The Vampire Diaries RPG.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
The Vampire Diaries RPG.

The Vampire Diaries RPG forum.
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 5 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 5 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Пон Ное 15, 2021 8:02 am
Latest topics
» Вашите форуми.
Москва / Преди десетилетие EmptyСъб Ное 03, 2012 1:53 pm by Luz X. Lacrosse-Portnoy.

» Искам да си сменя лика
Москва / Преди десетилетие EmptyВто Сеп 25, 2012 8:42 am by Дилън Уебър

» Мнение за The vampire diaries
Москва / Преди десетилетие EmptyПон Сеп 17, 2012 5:48 pm by Katelyn Von Ward

»  Филми/Сериали
Москва / Преди десетилетие EmptyСъб Сеп 15, 2012 1:12 pm by Katelyn Von Ward

»  Vampire Barbie Vs. Barbie Klaus.
Москва / Преди десетилетие EmptyПет Сеп 14, 2012 7:35 pm by Саша Пиърс

» Море или плаж?
Москва / Преди десетилетие EmptyПет Сеп 14, 2012 7:34 pm by Саша Пиърс

» Кое е първото нещо което гледате у момче/момиче
Москва / Преди десетилетие EmptyПет Сеп 14, 2012 7:34 pm by Саша Пиърс

» Мнение за Gossip Girl
Москва / Преди десетилетие EmptyПет Сеп 14, 2012 7:33 pm by Саша Пиърс

»  Използвате ли преса?
Москва / Преди десетилетие EmptyПет Сеп 14, 2012 7:32 pm by Саша Пиърс

Top posters
Tayllor Le'roux.
Москва / Преди десетилетие Vote_lcapМосква / Преди десетилетие Voting_barМосква / Преди десетилетие Vote_rcap 
Asq.
Москва / Преди десетилетие Vote_lcapМосква / Преди десетилетие Voting_barМосква / Преди десетилетие Vote_rcap 
Christina Sаint-Claire.
Москва / Преди десетилетие Vote_lcapМосква / Преди десетилетие Voting_barМосква / Преди десетилетие Vote_rcap 
Madison Miller
Москва / Преди десетилетие Vote_lcapМосква / Преди десетилетие Voting_barМосква / Преди десетилетие Vote_rcap 
Kate D. Muse
Москва / Преди десетилетие Vote_lcapМосква / Преди десетилетие Voting_barМосква / Преди десетилетие Vote_rcap 
Деймън Салватор
Москва / Преди десетилетие Vote_lcapМосква / Преди десетилетие Voting_barМосква / Преди десетилетие Vote_rcap 
Kali.
Москва / Преди десетилетие Vote_lcapМосква / Преди десетилетие Voting_barМосква / Преди десетилетие Vote_rcap 
Katherine Pierce
Москва / Преди десетилетие Vote_lcapМосква / Преди десетилетие Voting_barМосква / Преди десетилетие Vote_rcap 
Саша Пиърс
Москва / Преди десетилетие Vote_lcapМосква / Преди десетилетие Voting_barМосква / Преди десетилетие Vote_rcap 
Ева
Москва / Преди десетилетие Vote_lcapМосква / Преди десетилетие Voting_barМосква / Преди десетилетие Vote_rcap 

 

 Москва / Преди десетилетие

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Kali.
Goddess
Goddess
Kali.


Брой мнения : 279
Join date : 09.08.2012

Москва / Преди десетилетие Empty
ПисанеЗаглавие: Москва / Преди десетилетие   Москва / Преди десетилетие EmptyПет Авг 10, 2012 7:56 pm

Забележителности. Да, нормалните хора обикновено ги разглеждаха, а аз имах работа тук. Така че нямаше да ми остане време за някоя друга туристическа обиколка. Все едно не бях виждала Москва и преди, град като град. Нощта падаше, а заедно с нея излязох и аз от хотела, в който бях отседнала. Ще кажете барове. Не. Не и този път, днес щеше да е почивен ден от сивото и еднообразно ежедневие, което живеех отизвестно време. Доста време беше минало откакто дойдох тук, доста неща се бяха променили. Но аз щях да открия гробщето и заедно с това да съживя Шива, който бях убила. Защо в обикновено гробие.. и то Москва? Защото тук никой нямаше да потърси. Много скоро обикновените нападни между троицата Тримурти щеше да се превърне във война. Макар че без Шива леко не бяха троица. Можеби рискувах с това, че щях даго върна към живота, ако каже нещо щях аз да си имам проблеми, но при евентуалната война между боговете, проблемите щяха да са мащабни. А и ако си отвори устата.. е, тогава можех пак да го убия. Вървейки и разсъждавайки си наум, скоро бях в гробището.
Алексей Беликов
Спрях на място, когато прочетох това име. Добре, това беше, скоро всичко щеше да е както преди, Индуистката троица щеше да е цяла, а аз извън всякакви подозрения, а това беше най-важното. И сега мръсната работа, да изровяковчега накопелето. Е, хубаво, че не се налагаше наистина да ровя в тази пръст. Това да си богиня си имаше и предимства. Дарби, на които винаги ще намериш приложение. Клекнах до гроба и съвсем леко докоснах с дланта си пръсста, секунди след това зейна голяма двуметрова дупка.
-Rise and shine.. - казах си тихо, гледайки към ковчега на дъното, когато чух стъпки.
Рязко се обърнах назад и недалеч зърнах една фигура. Да се разкарам оттук или на мястото на "Алексей" да поставя трупа на компанията ми? Един поглед беше достатъчен една част от пръстта да се върне на мястото си. Нямаше да се забележи в тъмното..
Върнете се в началото Go down
Max Riley
Demon
Demon
Max Riley


Брой мнения : 96
Join date : 10.08.2012

Москва / Преди десетилетие Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Москва / Преди десетилетие   Москва / Преди десетилетие EmptyПет Авг 10, 2012 8:12 pm

Ех, Москва, Москва.
Толкова красива и ослепителна. Един приказен град, в който всичко имаше силата да оживее. Не, не само в преносен смисъл. И в буквален.
На цялата тази невероятна нощна гледка тази, която се разкриваше пред мен не беше никак красива. Как я мразех само. Мразех и проклетите гробища, пълни със зомбирани трупове, които когато им беше скучно решаваха, че трябва да станат и да се поразходят. А иронията? Да, имаше го и този момент.
Как можех да мразя нещо, което беше толкова близо до същността ми. По дяволите нали съм демон!
Красивата жена, приклекнала до гроба със заровени в земята пръсти ме извади от мислите ми. Отначало вниманието ми падаше повече върху самата нея и изваяното й тяло, но после се опитах да се съсредоточа върху това, което правеше. Нали точно заради това ме бяха изпратили тук? Да разбера какво крои.
Постоях известно време скрит зад едно голямо дърво, когато реших че е време да й се покажа.
- Значи ще го съживяваш.- поклатих глава и запристъпвах с бавни крачки към нея, още преди да се е обърнала и да ме е видяла- А после какво? - нямаше нужда от излишни драми и губене на време. Нямаше защо да увъртам и започнах направо, без да се опитвам да я заблуждавам.
Върнете се в началото Go down
Kali.
Goddess
Goddess
Kali.


Брой мнения : 279
Join date : 09.08.2012

Москва / Преди десетилетие Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Москва / Преди десетилетие   Москва / Преди десетилетие EmptyПет Авг 10, 2012 8:22 pm

Изненаад ме директността му. Демони. Какво да ги правиш, толкова очарователни, когато искат да разберат нещо. Погледа ми го изучаваше. Държанието, чертите на лицето му, изражението. Вдигнах ръка, прибирайки един кичур зад ушите си, с който вятъра беше решил да си поиграе, преди да прекъсна ефирния им танц.
-Да го съживявам? Можеби просто имам наставления да преместя тялото на друго място - казах с уверен глас, тонът ми не трепна.
Повдигнах вежди, докато погледа ми се беше приковал върху неговият, следейки всяка негова реакция внимателно, но не и чак толкова натрапчиво, че да изглежда подозрително.
-Кали ми нареди да й го предам - казах, поглеждайки към мястото, където беше ковчега.
А него кой го пращаше и защо? Откога хоратаси мислеха,че можеха такасвободно да се бъркат в моите неща и действия. Съмнявах се да ме пита от чисто любопитство.
-Ами ти защо си тук? И за какво ти е да знаеш какво богинята е прави с него? - попитах го, придържайки се към напълно нормален и непринуден тон. Изражението ми не подсказваше, че лъжа, беше каменно, непроницаемо. По-неразличимо отколкотодокао играя покер, а тогава наистина не показвах никакви емоции.
Върнете се в началото Go down
Max Riley
Demon
Demon
Max Riley


Брой мнения : 96
Join date : 10.08.2012

Москва / Преди десетилетие Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Москва / Преди десетилетие   Москва / Преди десетилетие EmptyПет Авг 10, 2012 8:43 pm

Богове. Кой иска да им се бърка в работите? Никой. Най- малко аз, но не ми оставиха избор.
Имах да плащам стари дългове и никой не си направи труда да измисли нещо по- .. по- приемливо от това. Нямах друг избор и трябваше да дойда чак до тук, Москва, не че не бях идвал и преди, но когато ми поставиха задачата желанието ми за пътуване не се появи, както би се случило друг път. Не знаех кой ме изпраща и каква е точната цел на това "проучване", както го нарече непознатият мъж, в черно, който ми даде задачата, знаех само, че трябва да го направя иначе щях да загазя още повече.
- Честно ли?! Мен изобщо не ме интересуват начините, по които боговете се забавляват.- отвърнах й по- възможно най- искреният начин, по който можах и с тон, който ясно издаваше цялото ми отегчение и нежелание да се намирам на това гадно гробище.
Видях как жената ме гледаше с недоверие в очите и ясно изпитателно, но какво можех да направя. Каквото и да й кажех нямаше да ми повярва.
- Виж имам да уреждам едни.. ъъ, сметки..- погледнах настрани и отново върнах погледа си върху нея- Казаха ми да дойда тук и да разбера какво ще правиш- погледнах я, опитвайки се да си придам невинен вид, но ефекта не беше желание. Изглеждах по- скоро глупаво, отколкото невинно.
Върнете се в началото Go down
Kali.
Goddess
Goddess
Kali.


Брой мнения : 279
Join date : 09.08.2012

Москва / Преди десетилетие Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Москва / Преди десетилетие   Москва / Преди десетилетие EmptyПет Авг 10, 2012 9:03 pm

Повдигнах рамене, сякаш не разбирах изобщо защо съм била изпратена тук.
-Нали? Странни забавления.. Та имам предвид, той е мъртъв по дяволите. Колко извратена трябва да е? - попитах с насмешка в гласа, като лека нотка на презрение се беше прокраднала, за да придам пвече истинност на тона ми.
-Сметки значи.. - повторих наум.
Направих няколко крачки наляво и надясно, вперила поглед в земята, като след това отново спрях на мястото си и се врътнах към непознатия. Което ми напомняше, че трябваше да се запознаем. Все пак да знам с кой имам честта да говоря.
-Всички имаме сделки за оправяме.. - въздъхнах престорено.
Аз нямах, с мен имаха доста. Фактичеки не лъжех.
-Казвам се Морена между другото - казах и се усмихнах леко на непознатия. Нека не предилвам чак толкова нещата.
И заимето не излъгах, поне не изцяло. Славяните вярваха, че Морена е богиня на смъртта. Малкохора бяха наясно със славянската митология и религия, затова без притеснение сепредставих с това име. А това, че тя не съществуваше в действителност беше отделен въпрос.
Върнете се в началото Go down
Max Riley
Demon
Demon
Max Riley


Брой мнения : 96
Join date : 10.08.2012

Москва / Преди десетилетие Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Москва / Преди десетилетие   Москва / Преди десетилетие EmptyПет Авг 10, 2012 9:24 pm

Бяха ме предупредили, че може да ме излъже за името си и, че не може да й се вярва, но какво толкова. Не исках да съм тук и това дали Морена е истинското й име или не, не ме влечеше.
Погледнах я с набръчкано чело и присвити очи, опитвайки се да я огледам по- хубаво на слабата светлина, идваща от далечината, но без голям успех. Приближих се още малко до нея и като й подадох ръката си се представих.
- Максуел. - осъзнах, че с това може да разгневя онези, които ме изпратиха тук, но нещо ме накара да го направя.
Пресметнах набързо в ума си вероятностите за това какво можеше да ми се случи, ако не направех нещо, както трябва и не беше трудно да си дам сметка, че по- лошо от това надали можеше да стане.
- Виж, наистина, трябва да ми кажеш какво правиш тук.- започнах със спокоен глас- Вече сигурно си навлякох още неприятности с това, че ти казах името си и с начина, по който правя всичко. Но.. моля те, помогни.- не я познавах и знаех, че няма никакви причини да иска да го направи, но имах чувството, че ще го направи.. или се самозаблуждавах.
Върнете се в началото Go down
Kali.
Goddess
Goddess
Kali.


Брой мнения : 279
Join date : 09.08.2012

Москва / Преди десетилетие Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Москва / Преди десетилетие   Москва / Преди десетилетие EmptyПет Авг 10, 2012 9:37 pm

За момент обмислих варианта да му кажа коя всъщност съм, но бързо си избих тази идея от главата. Какво ми стана, нима щях да разкрия всичко? Не, нямаше.
-Какви проблеми имаш? Разбирам те идеално, знам какво е да си притиснат и да нямаш избор - попитах го.
-Може да ти помогна. - предложих му.
По-добрият вариант от това да му изпея всичко, за троицата, за Шива. За това, че съм го убила. Колко се радвах в момента, че никой не можеше да влезе в мислите ми. Един от моментите, в които много се радвах на една от дарбите, а именно - на щита.
-Не мога да ти кажа и да искам. Ще умра, ако го направя - казах и поклатих глава.
И сега беше време за една актьорска игра, трябваше да се постарая.
-Не ме карай да го правя. Кали.. тя държи сина ми. Направя ли нещо различно от това, което ми е наредила, ще го убие без да й мигне окото. После.. и мен. Вече сгреших достатъчно, че ти казах името си.. и.. и всичко това - казах, като в средата на изречението си започнах да хлипам, даже пролях няколко сълзи. Когато започнаха да се стичат по бузите ми, вдигнах ръка и ги изтрих.
-Не искам да му стори нищо лошо, не ме питай повече - продължавах да говоря накъсано, едвам поемайки си въздух, уж заради напиращите сълзи. Не че не можех просто да го нападна и да се сбием най-вероятно, но това беше толкова по-забавн0.
Върнете се в началото Go down
Max Riley
Demon
Demon
Max Riley


Брой мнения : 96
Join date : 10.08.2012

Москва / Преди десетилетие Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Москва / Преди десетилетие   Москва / Преди десетилетие EmptyПет Авг 10, 2012 9:56 pm

Колкото наивен да бях историята с детето не ми се понрави много, но не исках да задълбавам и се престорих, че й вярвам.
- Добре, добре, няма да те питам нищо- поклатих глава- Но и аз не мога да ти кажа нищо повече за моите дела, а кашите, в които се забърках сам ще си ги оправям- казах с отчаян глас като преиграх малко, но не умишлено.
Клекнах до нея, за да видя по- хубаво буквите, изписани на каменната плоча. Надявах се, че когато им кажа името изписано на нея тези, които ме бяха наели щяха да останат поне малко доволни и това да им даде, дори, малка следа, а след това да ме оставят на мира.
- Ти познаваше ли го?- попитах я като кимнах с глава към надгробната плоча.
Стана ми ясно, че няма да ми каже нищо повече или по не конкретно, затова реших да опитам по по- различен начин, а и не знаех за какво си говорят хората на гробища, по това време на нощта, в ситуация като тази.
Върнете се в началото Go down
Kali.
Goddess
Goddess
Kali.


Брой мнения : 279
Join date : 09.08.2012

Москва / Преди десетилетие Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Москва / Преди десетилетие   Москва / Преди десетилетие EmptyПет Авг 10, 2012 10:19 pm

Поклатих глава в отрицателен отговор, докато избърсвах една капнала сълза.
-Не, нямам редстава кой е и какъв му е случая. Алексей Беликов? - казах, придавайки малко руски акцент върху името. Аз ли не го познавах? Познавах го и още как. Шива, върховният индийски бог, лунният бог, бога на планините. Беше известен под много имена, но това не променяше факта, че е върховен бог. Главният от божествената триада Тримурти. Но това разбира се той нямаше да го разбере.
-Добре, както решиш. Но ако ти трябва помощ, можеш да се обърнаш към мен - казах и се усмихнах доколкото искрено можех.
-Аз.. ще кажа, че съм открила.. - погледнах към надгробната плоча. -..Алексей. - довърших и извадих телефона си. Оттеглих се на нколко метра настрани и пооцъках малко, уж пишех смс, след което го прибрах и се върнах при Максуел.
-Ако искаш да се махаме оттук, побиват ме тръпки от гробища - казах му.
Поредната лъжа за днес. Просто исках да спре да си вре носа в моите работи, независимо кой го беше пратил. Не исках да задава повече въпроси. А и той щеше да си навлече проблеми, така че беше по-добре да не знае нищо.
Върнете се в началото Go down
Max Riley
Demon
Demon
Max Riley


Брой мнения : 96
Join date : 10.08.2012

Москва / Преди десетилетие Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Москва / Преди десетилетие   Москва / Преди десетилетие EmptyПет Авг 10, 2012 11:03 pm

- Да се махаме, да.- съгласих се с нея и й подадох ръка, за да прескочи купчината кална тор, която се беше събрала.
Докато вървяхме през гробищата никой не проговори, нито погледна другия. Бях се отнесъл някъде в цялата случка, която се бе разиграла между нас преди малко. И колко повече мислех, толкова повече се убеждавах, че колкото истинска, толкова и фалшива беше цялата тази история.
Чак, когато стигнахме до изхода на гробището двамата се погледнахме.
- Искаш ли да пийне кафе? - беше първото, което ми хрумна.
Надявах се само по пътя да не срещнем някой от многобройната "орда" на тези, които ме забъркаха в тази история. Не исках да навличам проблеми и на Морена.
Въпреки че самата тя беше толкова невинна, колкото и виновна за всичко.
Върнете се в началото Go down
Kali.
Goddess
Goddess
Kali.


Брой мнения : 279
Join date : 09.08.2012

Москва / Преди десетилетие Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Москва / Преди десетилетие   Москва / Преди десетилетие EmptyПет Авг 10, 2012 11:16 pm

Вървяхме към изхода на гробището в пълна тишина. Явно всеки от нас си мислеше дали другият не го лъже. Никой не продума нищо, дори не се погледнахме, докато крачехме измежду гробовете, на път за вратата, която щеше да ни изведе от това гробище. Трябваше да се върна за тялото на Шива, но не знаех кога ще се случи това. Сега обаче беше минало добре, той може би ми беше повярвал и нямаше как да съживя Шива пред него, предвид факта, че му бях споменала, че само трябва да предам ковчега на Кали.
-Не е ли късно за кафе? Ще намерим ли отворено? - попитах го.
Не че това наистина ме интересуваше, пък и би трябвало да има някое все още отворено. Не беше минало полунощ, че да няма шансове да открием някое отворено кафе. Но мислите ми бяха все още в гробището, дори когато вече бяхме тръгнали по една улица. Мислех за това, че трябваше пак да идвам, за това, че не оправих гроба като хората, а го оставих разровен. Може би щях да успея до сутринта и никой нямаше давиди това. Токчетата ми потропваха на фона на надвисналата тишина, звукът им се чуваше ясно. Чак като ги чух, осъзнах, че никой не говори.
-Е, не ми прилчаш на руснак. Откъде си? - попитах го.
Супер тъпите и банални въпроси, но нали се предполагаше, че трябва да завържем някакъв разговор. Не можеше просто да мълчим, трябваше да започнем все отнякъде. А аз трябваше да внимавам, да се държа добре както досега и да не се издавам. Това, че се бях измъкнала, не значеше, че той беше повярвал на всичко, което му бях казала.
Върнете се в началото Go down
Max Riley
Demon
Demon
Max Riley


Брой мнения : 96
Join date : 10.08.2012

Москва / Преди десетилетие Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Москва / Преди десетилетие   Москва / Преди десетилетие EmptyСъб Авг 11, 2012 7:40 am

Погледнати от страни, сигурно, изглеждахме като пълни идиоти. В тъмното, проговаряйки от време на време, въртейки се насам- натам, всеки задаващ по- глупав и въпрос от предишния.
- Ммне.. не съм руснак. Правилно си забелязала- не че щеше да е много трудно, на който и да било, да забележи видимите разлики между един руснак и един чистокръвен американски наследник.
Погледът ми отново изучи формите на тялото и лицето й. Тя май също не беше от Русия, пък й името й не беше руско. Нещо по- екзотично, може би.
- Ами ти от къде си? - реших да й отговоря със същото, най- вече по- простата причина, че не знаех какво друго да я попитам. Не, не, че не съм от общителен или нещо от сорта. При други обстоятелства или различно от това място на срещата бих й задавал далеч не чак толкова тъпи и банални въпроси. Но имах чувството, че в момента мозъкът ми е изключил, а от руския студ мисловната ми дейност се е забавила.
Върнете се в началото Go down
Kali.
Goddess
Goddess
Kali.


Брой мнения : 279
Join date : 09.08.2012

Москва / Преди десетилетие Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Москва / Преди десетилетие   Москва / Преди десетилетие EmptyСря Авг 15, 2012 3:28 pm

Морена. Морена. Как ви звучи, а?
-Балеарските острови - отговорих без да мисля и секунда повече, защото при задаване на такъв въпрос, нормално беше да не се засмилиш изобщо, а директно да изстреляш отговора максимално бързо. Така и направих. Казах първото място, което щеше да прозвучи логично. Морена. Звучеше леко испанско нали? Пък и имах загар, можех преспокойно да мина за островитянка.
Преполагам, че той беше усетил, че не съм просто човек, но ако повдигнеше въпроса чак тогава щях да се заема с измисляне на добраверсия, на която да повярва. Не че исках да продължавам даго лъжа, но просто исках да разбера кой го беше испратил, за да разбере плановете ми.
-Тук е студено, не мислиш ли? - попитах, обръщайки леко глава към него докато вървяхме и прибрах ръце в джобовете си.
-Аз поне не съм свикнала на такъв климат - казах, закопчавайки току-що откопчалото се копче на не особено дебелото ми палто. Хубаво, че още не беше паднал снега, защото зимно време, наистина ставаше доста студено тук. Не че сега наистина усещах студ, поне не толкова, колкото казвах. Но все пак бях влязла в ролята на испанка, трябваше да го изиграя добре.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Москва / Преди десетилетие Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Москва / Преди десетилетие   Москва / Преди десетилетие Empty

Върнете се в началото Go down
 
Москва / Преди десетилетие
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Преди 1 година.
» Гората на Мистик Фолс, преди месец
» Мистик Фолс, Бар "Ъндърграунд", Преди година
» Преди седмица; гората извън града.
» Angels in PARADISE Motel: преди няколко седмици

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The Vampire Diaries RPG. :: Извън Мистик Фолс. :: In the past...-
Идете на: