The Vampire Diaries RPG.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
The Vampire Diaries RPG.

The Vampire Diaries RPG forum.
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 3 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 3 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Пон Ное 15, 2021 8:02 am
Latest topics
» Вашите форуми.
Chervilo Club. EmptyСъб Ное 03, 2012 1:53 pm by Luz X. Lacrosse-Portnoy.

» Искам да си сменя лика
Chervilo Club. EmptyВто Сеп 25, 2012 8:42 am by Дилън Уебър

» Мнение за The vampire diaries
Chervilo Club. EmptyПон Сеп 17, 2012 5:48 pm by Katelyn Von Ward

»  Филми/Сериали
Chervilo Club. EmptyСъб Сеп 15, 2012 1:12 pm by Katelyn Von Ward

»  Vampire Barbie Vs. Barbie Klaus.
Chervilo Club. EmptyПет Сеп 14, 2012 7:35 pm by Саша Пиърс

» Море или плаж?
Chervilo Club. EmptyПет Сеп 14, 2012 7:34 pm by Саша Пиърс

» Кое е първото нещо което гледате у момче/момиче
Chervilo Club. EmptyПет Сеп 14, 2012 7:34 pm by Саша Пиърс

» Мнение за Gossip Girl
Chervilo Club. EmptyПет Сеп 14, 2012 7:33 pm by Саша Пиърс

»  Използвате ли преса?
Chervilo Club. EmptyПет Сеп 14, 2012 7:32 pm by Саша Пиърс

Top posters
Tayllor Le'roux.
Chervilo Club. Vote_lcapChervilo Club. Voting_barChervilo Club. Vote_rcap 
Asq.
Chervilo Club. Vote_lcapChervilo Club. Voting_barChervilo Club. Vote_rcap 
Christina Sаint-Claire.
Chervilo Club. Vote_lcapChervilo Club. Voting_barChervilo Club. Vote_rcap 
Madison Miller
Chervilo Club. Vote_lcapChervilo Club. Voting_barChervilo Club. Vote_rcap 
Kate D. Muse
Chervilo Club. Vote_lcapChervilo Club. Voting_barChervilo Club. Vote_rcap 
Деймън Салватор
Chervilo Club. Vote_lcapChervilo Club. Voting_barChervilo Club. Vote_rcap 
Kali.
Chervilo Club. Vote_lcapChervilo Club. Voting_barChervilo Club. Vote_rcap 
Katherine Pierce
Chervilo Club. Vote_lcapChervilo Club. Voting_barChervilo Club. Vote_rcap 
Саша Пиърс
Chervilo Club. Vote_lcapChervilo Club. Voting_barChervilo Club. Vote_rcap 
Ева
Chervilo Club. Vote_lcapChervilo Club. Voting_barChervilo Club. Vote_rcap 

 

 Chervilo Club.

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Tayllor Le'roux.
Moderator
Moderator
Tayllor Le'roux.


Брой мнения : 371
Join date : 09.08.2012
Age : 27
Местожителство : Mistic Falls.

Chervilo Club. Empty
ПисанеЗаглавие: Chervilo Club.   Chervilo Club. EmptyПет Авг 10, 2012 5:48 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Върнете се в началото Go down
Aaron F
Vampire
Vampire
Aaron F


Брой мнения : 29
Join date : 09.08.2012
Age : 29

Chervilo Club. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Chervilo Club.   Chervilo Club. EmptyПет Авг 10, 2012 6:51 pm

-Мале,маленце.
Ще си речете и вие и тези,които ме отминаваха забързани или пък не чак толкова големи мераклии да се прибират вкъщи ,"Този пък е толкова самовлюбен,че вероятно не му стига да го чува от околните.А е красив,но от поведението му си личи,че претендира с и разчита силно на това.".Бях спрял.
Взирах се в отражението си на една от булевардните витрини и не мога да отрека,че се наслаждавах на онова,което виждах.Наредих си да се отдръпна от там незабавно,защото започвах да разсъждавам по начина,с който си помисли за мен задминалия ме преди секундичка господин,а и онзи преди него...Какво,знаех че съществуването ми отдавна се беше превърнало в нечисто,след като душата ми беше окована към дяволския олтар,понякога обаче изпадах в състояния,които ме караха да се питам,нима е възможно някой да живее по този начин.Що повече ми носеше това от няколко оргазма,пагубна безпаметност на вечерни и късни часове в мъгла алкохолна или стремежът изобщо за гаврата с тялото ми?Само един извратен човек можеше да си поръчва подобни и да стига чак до там.Но за разлика от начина,по който се отдаваха останалите милярди души на планетата,аз винаги изживявах всичко,оставяйки се само на необикновеното и неземно,както го наричах:не мога да ви кажа дали изобщо може да се твърди,че е неземно,ама имам в предвид,че винаги се гмурках и към най-отдалечените кътчета,стига там да ме чака достойното само за боговете.
Оставих мисълта,за старанието си да се докарам,нима можеше да изглеждам иначе,след като освен да се натряскам,може би щях и да ловувам днес,нощта на 11 октомври срещи 12-ти.Пристъпих напред,сливайки се с останалите чакащи за ред да влязат в "Червило";силно ми се щеше да не оставам чак толкова незабележим,нали,все пак...Когато колоната напредна и щяха да ме пуснат вътре,заедно с една група добре изпипани мадмоазелки,мазно се усмихнах на горилата:разпозна ме,след като много пъти бях ставал първопричина фиркани рогоносци да избухват,защото "верните" им са се изпуснали,че преди малко сме се заиграли при тоалетните.
-Не си забравил за условията,при които ще те пусна вътре,нали?
Захилих се,сякаш вече бях пиян,което ако не внимавах,щеше да ми изиграе лоша шега.Какво да правя след като ми беше толкова смешен,но той трябваше да си мисли,че така реагирам на до болка познатите му предупреждения,а всъщност да се присмивах на него.
-Все пак съм ги писал най-малко 341 пъти в тетрадка.Хайде,ще влизам с тези госпожици.Как сте..?
Вероятно си мислите,говорил за предишните си премеждия,нощта на 11-ти срещу 12 октомври няма да е с нещо по-различна,аз самия няма от къде да знам,вампир с дарба съм,ама такава,която ми е полезна най-често,когато се налага да бягам,но имах някакво предчувствие,обикновенно,каквото изпитваха и хората понякога.Останах настръхнал и след пресушената бутилка с водка,което беше едва началото.
Върнете се в началото Go down
Tayllor Le'roux.
Moderator
Moderator
Tayllor Le'roux.


Брой мнения : 371
Join date : 09.08.2012
Age : 27
Местожителство : Mistic Falls.

Chervilo Club. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Chervilo Club.   Chervilo Club. EmptyПет Авг 10, 2012 7:09 pm


[You must be registered and logged in to see this image.]
Тейлър се събуди малко преди самолета да кацне на летището. Беше решила да изостави мястото, на което живееше и да си намери ново. Стар неин приятел й беше препоръчал отдалечено от света градче. Дори не беше си направила труда да запомни името му. Самолетът кацна успешно, взе багажа си и пое към изхода на летището. Спря първото такси, което мина покрай нея и се качи. Не носеше много багаж, само ръчен, който съдържаше няколко тоалета, лаптопа й, телефона и някакви джунджурийки. Заръча му да кара към най-близкия хотел. Както си знаеше, градчето не беше особено голямо, не можеше да се сравнява с Голямата ябълка, но мислеше, че щеше добре да се живее тук. Никой не я познаваше, можеше да изгради нови приятелства, може би връзка, едва ли щеше да мине без някой, който я мразеше, но това нямаше значение. Плати на таксиметровия шофьор и се измъкна от колата. На рецепцията стоеше красива девойка, в тясна униформа, русите й коси се спускаха по крехкото й тяло, а сините й очи, обхождаха Древната. Получи ключ и задърпа куфара си към асансьора. Постави ключа в бравата, завъртвайки го наляво, бутна врата с крак и пред нея се откри очарователна гледка. Стаята беше добре декорирана, семпла и светла, щеше да се прежали да поживее няколко дена тук, докато си намереше място за живуркане. Затвори врата, сваляйки всички дрехи от себе си. Запъти се към банята, където откара няколко часа. Излезе от водата, увивайки тялото си в мека, бяла кърпа. Застана пред огледало, изсушавайки косата си. Отвори черния куфар, изкарвайки чифт високи обувки, къса рокля, в цвят пепел от рози, обеци и масивна гривна в черно. След като беше готова с облеклото и грима, тя излезе от стаята. От рецепцията й повикаха такси, а то беше пред хотела за няколко минути. Не знаеше къде да отиде за това отново му каза да кара към някой бар. Докато пътуваха, тя го беше накарала да спрат пред някоя ножка, за да може да си вземе цигари. След краткото спиране и няколко минути се намираше пред някакъв бар. Над вратата беше написано : Chervilo. Какво чудесно име имаше това заведение. Пристъпи през прага, с елегантна походка, тялото й беше опънато като струна, главата й беше вдигната, а прелестна усмивка озаряваше лицето й. Седна на един от високите столове, кръстосвайки примамливо краката си. Още с влизането си беше събрала няколко почитателя, но те в момента не я интересуваха, нуждаеше се от питие, нещо силно, което щеше да я отпусне, да я остави да се забавлява. Барманът си беше доста привлекателен, не можеше да му го отрече, но щеше да стане още по привлекателен, ако й донесеше едно уиски.
-Уиски красавецо.
Гласът й беше някак властен, но не досаден. Мъжът зад бара се усмихна, бързо изпълнявайки поръчката й. Чашата беше пред нея. Тъкмо я навдигаше за голяма глътка, когато чу познатия глас Арън. Ако не беше вампир сигурно щеше да се задави от голямата доза алкохол в гърлото си. Бавно извъртя тялото си към вратата, през която той влезе.
Усмихна се тя очарователно, оглеждайки от главата до петите. Същата красавец си беше както и в последната им среща. Остави чашата на бар-плода и изкара една цигара от кутията. Постави я в плътните си червени устни и я запали. Дръпна си няколко пъти блажено, издишайки дима нагоре, а той от негова страна се заигра с мигащите светлини, а накрая живота му приключи трагично, сблъсквайки се с тавана.
Върнете се в началото Go down
Aaron F
Vampire
Vampire
Aaron F


Брой мнения : 29
Join date : 09.08.2012
Age : 29

Chervilo Club. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Chervilo Club.   Chervilo Club. EmptyПет Авг 10, 2012 8:14 pm

Излизах през вратата и пак се връщах и сигурно вече бях направил това 10 пъти,но ясно е,че нямах спирка: необикновенния ми организъм имаше толкова енергия,която най-вероятно неможеше да ме предаде и да ме накара да грохна току така.Разочаровах се,когато компанията ми,изплези език буквално и сложи край на вечерта си,лискайки бълвоч в тоалетната.
-Някой изглежда днес не е хапвал спанак,бил той на кюфтета или салата.Попай хапва зелената сладост и има енергия за два дни напред..Ха!Мерси,че ме изоставяш,кукло...-отбелязах иронично,не че онази можеше да ме чуе-заспа както си беше надвесена над фаянсовото клекало.
Впоследствие реших,че няма да се заседявам с едно момиче,тъй като и без това щеше нейното присъствие да ми дотегне,както обикновенно се случваше след първия половин час.Исках само едно,но щях да стана твърде подозрителен ако директно премина на частта с получаването,а и несъмнено вече щяха да са ме изхвърлили при подобни действия.Жадувах за какъвто и да е вид екстази,което да глътна с питието си,искаше ми се и да шмръкна малко сладост,ама проверките тази вечер кипяха с пълна сила и рискът беше много по-голям.
Останал сам,с намерението да променя това в най-кратък период от време,ето ме,пак минах през вратата и се отзовах в самия център,където кипеше купона-тук плячката кълвеше и мисля,че на дансига все още не си бях опитал късмета.Тъкмо,обаче,се запътих натам и по средата нещо ме накара рязко да се установя на място,протърквайки шикозните си обувки в пода отдолу;въпросния пробляскваше в разноцветни цветове и предразполагаше посетителите към още по-забавана атмосфера.
Какво видях ли?!Почувствах онази смразяваща тръпка,като че ме шибна ледено студен вятър в лицето или също такава струйка вода ме заля и ужасен мога да споделя,че ме завладя неочакван страх.Не разбирах,що за стъписване ми стигна до главата сега,като насреща ми стоеше просто привлекателна жена,която можеше да бъде една от онези,върху които да се разпиша тази вечер!Но не!Не,не,не.Когато мозъкът ми възвърна способността да възпроизвежда трезва информация,си помисли че ще е най-добре да се разминем и да се отдалеча другия край на клуба незабавно.Заляха ме и други въпроси и тревоги,като защо ми въздействаше така присъствието и усмивката на тъмночервените устни на непознатата,а проследявайки дръпването й от цигарата ме осени и напълно възможно предположение.Нищо чудно в тази секунда,страховитата и същевременно с това неустоимо красива жена,да беше впрегнала всичките си усилия и да си играеше с емоциите ми.В,по предполагаемост,свръхестествената имаше нещо дяволско.
Не успях да отвърна на подканващия й поглед,изрично си наредих да не го правя по-скоро и понечих да отмина.В същия момент разбрах,че наистина жената очакваше между нас да се завърже разговор и не си въобразявах;усетих,че нямаше да ме пусне.
-Простете,познаваме ли се?
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Chervilo Club. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Chervilo Club.   Chervilo Club. Empty

Върнете се в началото Go down
 
Chervilo Club.
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Club LIV.
» Strip Club.
» Club:Hello,my name is Slim Shady!
» Club Dream House.
» Club:There's no release.I feel you in my dreams.

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The Vampire Diaries RPG. :: Мистик Фолс :: Дискотеки, барове и клубове-
Идете на: