Изоставената къща. EmptyСъб Ное 03, 2012 1:53 pm by Luz X. Lacrosse-Portnoy.

» Искам да си сменя лика
 Изоставената къща. EmptyВто Сеп 25, 2012 8:42 am by Дилън Уебър

» Мнение за The vampire diaries
 Изоставената къща. EmptyПон Сеп 17, 2012 5:48 pm by Katelyn Von Ward

»  Филми/Сериали
 Изоставената къща. EmptyСъб Сеп 15, 2012 1:12 pm by Katelyn Von Ward

»  Vampire Barbie Vs. Barbie Klaus.
 Изоставената къща. EmptyПет Сеп 14, 2012 7:35 pm by Саша Пиърс

» Море или плаж?
 Изоставената къща. EmptyПет Сеп 14, 2012 7:34 pm by Саша Пиърс

» Кое е първото нещо което гледате у момче/момиче
 Изоставената къща. EmptyПет Сеп 14, 2012 7:34 pm by Саша Пиърс

» Мнение за Gossip Girl
 Изоставената къща. EmptyПет Сеп 14, 2012 7:33 pm by Саша Пиърс

»  Използвате ли преса?
 Изоставената къща. EmptyПет Сеп 14, 2012 7:32 pm by Саша Пиърс

Top posters
Tayllor Le'roux.
 Изоставената къща. Vote_lcap Изоставената къща. Voting_bar Изоставената къща. Vote_rcap 
Asq.
 Изоставената къща. Vote_lcap Изоставената къща. Voting_bar Изоставената къща. Vote_rcap 
Christina Sаint-Claire.
 Изоставената къща. Vote_lcap Изоставената къща. Voting_bar Изоставената къща. Vote_rcap 
Madison Miller
 Изоставената къща. Vote_lcap Изоставената къща. Voting_bar Изоставената къща. Vote_rcap 
Kate D. Muse
 Изоставената къща. Vote_lcap Изоставената къща. Voting_bar Изоставената къща. Vote_rcap 
Деймън Салватор
 Изоставената къща. Vote_lcap Изоставената къща. Voting_bar Изоставената къща. Vote_rcap 
Kali.
 Изоставената къща. Vote_lcap Изоставената къща. Voting_bar Изоставената къща. Vote_rcap 
Katherine Pierce
 Изоставената къща. Vote_lcap Изоставената къща. Voting_bar Изоставената къща. Vote_rcap 
Саша Пиърс
 Изоставената къща. Vote_lcap Изоставената къща. Voting_bar Изоставената къща. Vote_rcap 
Ева
 Изоставената къща. Vote_lcap Изоставената къща. Voting_bar Изоставената къща. Vote_rcap 

 

  Изоставената къща.

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Christina Sаint-Claire.
Admin
Admin
Christina Sаint-Claire.


Брой мнения : 323
Join date : 09.08.2012
Age : 27
Местожителство : Мистик Фолс.

 Изоставената къща. Empty
ПисанеЗаглавие: Изоставената къща.    Изоставената къща. EmptyЧет Авг 09, 2012 6:01 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Върнете се в началото Go down
https://vampirediaries-rpgf.bulgarianforum.net
Katherine Pierce
Moderator
Moderator
Katherine Pierce


Брой мнения : 271
Join date : 09.08.2012
Местожителство : Wonderland estate.

 Изоставената къща. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изоставената къща.    Изоставената къща. EmptyВто Сеп 04, 2012 4:37 pm

Отново бях заминала от града без да кажа на никой и по същият начин се бях и върнала, просто чаках подходящият момент да обявя завръщането си и да видя жалката и изплашена физиономия на Елена, щом разбере че отново съм тук. Точно когато си е помислила, че повече няма да се върна. Да това щеше да бъде хубаво. Но за жалост точният момент никога не идваше. И да вместо да седя в къщата на чийто собственик бях въздействала и да мисля в буквален смисъл простотии и тъпотии или пък да седя в някой бар наливайки се с алкохол, просто взех колата си запътвайки се към гората. Кой знаеше, туко виж бях срещнала някоя изгубена и заблудена душица, чийто адреналин, ускорен пулс и пулсираща кръв се молеха на вампирската ми същност да излезе на яве и просто да лиеша града от поредния маловажен жител, за който на никой не му пукаше.
Само двадесет минути каране по пустото шосе, по - късно бях паркирала колата си в една отбивка в близост до гората и без да се бавя просто навлязох навътре. Ходеща с бавни и флегматични крачки, усетих че се бях озовала на някаква поляна. Е не точно поляна, просто по - открита местност. Няколко храста и две - три дървета и нещо което определено правеше впечатление, насред средата на гората. Малка дървена къща, привидно занемарена, изоставена...пуста. Естествено любопитството ми забушува, исках да се уверя дали постройката в действителност е празна и няма никой.
Инстинктите ми се изостриха. Опитах се да чуя дали вътре има някой, но не...нищо. Чуваше се лекото свистене на вятъра, който люлееше няколко стари дъски. И все пак, макар и да нямаше никой любопитството просто не утихваше. И нямаше и да утихне докато не влезнех в имота. Но това щеше да е малко трудно ако имаше жив собственик. Е какво пък, просто щях да пробвам.
Приближих се към постройката като побутнах леко дървената врата, която естествено изскърца потвърждавайки, че мястото бе старо и занемарено. Направих крачка напред и успях да премина прага, което значеше че или не принадлежеше на човек или на никой или просто собственика бе отдавна в света на духовете ... нда мъртъв.
Направих няколко крачки напред оглеждайки мястото, като всяко едно от движенията ми се усещаше от пода, който скърцаше при всяка една крачка, всяко помръдване.
Върнете се в началото Go down
Rebekah Mikaelson.
Original Vampire
Original Vampire
Rebekah Mikaelson.


Брой мнения : 8
Join date : 21.08.2012

 Изоставената къща. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изоставената къща.    Изоставената къща. EmptyСря Сеп 05, 2012 11:32 am

Нощта тъмна и страховита покрай малките смутени улички на прекрасния Мистик Фолс .Попринцип всяка една част от града винаги бе широко осветена ,че жалките жители на града присвиваха очи .В тъмната нощ русокоса вампирка се шляеше из тези улици попадна на поредния човек..какво ли се случи ?! Чу се само писък и всичко отихна ..след няколко минути се чу линейка ..полицеиски коли ..и плача на една майка .Всички следи бяха заличени ,а момичето стоеше проснато на земята .Шумът от смях и вдигане на тост в къщата на семейство Майкалсън спря за минута .Врата на къща леко се отвори ..
-Къде беше .?!-попита Никлаус Майкълсън.
Ръцете й трепереха ..не отговори на въпроса всички в къщата я гледаха , а тя просто мълчеше .. след минута няколко думички излязоха от устата й ..
-Трябваше да го направя имах нужда от това .. -каза и се качи в стаята си ..
Цялото семейство излезе на улицата за да види какво се е случило .. Всички видяха трупа на момичето на около седемнаисет години ,а до него и майка му плачеики ..
-Ребееееекааааааааааааааааа - извика се силно ..след минута някои навлезе в стаята .Хвана я за врата и я блъсна в стената ..
Ребека се изправи и бързо излезе от къщата .Плачейки тръгна на някъде без дори да знае на къде .. Защо ли винаги се случваше това ?! Мислеше си ,че щеше да е различно ,но уви не ..
След няколко минути разбра ,че се намира в гората видя малка изоставена къщичка и реши да влезе . Всичко беше в прах и паяжини обиколи саите и се чу шум някои бе влязал в къщата .Беки веднага разбра ,че не е човек ,но не знаеше и какво е затова реши да провери както винаги .. Излезе бавно от едната стая и видя жена бързо я хвана за врата и я блъсна в стената..
-Катринн ...
Върнете се в началото Go down
Katherine Pierce
Moderator
Moderator
Katherine Pierce


Брой мнения : 271
Join date : 09.08.2012
Местожителство : Wonderland estate.

 Изоставената къща. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изоставената къща.    Изоставената къща. EmptyСря Сеп 05, 2012 1:09 pm

Влязох във всекидневната или поне приличаше на всекидневна. От всичкият този прахоляк не можеше да се оприличи много добре. Определено мястото бе занемарено, това изключваше първите два варианта за собственик, това място можеше да е обитавано само от едно, не всъщност две неща...прах и паяци, но съм сигурна, че дори и паяците бяха избягали от тази дупка. Направих още няколко крачки напред и тогава усетих, нечие чуждо присъствие и докато се обърна бях прилепена за стената с нечия длан на врата ми. Хах...можеше ли да стане по - интересно?! Ето, че си бях намерила и занимание или по - скоро игра.
Погледа ми се вдигна нагоре, гледайки към лицето на съдейки по силата - вампира и о да не повярвам на очите си, Ребека Майкълсън. Най - малко учаквах Барбита да се разхождат наоколо. И явно къщата си имаше собственичка, немърлива точно като това помещение...очевидно.
- Катринн ... - каза древната, след което я отблъснах от себе си, обръщайки наопаки случката. Този път аз я притиснах до стената, слагайки ръка на врата и', която постепенно усилваше силата си на натиск, като за няколко секунди просто я огледах с нотки на присмех, презрение и още няколко емоции.
- Я виж ти, Барби Клаус! Не бих казала, че съм изненадана да те видя, знаех че все някога ще свършиш в някоя мръсна дупка, подритната от Клаус. Радвам се обаче, че успях да стана свидетел на случката. - казах отдръпвайки се от нея с онази мазна манипулативна и самоуверена усмивка на лице.
- Е Блонди, ще ме разведеш ли из новата ти къщурка? - Да държах се прекалено отпуснато, макар да беше древна, което може би не беше в мой плюс, но е...какво от това. И без това древното семейство или поне по - голямата му част искаше да ме убие, какво толкова ако спечелех още един враг, нямах нищо против, те правеха деня ми по - забавен, по - ... добре май беше само по - забавен, за нищо друго не служеха освен за шутове. И да, за малко забравих...Ребека беше тук, къде ми бяха обноските. Отново върнах погледа си към блондинката чакайки да видя следващата и' реакция. И имах усещането, че нямаше да са приказки...ами по - скоро действие, но какво пък толкова.

П.С.;; сори за краткия пост -.- ;//


Върнете се в началото Go down
Rebekah Mikaelson.
Original Vampire
Original Vampire
Rebekah Mikaelson.


Брой мнения : 8
Join date : 21.08.2012

 Изоставената къща. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изоставената къща.    Изоставената къща. EmptyСря Сеп 05, 2012 5:18 pm

Барби ли ?! Я пак .?! Как ме нарече тя .. ?! Погледнах я и извъртях очи толкова мразех Катрин ама толкова много ,че исках да изтръгна сърцето и което не чувстваше нищо .Дори нямаше да усети какво пък можеше и да го направя ,но не..предпочитам да е по бавния и мъчителен начин .
-Мила ми Катрин не говори за мен с този мръсен език .Предпочитам да не чувам името си и името на семейството ми точно от твоята уста .-казах и повдигнах леко вежди . Как исках да сваля тази усмивка от лицето си,но не предпочитах да не се занимавам с Катрин сега не беше точния момент нито място за това .
-Катрин ..Катрин миличка как да ти го обясня на твоя език ..''Не живея тук дойдох по случайност дори не знаех ,че тази така наречена къща съществува .А всъщност ти какво търсиш тук ?! -попитах най-нахално и се отдръпнах от стената пълна с паяжини .Просто се чудех какво наистина търси Катрин и въобще кога се бе върнала ?!И защо ?! Със сигурност пак щеше да се дразни с Елена ,но също така това бе доста добре за мен .Нямаше малката напаст да се върти около Деймън .Защото ако го правеше просто я чакаше жестока и болезнена смърт .Така де да се върнем на въпроса с Катрин .Погледнах я и се усмихнах иронично ..
-Какво става Кат пак ли се опитваш да си върнеш Стефан ?! Та той никога няма да се върне при теб .Така де той е с Елена ..или пък с друга -засмях се с глас и и намигнах .

п.п нямам муза ..сории ..; х
Върнете се в началото Go down
Katherine Pierce
Moderator
Moderator
Katherine Pierce


Брой мнения : 271
Join date : 09.08.2012
Местожителство : Wonderland estate.

 Изоставената къща. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изоставената къща.    Изоставената къща. EmptyПон Сеп 10, 2012 12:45 pm

Приемах думите и' с проста насмешка. Това, че беше древна изобщо не ме плашеше...е може би само малко, но бях прекалено добра в актьорската игра, за да види това. Е, все пак бе от древното семейство, не беше в мой плюс да ги ядосвам още повече от колкото сега, но какво пък, най - много да направят още някой жалък опит да ме убият и аз да им се измъкна, както винаги ставаше.
-Какво става Кат пак ли се опитваш да си върнеш Стефан ?! Та той никога няма да се върне при теб .Така де той е с Елена ..или пък с друга - каза вампирката с цел да ме дразни, след което се засмя и ми намигна. Май някои хора все още не знаеха, че тъпите им опити да дразнят всъщност не ми нанасяха никаква вреда, не ме обиждаха, ни най - малко ме дразнеха. Един високомерен и самоуверен смях се процеди през зъбите ми, като направих няколко крачки напред към блондинката.
Та аз не се опитвах да си върна никого, аз или го правех или не. А в момента Стефан не ме интересуваше, нито който и да е било. И никога не се опитвах напразно, винаги постигах целите си като при мен не важеше това "рано или късно", винаги ставаше точно когато и както аз исках.
- Знаеш ли Ребека, смешно е как се опитваш да ме дразниш с това, а в същото време си по - жалка от който и да е било в този град, като си вярваш че малкото ти увлечение по Деймън значи нещо повече...за него и изобщо. И изглеждаш още по - жалка като си мислиш "Ще убия Елена, ако се навърта около него", е не мога да чета мисли, но пък физиономията ти издава доста да знаеш. Просто следващият път като си мислиш нещо от сорта се обърни на другата страна. И за твоя информация не Елена се навърта около него, а съвсем различна личност, но ти и това няма как да знаеш .... защото е защото просто не знаеш как да получиш каквото искаш. - казах на един дъх след което устните ми се огънаха в тънка и самоуверена усмивка, като минах покрай блондинката, махнах найлона от един фотьойл след което тупнах на него, облягайки се и кръстосвайки крата, като погледа ми шареше из помещението и от време на време към Ребека.

П.С.:: Сори, че се бавех, просто нямах интернет иии бях от телефона само и нямаше как да пиша ;// хДД
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





 Изоставената къща. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изоставената къща.    Изоставената къща. Empty

Върнете се в началото Go down
 
Изоставената къща.
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Изоставената къща до водопада.

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The Vampire Diaries RPG. :: Мистик Фолс :: Гората-
Идете на: