The Vampire Diaries RPG.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
The Vampire Diaries RPG.

The Vampire Diaries RPG forum.
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 9 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 9 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Пон Ное 15, 2021 8:02 am
Latest topics
» Вашите форуми.
Преди седмица; гората извън града.  EmptyСъб Ное 03, 2012 1:53 pm by Luz X. Lacrosse-Portnoy.

» Искам да си сменя лика
Преди седмица; гората извън града.  EmptyВто Сеп 25, 2012 8:42 am by Дилън Уебър

» Мнение за The vampire diaries
Преди седмица; гората извън града.  EmptyПон Сеп 17, 2012 5:48 pm by Katelyn Von Ward

»  Филми/Сериали
Преди седмица; гората извън града.  EmptyСъб Сеп 15, 2012 1:12 pm by Katelyn Von Ward

»  Vampire Barbie Vs. Barbie Klaus.
Преди седмица; гората извън града.  EmptyПет Сеп 14, 2012 7:35 pm by Саша Пиърс

» Море или плаж?
Преди седмица; гората извън града.  EmptyПет Сеп 14, 2012 7:34 pm by Саша Пиърс

» Кое е първото нещо което гледате у момче/момиче
Преди седмица; гората извън града.  EmptyПет Сеп 14, 2012 7:34 pm by Саша Пиърс

» Мнение за Gossip Girl
Преди седмица; гората извън града.  EmptyПет Сеп 14, 2012 7:33 pm by Саша Пиърс

»  Използвате ли преса?
Преди седмица; гората извън града.  EmptyПет Сеп 14, 2012 7:32 pm by Саша Пиърс

Top posters
Tayllor Le'roux.
Преди седмица; гората извън града.  Vote_lcapПреди седмица; гората извън града.  Voting_barПреди седмица; гората извън града.  Vote_rcap 
Asq.
Преди седмица; гората извън града.  Vote_lcapПреди седмица; гората извън града.  Voting_barПреди седмица; гората извън града.  Vote_rcap 
Christina Sаint-Claire.
Преди седмица; гората извън града.  Vote_lcapПреди седмица; гората извън града.  Voting_barПреди седмица; гората извън града.  Vote_rcap 
Madison Miller
Преди седмица; гората извън града.  Vote_lcapПреди седмица; гората извън града.  Voting_barПреди седмица; гората извън града.  Vote_rcap 
Kate D. Muse
Преди седмица; гората извън града.  Vote_lcapПреди седмица; гората извън града.  Voting_barПреди седмица; гората извън града.  Vote_rcap 
Деймън Салватор
Преди седмица; гората извън града.  Vote_lcapПреди седмица; гората извън града.  Voting_barПреди седмица; гората извън града.  Vote_rcap 
Kali.
Преди седмица; гората извън града.  Vote_lcapПреди седмица; гората извън града.  Voting_barПреди седмица; гората извън града.  Vote_rcap 
Katherine Pierce
Преди седмица; гората извън града.  Vote_lcapПреди седмица; гората извън града.  Voting_barПреди седмица; гората извън града.  Vote_rcap 
Саша Пиърс
Преди седмица; гората извън града.  Vote_lcapПреди седмица; гората извън града.  Voting_barПреди седмица; гората извън града.  Vote_rcap 
Ева
Преди седмица; гората извън града.  Vote_lcapПреди седмица; гората извън града.  Voting_barПреди седмица; гората извън града.  Vote_rcap 

 

 Преди седмица; гората извън града.

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Ева
Hybrid
Hybrid
Ева


Брой мнения : 207
Join date : 09.08.2012

Преди седмица; гората извън града.  Empty
ПисанеЗаглавие: Преди седмица; гората извън града.    Преди седмица; гората извън града.  EmptyСъб Авг 11, 2012 10:24 am

"Какъв срам!" продължаваха да ми повтарят всички. Беше ужасно да знаеш, че цялото ти семейство те мисли за отрепка само, защото не си чистокръвен ангел. Крилата ми не бяха толкова големи, дори не можех да летя.. не можех и да владея дарбите си. Бяха толкова много, а дори една не беше овладяна до толкова, че да не се забъркам в нещо..
Бях седнала в средата на една поляна. Красива и все пак мрачна от сенките, които падаха близо до мен; огромните дървета пречеха на светлината да стигне до мен. Белите ми крила бяха разпънати спокойно. Отстрани изглеждаха хубави, но напълно безполезни.. Можех да ги размахвам, но не бих могла да се издигна и на метър над земята.
Русата ми коса се спускаше на букли под раменете, отпускайки се върху черната разкроена рокля. Тъгата бе надвиснала над мен, като ужасен облак, от който се съмнявах, че ще изляза, докато поне един член от семейството ми не ме помисли за повече от едно огромно разочарование. Не бях толкова лоша.. Не бях толкова некадърна, но просто нямаше кой да го види..
Но това нямаше значение.. Единственото, за което мислех сега, беше мрачната красота на гората, потъваща в залеза на слънцето.
Върнете се в началото Go down
Миранда Евънс.
Witch
Witch
Миранда Евънс.


Брой мнения : 160
Join date : 09.08.2012

Преди седмица; гората извън града.  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди седмица; гората извън града.    Преди седмица; гората извън града.  EmptyСъб Авг 11, 2012 10:50 am

Трябваше да овладея дарбите си.Заради вещерските си способности ми се наложи да напусна Париж,да зарежа всичко.Просто допуснах някой,в този случай Марис,която ме ненавиждаше,да разбере за тях,а тя е голяма клюкарка,а и с добра репутация,едва ли щяха да я сметнат за луда,пък и синините от удара ...Какво да се прави,просто ме изкара извън нерви и я запратих в стената само със силата на мисълта.Заслужи си го.Но не бе достатъчна отплата за местенето ми,не бе чак толкова голямо удоволствие.Сега бях в Мистик Фолс.Само от ден и половина.Бях отседнала в единствения хотел тук.Явно доста време щях да съм в него,понеже нямах достатъчно пари да си купя къща,дори и от най-евтините. Имах нужда да размисля,да остана сама със себе си.Станах рано тази сутрин,облякох антсунг и тениска,взех чантата си,вътре с един сандвич и шише вода,понеже смятах да прекарам деня далеч от всички,в гората, и рано-рано излязох.Повиках такси,което ме закара до края на града и после продължих пеша.
Хората тъкмо се будеха,когато аз навлязох навътре в гората.Търсех красива полянка,където да остана сама със себе си,да си почина от всичко и всички и може би да направя някоя друга безобидна магия.
Вървях между дърветата,вглъбена в мислите си.Спрях чак когато осъзнах,че слънчевите лъчи ме огравят,което означаваше,че вече не съм между дърветата.Огледах се.Бях на полянка,точно каквато търсех.И щях да се зарадвам,ако бях сама.Но не бях.На тревата лежеше момиче.„Ангел„ помислих си аз,но имах предвид преносния смисъл,че е красива.А май наистина бе ангел.Разбрах го щом забелязах крилата иʼ.Бели,изящни и отпуснати на земята.Имаше руса коса и черна рокля.Хм,мислех,че ангелите са целите в бяло,но както иʼ да е. „Трябва да се махна от тук’’ казах си наум аз и понечих да тръгна,но не прецених колко близко съм до дърветата и само като се завъртях се забих в един дъб. Непознатата се стресна и отвори очи. Застинах на мястото си.Реших да покажа колко дружелюбен и възпитан вълшебник съм.Усмихнах се и я поздравих.
-Здравей.
Помахах леко и направих няколко крачки към нея.Значи и ангели съществуваха?Мислех,че вещиците и вещерите са единствените свръхестествени.Обаче кой знае какво още трябваше да разбера...
Върнете се в началото Go down
Ева
Hybrid
Hybrid
Ева


Брой мнения : 207
Join date : 09.08.2012

Преди седмица; гората извън града.  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди седмица; гората извън града.    Преди седмица; гората извън града.  EmptyСъб Авг 11, 2012 10:58 am

Бях се вглъбила в мислите си до толкова, че един малък шум ме стресна и ме накара да отворя широко очи. Не ми беше особено трудно да открия "натрапника", след като момичето очевидно не се криеше. Дори ме поздрави, което ми направи наистина приятно впечатление.
Бях отраснала в жестокия свят на ангелите, макар да имах човешко в себе си. Понякога забравях тази малка подробност и интересът ми към хората беше като към нещо напълно непознато. Не помня майка си, обикновена човешка жена.. Всичко, което знаех и познавах беше далеч над това, което обикновените хора изживяваха или знаеха. Това ме беше накарало да се промъквам и да излизам от "домашния си арест", като се внедрявах в тълпящите се хора.. Изучавах навиците им, нещата които обичат да правят.. Дори енергията, която излъчваха.
Това момиче обаче не беше обикновен човек. Имаше нещо специфично в нея.. Имаше някакви способности; можех да го усетя ясно.. Не бях виждала толкова много същества; опитът ми се ограничаваше до ангели, демони и вампири.. Както и хора, разбира се.. Но интуицията ми подсказваше, че това момиче не е нито едно от познатите ми същества. Беше нормално да срещна и такива, все още непонятни за мен.. Сигурно и тя се чувстваше така? Да не знае всичко; определено усещах, че е озадачена от това, че аз съществувам.
Тя направи няколко крачки към мен, а аз се изправих и крилата ми несъзнателно се разпериха, а после се отпуснаха назад.. Нещо, като спазъм, след дългото седене на земята в наистина неудобна поза. Надявах се да не бях изплашила непознатата..
-Добър ден.. -Отвърнах,осъзнавайки че официалностите можеха да изглеждат смешни, но още не бях се научила да говоря както обикновените хора правеха.
Върнете се в началото Go down
Миранда Евънс.
Witch
Witch
Миранда Евънс.


Брой мнения : 160
Join date : 09.08.2012

Преди седмица; гората извън града.  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди седмица; гората извън града.    Преди седмица; гората извън града.  EmptyСъб Авг 11, 2012 1:25 pm

Ангелът се изправи и крилата иʼ се разпериха зад нея.Почувствах се доста странно, сякаш бях в някакъв фантастичен филм.Приличаше ми на феята,която бе помогнала на Пинокио да стане истинско момче.Да,имаха нещо общо.Като изключим черната рокля.Още се чудих защо не е в бяло и зяпах крилата,когато тя ме поздрави.
-Добър ден..
И крилата иʼ се отпуснаха назад.
Кимнах няколко пъти.Не знаех какво друго да направя,а все пак се очакваше нещо от моя страна.Настъпи мълчание. Сигурно бе усетила,че аз не съм нормална.Тоест,че не съм човек. Знаех от няколко години за способностите си,но не бях сигурна от кой съм ги наследила.Знаех малко за семейството ми.Майка ми се е казвала Елизабет Джоунс,известна като Ела,била е на седемнадесет,когато ме е родила.Не разбрах,защо ме е изоставила.Това знам за нея.А за баща ми...Явно той и мама не са били женени,всъщност е ясно,защото моята фамилия е Евънсийн,а на майка ми е била Джоунс.Името на баща ми е написано на акта ми за раждане.Браян Евънсийн. Той е бил само с една година по-голям от мама.Но никога не ме е потърсил.Майка ми също.Не знам дали са живи,но не ми и пука.Никога не съм имала семейство и никога няма да имам.А и те не са ме искали.Защо аз да ги искам? Бях потънала в мисли за родителите си.Много често мислех за тях и дори безобидни въпроси не можех да отговоря свързани с тях.Та,да,за способностите ми.Може би съм ги наследила от майка ми.Така предполагах.Тръснах глава и насочих вниманието си към момичето.
-Ти си ангел.Не знаех,че съществуват ангели.Знаех само за вещиците и вещерите,тези като мен.Крилата ти са красиви.Можеш ли да летиш? Винаги съм искала да летя...
Едва се спрях.Може би я изплаших с многото си приказки.Винаги съм мислела и още мислех ангелите за фини,невинни същества,който сякаш са направени от стъкло и мога без да искам да ги счупя,че дори само като се приближа до тях мога да го нараня...
Бях развълнувана.Осъзнах,че без изобщо да се усетя съм стигнала до нея и сме на крачка разстояние. Беше наистина шантаво.Вещица и ангел.
Върнете се в началото Go down
Ева
Hybrid
Hybrid
Ева


Брой мнения : 207
Join date : 09.08.2012

Преди седмица; гората извън града.  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди седмица; гората извън града.    Преди седмица; гората извън града.  EmptyСъб Авг 11, 2012 1:45 pm

Момичето ме заля с много въпроси, но беше напълно нормално, след като не знаеше за съществуването на такива, като мен. Усмихнах се съвсем леко, като се наех да подредя отговора си така, че да не остане въпрос, който несъзнателно да съм игнорирала.
-Не съм точно ангел. -Реших да уточня, преди да започна. -Майка ми е човек, но баща ми е един от най-властните ангели.. Именно заради това мога да летя.. доста на ниско.. -погледнах крилете си.. Беше повече от смешно, че бях нещо като ангел и не можех да летя.. Не можех и да контролирам поривите си на сили.. Наистина бях доста жалко подобие, на нещо толкова мощно и силно.
Значи тя беше вещица, помислих си. Не се бях усъмнявала в тяхното съществуване никога, но представата ми за магьосници беше, да бъдат зли или неблагодарни за силите си.. Нещо , като вуду-пристрастени .. Очевидно тази представа не беше близо до истината пред мен. Момичето не само беше невинно, но и симпатично.
Усмихнах се; беше мой ред да попитам нещо..
-Имаш сили, нали? Заклинания.. магии.. -Гледах я любопитно, като погледнах небето. Искаше ми се да можех да й покажа какво значи да полетиш, но ако го направя, трябваше да е над вода или над мека повърхност, защото не исках да се нарани. Не я познавах, но пък щеше да е доста лошо, ако нещо такова се случи.
Усмихнах се, за да я окуража да говори спокойно с мен. Знаех, че представата на всички хора за ангелите бяха, че са добри създания, които не биха наранили никого.. Но много от тях забравяха, че Луцифер.. (падащ ми се чичо) е бил един от ангелите, преди да се превърне в паднал такъв.. или по-точно -дявол.
Върнете се в началото Go down
Миранда Евънс.
Witch
Witch
Миранда Евънс.


Брой мнения : 160
Join date : 09.08.2012

Преди седмица; гората извън града.  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди седмица; гората извън града.    Преди седмица; гората извън града.  EmptyСъб Авг 11, 2012 2:15 pm

-Не съм точно ангел.Майка ми е човек, но баща ми е един от най-властните ангели.. Именно заради това мога да летя.. доста на ниско..
Едва се сдържах да не възкликна „Тя лети",но щеше да прозвучи прекалено детски,а и сякаш бях разбрала само това от трите изречения. Значи беше полу-ангел.Като мен.Тоест,подобно на мен,тъй като само майка ми беше вещица/не беше доказано,но да приемем,че е тя,а не баща ми/. Усмихнах се широко при думите иʼ.Бе мой ред да разясня каква съм и какво умея.
-Имаш сили, нали? Заклинания.. магии..
Кимнах,покашлях се леко-това май ми бе навик,не знам защо го правех, и започнах да говоря.
-Вещица съм, наследила съм способностите от...един от двамата си родителите,може би майка ми, баща ми сигурно е бил човек. -свих рамене и продължих.- Умея да правя магии,доста магии,заклинания знам малко.Още овладявам способностите си. -изведнъж ми хрумна идея и се усмихнах.-Искаш ли да ти покажа?
Не изчаках отговор а се обърнах настрани,като се заоглеждах. Трябваше ми нещо,което да използвам за да покажа силите си.Но да е безобидно.Видях пеперудка,която прелиташе до онова дърво,в което се блъснах.Вперих погледа си в нея,бързо се обърнах натам и вдигнах ръка, бях съсредоточена и очите ми я следяха...И само след миг пеперудката се стрелна към мен,сякаш притегляна от огромен мощен магнит,който държа и се бутна в дланта ми,а аз побързах да я уловя.Обърнах се към момичето,което наблюдаваше всичко и се усмихнах. Разтворих бавно дланта си,но не достатъчно за да излети и иʼ показах пеперудата. Реших да покажа още нещо.Разтворих напълно дланта си и затворих очи.Чух ахване и разбрах,че се е получило.Отворих очите си и погледнах създанието в ръката си.От кафяво-жълта пеперудата бе станала ярко червена с бели точици по нея.
-Правя го със силата на мисълта си. -обясних аз,после вдигнах ръка и я тръснах леко,при което преобразената пеперуда литна и след минута,като ни удостои с секунди летене над нас, се скри между дърветата.
Гледах след нея после се обърнах към ангелът.
-О,между другото,аз съм Миранда,приятно ми е.
Подадох ръка и се засмях.
Върнете се в началото Go down
Ева
Hybrid
Hybrid
Ева


Брой мнения : 207
Join date : 09.08.2012

Преди седмица; гората извън града.  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди седмица; гората извън града.    Преди седмица; гората извън града.  EmptyСъб Авг 11, 2012 2:38 pm

Реши да ми покаже своите възможности; бях доста впечатлена. Не знаех, че е възможно.. Да, сигурно ще прозвучи глупаво , но целия този домашен арест ме беше държал доста надалеч от истинския свят.. Именно заради това бих се радвала и на най-малкия "фокус", който вещицата ми покаже.
След малката демонстрация , тя се представи и приведе ръката си напред. Аз се усмихнах, като я поех внимателно. Не забравях, че бях удостоена с доста голяма сила. Не исках да й причиня болка, без да го искам.
-Аз съм Ева. -Отвърнах кратко и спокойно. Бях наследила кралското си спокойствие от майка ми; така казваха всички. "Дори да падне бомба, Анджела нямаше и да мигне!" казваше баща ми; не бях сигурна дали и моето спокойствие беше чак такова.. Но бях склонна да му вярвам, не ме е лъгал за нищо до сега.
Беше мой ред да демонстрирам силите си. Първо щях да покажа това, което мога със силата на ума, а после щях да покажа и силата (ако можеше да се нарече така) на крилете ми.
-Имам дарба. Особена дарба, която е наистина голяма рядкост в тези дни. -Обясних, след което се усмихнах. -Мога да присвоя всяка една дарба, на всяко едно същество. Нещо, като.. Копиране е, ако щеш. Правя го само, когато си помисля за това.
Огледах се, опитвайки се да се сетя, за нещо, което би впечатлило момичето пред мен. Погледа ми мина, покрай ясното и хубаво небе; подсмихнах се. Затворих очите си за няколко секунди; по небето започнаха да се появяват тъмни облаци и доста студен вятър. Започна да вали, но аз разперих крилете си така, че да ни пазят от падащата вода.
След около минута, времето започна отново да се избистря постепенно, като изгря слънце и дори (нямах намеса в това) се показа красива, многоцветна дъга.
-Не е кой знае какво. -Добавих след това; реших, че е време да покажа и това, на което бях научила крилете си.. Обгърнах момичето откъм гърба, като в прегръдка, след което се засилих и разперих крилете си. Можех да летя, но не можех да се приземявам.. Именно заради това, щяхме да се приземим в езерото наблизо.
Полетях нагоре, взимайки височина (около 50 метра над земята), след което направих няколко кръга около гората. Виждаше се всичко; красотата на природата.. След 5 минути летене се устремих към езерото. Да, паднахме в него, но в сравнителното в плитката част..
Върнете се в началото Go down
Миранда Евънс.
Witch
Witch
Миранда Евънс.


Брой мнения : 160
Join date : 09.08.2012

Преди седмица; гората извън града.  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди седмица; гората извън града.    Преди седмица; гората извън града.  EmptyСъб Авг 11, 2012 2:56 pm

След като пое ръката ми внимавах да не я стисна или да сгафя и да иʼ причиня болка.Още не бях сигурна на какво съм способна,а и още се държах с нея сякаш е от стъкло.Имам чувството,че и тя правеше същото.
-Аз съм Ева.-представи се ангелът .
Устните ми се извиха в усмивка.
-Имам дарба. Особена дарба, която е наистина голяма рядкост в тези дни.Мога да присвоя всяка една дарба, на всяко едно същество. Нещо, като.. Копиране е, ако щеш. Правя го само, когато си помисля за това. -обясни ми след малко тя.
„Може би трябваше да накарам пеперудката да изчезне.Кой знае колко малко мога в сравнение с нея„ помислих си аз,а след минута Ева ми показа какво умее. Небето,което до преди миг бе синьо с огромно слънце разпростиращо се в средата,сега се покри с черни зловещи облаци и от тях сякаш протече вода още щом вдигнах погледа си към тях.Ангелът разпери крилата си и ако не виждах и чувах нямаше да разбера,че се излива порои. Бях удивена и възхитена.След малко облаците се разсеяха,дъждът спря и се показа слънцето,съпроводено от красива дъга.Опитвах се да попия всеки сантиметър от прекрасната картина с очите си.
-Не е кой знае какво.-рече Ева.
Още преди да успея да възразя и да обясня колко страхотно е, тя ме хвана през кръста и изведнъж полетяхме.Бе толкова невероятно.Издигнахме се значително високо,дотолкова колкото ако падна да се натъртя и да ме заболи,но не и да си счупя нещо,поне ако падна по дупе. Устремихме се към езерцето.Бях толкова радостна,че летя,оглеждах се и започнах да разбирам как се чувстват птиците и чак накрая разбрах,че ще скочим. Ева спря над него и ме пусна.Паднах в езерото,като около мен се появиха вълнички и водата се разпръска.Бях паднала на плиткото,защото щом бях под вода на сантиметър от повърхността успях да стъпя на дъното и да се изтласкам.Не бях добра плувкиня,всъщност почти не можех да плувам.Ако не бях вещица щях да се стресна,но сега просто,както бях под вода се концентрирах,затворих очи и само си пожелах наум да мога да се нося на повърхността.Изведнъж сякаш бутана от невидима ръка се появих на повърхността и се оказах легнала по гръб.Просто се носех над водата,сякаш лежах на леглото си.Надигнах се леко и видях Ева близо до мен. Усмихнах се.
-Беше уникално! -рекох аз.
Кой знае колко странно изглеждах от страни.Е,искрено се радвах,че не ми се налага да се мятам,да се опитвам да плувам и да се мъча докато стигнах по брега.А и упражнявах способностите си.
Започнах да се нося към брега на езерцето,насочвайки се с мисълта си,легнала спокойно,докато гледах небето.
Върнете се в началото Go down
Ева
Hybrid
Hybrid
Ева


Брой мнения : 207
Join date : 09.08.2012

Преди седмица; гората извън града.  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди седмица; гората извън града.    Преди седмица; гората извън града.  EmptyСъб Авг 11, 2012 3:18 pm

Беше изключително щастлива от факта, че беше полетяла.. Беше успяла да разбере какво значи да летиш с птиците. Възхищавах й се на това, на способността й да се радва на нещо, което аз имах за даденост. Може би,ако бях отраснала сред хора, щях да се радвам на всяко нещо, което можех.. Щях да съм дори по-щастлива.. За миг закопнях да съм само човек. Да нямам ангелско в себе си или дори да имам, да съм живяла, като човек преди това.
Въздъхнах, като литнах малко над водата и седнах на брега на езерото, чакайки момичето да дойде. В главата ми препускаха толкова много мисли. Бях се разкрила пред почти човешко същество. Само за това, баща ми би ме наказал доста жестоко. Нямаше как, да не разбере за това. Винаги съм била следена, защото бях неговата последна наследничка. На дали щеше да остави да ми се случи нещо.. И все пак понякога ненавиждах това.. Ненавиждах природата си, семейството си, ненавиждах и себе си.. Това, да съм добро момиче с всички.
-Добре ли си? -Попитах, когато вече вещицата беше на няколко крачки от мен. -Трябва да усъвършенствам приземяването, знам.. -Засмях се, като наклоних глава на една страна и се усмихнах приятелски.
Върнете се в началото Go down
Миранда Евънс.
Witch
Witch
Миранда Евънс.


Брой мнения : 160
Join date : 09.08.2012

Преди седмица; гората извън града.  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди седмица; гората извън града.    Преди седмица; гората извън града.  EmptyСъб Авг 11, 2012 3:34 pm

-Добре ли си? -попита ме Ева,след като се приближих към брега.-Трябва да усъвършенствам приземяването, знам..
Изправих се съвсем спокойно,а водата под мен се люшна,но ме задържа на повърхността.Едно от предимствата да си вещица беше,че можеш да правиш невъзможни неща.Ходех по вода,за бога.Но се постарах да изглеждам така,сякаш това е ежедневие за мен.С лек подскок се озовах на брега и седнах до ангелът.
-Да,спокойно,добре съм. Разбирам, и аз не съм се усъвършенствала още.По-скоро не мога да се владея.Преди около две седмици забих едно момиче в стената,без дори да осъзнавам какво правя.Заради това ми се наложи да напусна Париж.Дойдох тук,за да помисля и за да се поупражнявам.Радвам се,че успях да изпробвам някой магии.
Легнах на тревата и оставих слънцето да изсуши дрехите ми,въпреки че можех да го направя с едно леко движение и една мисъл.Не трябваше да се претоварвам. Чак сега осъзнах,че съм разкрила на какво съм способна на едно непознато момиче,което просто можеше да лети.Дали нямаше заради нея,а и заради наивността си,да ми се наложи да напусна и Мистик Фолс? Оу не,не можех да го позволя. Но Ева изглеждаше добра,а и и аз знаех неща за нея,които можеха да иʼ навлекат проблеми,ако се разчуеха. Знаех,че е ангел и е способна на много неща,дори и да предизвика буря.А аз какво бях направила?Бях променила цвета на крилата на една пеперуда,като преди това я бях накарала да дойде при мен, и бях ходила по вода,а и да не забравим,че разказах прекалено много.Понамръщих се.Не можех да оставя нещата така.Щях да съм много неспокойна,ако си тръгна.Щях да се чувствам така,сякаш всеки момент около мен ще избухне бомба.Надигнах се и застанах в седнало положение. Обърнах се към Ева.
-Хей, става ли да не казваш на никого за способностите ми и аз няма да кажа нищо и никому за теб? Да са наша тайна?
Погледнах я,вдигнах вежди и зачаках отговора иʼ,като искрено се надявах да е положителен.
Върнете се в началото Go down
Ева
Hybrid
Hybrid
Ева


Брой мнения : 207
Join date : 09.08.2012

Преди седмица; гората извън града.  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди седмица; гората извън града.    Преди седмица; гората извън града.  EmptyСъб Авг 11, 2012 4:02 pm

Момичето беше млада вещица, личеше си. Това, което каза, го потвърди напълно.. Имаше да усъвършенства много ; същото се отнасяше за мен. Известно време двете стояхме на тревата. Можех да усетя слънчевите лъчи по крилете ми.. Перата бяха бухнали; точно така биха изглеждали крилете на една мокра кокошка. При мисълта се усмихнах съвсем леко. Не бях се замисляла колко животни притежаваха крила.. Едни можеха да летят, други не... Иронията на Бог беше пълна -даваше крила, но аз, която се предполагаше да мога да летя.. все още не можех добре..
Изведнъж мислите ми бяха прекъснати от гласа на вещицата.
-Хей, става ли да не казваш на никого за способностите ми и аз няма да кажа нищо и никому за теб? Да са наша тайна? -Погледнах я, като обвих краката си в ръце. Усмихнах се се, като наклоних глава на една страна и сложих ръка на нейното рамо, опитвайки се да демонстрирам моите добри и светли намерения.
-Не бих те издала. Няма защо да го правя; няма какво да спечеля от това.
Погледнах небето, беше толкова синьо. Прииска ми се да знам как да летя.. да мога да прелетя през целия свят.. Да видя всичко, което всеки иска да види през живота си. Да обиколя всички градове, които са толкова прехвалени от всички хора.. Да видя чудесата на света.
Но знаех, че това нямаше как да се случи. Аз бях просто затворник в собствената си къща от собственото си семейство.
Върнете се в началото Go down
Миранда Евънс.
Witch
Witch
Миранда Евънс.


Брой мнения : 160
Join date : 09.08.2012

Преди седмица; гората извън града.  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди седмица; гората извън града.    Преди седмица; гората извън града.  EmptyСъб Авг 11, 2012 5:01 pm

Ева сложи ръка на рамото ми и се усмихна,след като наклони глава.Това беше добре,нали?Жестовете и усмивката?Или може би ме заблуждаваше с усмивка,като в ума иʼ се появяваха идеи как да ме издаде в най-скоро време...
-Не бих те издала. Няма защо да го правя; няма какво да спечеля от това.
Съмненията ме напуснаха и се усмихнах. Нямаше да ме издаде.Наистина няма какво да спечели и защо да го прави.Успокоих се.Може би бях прекалено наивна,но пък наистина звучеше така,сякаш не иска да ми навреди.
-И аз ще запазя тайната ти.Няма никой да я разбере,обещавам.-казах аз на свой ред.
Сега можеше просто да си говорим.Но за какво?За магия?Не,стига толкова вълшебство за днес.Исках да сме просто като две обикновени тийнейджърки.Но обикновените тийнове обсъждаха толкова глупави неща.И имаха толкова дребни проблеми.Аз хем нямах семейство,хем бях отседнала в хотел и парите ми свършваха, но никога не се оплаквах. Но както иʼ да е,въпроса беше каква тема да подхвана...Любов?Семейство?И за двете не ми се говореше.Любов нямаше в живота ми,а последната не бе с щастлив край.А семейството...Нямах семейство,не е ли ясно?Никога не съм имала.Винаги когато разказвах историята си накрая ме съжаляваха и ме караха да се чувствам слаба.Не обичах това.Не обичах да говоря за тези две неща. Всъщност защо аз да говоря?
-Разкажи ми за себе си.-промълвих аз.
Усмихнах се и отново легнах на тревата и се загледах в небето.Може би след нейният разказ щеше да е мой ред,но ако исках да се опознаем и да завържем приятелство трябваше да разкажа за себе си,като се постарая да не наблягам на семейството.
Върнете се в началото Go down
Ева
Hybrid
Hybrid
Ева


Брой мнения : 207
Join date : 09.08.2012

Преди седмица; гората извън града.  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди седмица; гората извън града.    Преди седмица; гората извън града.  EmptyСъб Авг 11, 2012 7:09 pm

И тогава тя ми каза да разкажа за себе си. Поех дълбоко въздух, като се настаних удобно, сядайки по турски. Свих крилата си до тялото, след което погледнах Миранда. Нямаше кой знае колко да разкажа, но щях да се опитам да сбиря историята си в малко резюме, което щеше да представлява всичко, което бях изживяла.
-Ами.. -Започнах неубедително, след което започнах да подреждам думите в главата си, нижейки ги , като броеница. - Както казах, аз съм от най-голямото семейство ангели. Баща ми се казва Майкъл.. Брат е на Луцифер.. Баща ми се е харесал с човешко момиче и се появих аз.. Нещо, като хибрид. -Усмихнах се съвсем леко, макар нататък да не следваше никаква слънчева част. -От както се помня съм израснала покрай ангели. Майка ми почина, когато бях на 10. Тоест, убиха я.. Но и до ден днешен не знам кой.. Баща ми е строг човек; рядко ми позволява да излизам, да общувам с други същества.. Но аз, както се сещаш, се промъквам за няколко часа вън.. -Засмях се, след което наклоних глава на една страна. -Запознах се с един вампир.. Казва се Деймън.. И .. е много красив, но не мисля, че той мисли същото за мен.. А и .. Дори да мисли, баща ми е твърдо против смесените връзки.. Никога не би приел вампир в семейството си.
Усетих как бузите ми пламнаха в алено червено. Не можех да контролирам добре емоциите си; при нас, ангелите или нямаше такива.. или бяха силно изразени. На бялата ми кожа се отличаваше всеки един различен цвят, включително и изчервяването.
Върнете се в началото Go down
Миранда Евънс.
Witch
Witch
Миранда Евънс.


Брой мнения : 160
Join date : 09.08.2012

Преди седмица; гората извън града.  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди седмица; гората извън града.    Преди седмица; гората извън града.  EmptyНед Авг 12, 2012 11:59 am

-Ами.. Както казах, аз съм от най-голямото семейство ангели. Баща ми се казва Майкъл.. Брат е на Луцифер.. Баща ми се е харесал с човешко момиче и се появих аз.. Нещо, като хибрид.От както се помня съм израснала покрай ангели. Майка ми почина, когато бях на 10. Тоест, убиха я.. Но и до ден днешен не знам кой.. Баща ми е строг човек; рядко ми позволява да излизам, да общувам с други същества.. Но аз, както се сещаш, се промъквам за няколко часа вън..Запознах се с един вампир.. Казва се Деймън.. И .. е много красив, но не мисля, че той мисли същото за мен.. А и .. Дори да мисли, баща ми е твърдо против смесените връзки.. Никога не би приел вампир в семейството си.
След като Ева приключи с разказа си не знаех какво да кажа.И тя не бе от късметлийките с лесен живот.Бе загубила майка си.Но поне родителите иʼ не я бяха оставили,защото не я искат.Е,да,всеки смяташе своя живот за най-сложен и жесток.Както иʼ да е.Поне бе намерила любовта.Дано с този Деймън да успеят да се съберат...А дали аз щях да я срещна?Любовта?Свих рамене в отговор на собственият си въпрос. После се обърнах към Ева.
-Дано с Деймън сте щастливи заедно.Знаеш ли,ако наистина го обичаш бъде с него въпреки всичко и всички. -усмихнах се леко. -Искаш ли да чуеш моята история?-Ева се съгласи и аз започнах да разказвам.- До пет годишна възраст бях в сиропиталище.Родителите ми са ме изоставили там,не знам почти нищо за тях,нито защо не са ме искали. Няколко месеца след като навърших пет годинки ме осинови добро семейство.Но около мен явно са се случвали странни неща,защото те не ме искаха,но някак ме издържаха още пет години.Не бях щастлива там.Бях на последно място и знаех,че съм просто една голяма пречка за двамата млади.Накрая ме изоставиха в приют и си осиновиха умно интелигентно китайче,което преди месец бе станало победител в състезание по математика.А аз останах в приюта.Там пак бях пречка.Нямах приятели.Започнах да рисувам,но след месец картините ми бяха изгорени,защото според едно от децата били зловещи,макар че всъщност си бяха нормални.Просто бяха прекалено добри.Както иʼ да е.След години ме осинови самотна майка с един син.Първата година при тях бе приемлива, свикнах с тях и чувствах,че и двамата ме ценят.Но с момчето,докато бях на петнайсет имахме връзка,доста я сгафихме накрая и се намразихме и понеже не издържах,а и социалните имаха против да остана в дома на жената, ги напуснах.Отседнах при приятелка за няколко месеца,колкото да си стъпя на краката.Бях едва навършила шестнайсет,а трябваше да се оправям съвсем сама с всичко,да работя и така нататък,разбрах,че съм вещица и започнах да правя несъзнателно магии.С родителите на това момиче се преместих в Париж и успях да събера пари колкото за една малка квартира.Когато бях сама и имах свобода и горе-долу приемливо жилище и финансово положение се почувствах добре.Продължих да работя,намерих приятели и за първи път се справях лесно с всичко и дори бях щастлива.Щях още да съм в Париж,ако не бях издала каква съм.Но за щастие имах достатъчно пари,за да се преместя тук и да отседна в хотела.А колкото до родителите ми,никога не са ме търсили.Сега съм добре.Тук ми харесва.Правя магии и ставам по-добра,а това улеснява доста неща.Никога не съм спирала да се радвам на живота,няма и да спра. И накратко,това е моята история.
Засмях се и започнах да си играя с едно стръкче трева. Определено не бях спестила нищо,просто се бях унесла и разказвах.Можех да разкажа това и на сън. Загледах се в далечината и се замислих.
Върнете се в началото Go down
Ева
Hybrid
Hybrid
Ева


Брой мнения : 207
Join date : 09.08.2012

Преди седмица; гората извън града.  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди седмица; гората извън града.    Преди седмица; гората извън града.  EmptyНед Авг 12, 2012 5:35 pm

Историята на момичето беше трогателна. Не можех да повярвам как някой би оставил детето си на произвола на съдбата. И двете не бяхме случили на живот.. Мен ме смятаха за копеле, недостойно за семейството, а Миранда дори нямаше семейство. Погледнах я, като ми дойде идея на ума. Усмихнах се широко, като прокарах ръка през косата си.
-Имам идея. Искаш ли да зарежеш хотела и да дойдеш у нас? -Погледнах момичето. Знаех, че баща ми нямаше да възрази. Би предпочел да има някой около мен, дори и вещица, за да се налага да излизам по-малко. Дали щях да излизам по-малко беше спорен въпрос, но все пак идеята да дойде беше, защото няма дом, а не заради моите егоистични мотиви. Архангел Михаил или по-точно Майкъл нямаше да възрази; дори да ми е баща и да е строг, си имаше някаква граница на всичко.
-И преди да ми откажеш, баща ми няма да се противи! Имаме огромно имение, в което и без това вече не живеем много същества. Ако дойдеш, стаята ти ще е до моята. Ще е по-забавно да си на квартира с някой от такова семейство, повярвай ми.. Покрай нас, ангелите, винаги е забавно. -Усмихнах се приятелски. Надявах се искрено да не ми откаже. Нямаше да плаща излишни пари за хотели повече. Дори нямаше да има нужда да работи.. Щеше да продължи обучението си, без да се тревожи как ще плати следващата такса за ползване на някаква мизерна хотелска стая. Знаех, че щеше да се противи, но можех да я убедя и го знаех..Реших да добавя още няколко думи, за да има по-голяма сила речта.
-Миранда, наистина ще ти е по-добре при нас. Няма да е нужно да си в хотел, при непознати.. Да си купуваш вредна храна.. И неща, които правят хората, които нямат възможност да са в къща, със съквартиранти.
Върнете се в началото Go down
Миранда Евънс.
Witch
Witch
Миранда Евънс.


Брой мнения : 160
Join date : 09.08.2012

Преди седмица; гората извън града.  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди седмица; гората извън града.    Преди седмица; гората извън града.  EmptyНед Авг 12, 2012 5:55 pm

-Имам идея. Искаш ли да зарежеш хотела и да дойдеш у нас? -тази идея наистина ме изненада.Не знаех какво да кажа,затова просто изчаках Ева да продължи.-И преди да ми откажеш, баща ми няма да се противи! Имаме огромно имение, в което и без това вече не живеем много същества. Ако дойдеш, стаята ти ще е до моята. Ще е по-забавно да си на квартира с някой от такова семейство, повярвай ми.. Покрай нас, ангелите, винаги е забавно.Миранда, наистина ще ти е по-добре при нас. Няма да е нужно да си в хотел, при непознати.. Да си купуваш вредна храна.. И неща, които правят хората, които нямат възможност да са в къща, със съквартиранти.
Колкото и хубаво,дори като сбъдната мечта да звучеше,не бях съвсем склонна да се съглася. Да,щях да живея при ангели в огромно имение с Ева,която бе страхотна,нямаше да ми се налага да плащам,но...Не знам какво точно беше „но„-то,ала го имаше. Имах още поне седмица в хотела.Тоест бях си платила за две седмици,а сега ми оставаха около осем дни,после щяха да ме помолят да се изнеса. Реших да взема най-умното решение,а и щях да имам време да помисля.Погледнах Ева и казах:
-Може ли да си помисля?Тоест...Платила съм за още една седмица и може да остана в хотела, а след това да се преместя в...дома на ангелите?След като мине тази седмица ще ти се обадя или направо ще дойда у вас и ще сме съквартиранти. -усмихнах се широко и се зарадвах.Наистина бях весела от факта,че ще живея с Ева в света на ангелите.-И,о, това е наистина мило.Много ти благодаря.Ще съм ти благодарна вечно.
И я прегърнах.Чувствах я наистина близка,сякаш сме приятелки не от час а от година.Бе наистина мила,а и някак си приличахме,поне по съдби-ще си кажете,че животът ни няма нищо общо,но според мен по някакъв странен начин имаше.Както иʼ да е.Важното е,че туко що осъзнах,че съм си намерила истинска приятелка и едно голямо бреме падна от плещите ми.
Върнете се в началото Go down
Ева
Hybrid
Hybrid
Ева


Брой мнения : 207
Join date : 09.08.2012

Преди седмица; гората извън града.  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди седмица; гората извън града.    Преди седмица; гората извън града.  EmptyНед Авг 12, 2012 6:18 pm

Усмихнах се широко и се прегърнахме. Най-сетне нямаше да стоя сама в имението, когато баща ми изчезнеше по задачи. Вярно, все се намираше какво да се прави, но когато имаш другар в пакостите, всичко беше поне тройно по-забавно. Кръстосах крака и наклоних глава на една страна, към може би бъдещата си съквартирантка.
-Имаш точно една седмица в хотела и после ще кажа на прислужницата да ти приготви стая.. И без това да си сам в толкова огромна къща е скучно, когато си под домашен арест. И може да овладеем и усъвършенстваме силите ни заедно! -Възкликнах ентусиазирано. Наистина щеше да е в плюс и на двете ни.. Всяка можеше някак да предотврати щетите от опита на другата. Можехме взаимно да си помогнем; тази теза би накарала баща ми да размисли при евентуален отказ. Щях да спра да съм неговото разочарование и най-накрая да постигна нещо в "ангелските неща".
-Ще е чудесно аз да се науча поне малко да не паля мебели, а ти да не правиш.. грешките каквито магьосниците правите.. -Засмях се на последните думи. Дори не знаех какви грешки можеше да направи една вещица.
Върнете се в началото Go down
Миранда Евънс.
Witch
Witch
Миранда Евънс.


Брой мнения : 160
Join date : 09.08.2012

Преди седмица; гората извън града.  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди седмица; гората извън града.    Преди седмица; гората извън града.  EmptyСря Авг 15, 2012 9:07 am

-Имаш точно една седмица в хотела и после ще кажа на прислужницата да ти приготви стая.. И без това да си сам в толкова огромна къща е скучно, когато си под домашен арест. И може да овладеем и усъвършенстваме силите ни заедно!-ентусиазирано рече Ева.
Това наистина щеше да е страхотно.И можеше да направим приятелството си по-здраво и истинско.Можеше да си помагаме,ако някоя имаше проблем,както и за овладяването на силите ни.
Усмихнах се и кимнах няколко пъти в знак на съгласие.
-Ще е чудесно аз да се науча поне малко да не паля мебели, а ти да не правиш.. грешките каквито магьосниците правите..-допълни Ева.
И двете се засмяхме.
-И аз правя грешки.Ако се ядосам само като си пожелая да нараня някого просто става,макар да не го искам наистина.Преди по-малко от седмица забих едно момиче в стената. -махнах с ръка,сякаш не е нищо особено. - Също така мога да запаля,счупя или променя нещо без да искам.Превърнах една котка в мишка,какво повече мога да кажа... -засмях се.Този случай бе станал преди година,когато изобщо не успявах да овладея силите си и още ме разсмиваше. -А и знам само две заклинания.Трябва да науча още,полезни са,а и важни.-допълних аз.
Настъпи кратко мълчание,което накрая наруших с изречението:
-Много се радвам,че ще сме съквартирантки.
Усмихнах се мило.
Върнете се в началото Go down
Ева
Hybrid
Hybrid
Ева


Брой мнения : 207
Join date : 09.08.2012

Преди седмица; гората извън града.  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди седмица; гората извън града.    Преди седмица; гората извън града.  EmptyПет Авг 17, 2012 11:47 am

Беше също толкова ентусиазирана, колкото и аз, което ми се понрави. Да научим нови неща заедно, беше наистина една добра алтернатива. Щеше да е много по-добре, от колкото да сме сами; да подпалим или по-лошо - да убием някой без да искаме това. И двете бяхме опасни с неконтролируеми сили, които можеха да ни причинят наистина големи проблеми.
След кратко мълчание, тя каза, че се радва, че ще бъдем съквартирантки, а аз се усмихнах и наклоних глава на една страна; прокарах ръка през косата си; взимайки един кичур от косата си, с който да си играя.
-Трябва да те предупредя за баща ми. -Казах. -Малко е.. Нека го кажем сухар. Не приветства новото и модерното, но пък аз мога да изляза на глава с него.
Беше истина. Познавах единия си чичо и той беше наистина печен (не мога да кажа това за Луцифер, защото не го познавах лично), но как може баща ми да се различава толкова много от тях? Сякаш всички момичета трябваше да сме монахини.. Засмях се на тази своя мисъл и погледнах събеседницата си.
-Не се безпокой, пред теб ще си мълчи и може би дори ще се опита да се изкара готин, за да може да изглежда, като перфектния баща. -Добавих, като се подсмихнах. Крилете ми в мигом изчезнаха и аз се облегнах назад свободно; излегнах се на меката трева под лъчите от слънцето..
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Преди седмица; гората извън града.  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди седмица; гората извън града.    Преди седмица; гората извън града.  Empty

Върнете се в началото Go down
 
Преди седмица; гората извън града.
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Гората на Мистик Фолс, преди месец
» Москва / Преди десетилетие
» Мистик Фолс, Бар "Ъндърграунд", Преди година
» Преди 1 година.
» Навътре в гората.

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The Vampire Diaries RPG. :: Извън Мистик Фолс. :: In the past...-
Идете на: