The Vampire Diaries RPG.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
The Vampire Diaries RPG.

The Vampire Diaries RPG forum.
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 3 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 3 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Пон Ное 15, 2021 8:02 am
Latest topics
» Вашите форуми.
Създаване на човек. EmptyСъб Ное 03, 2012 1:53 pm by Luz X. Lacrosse-Portnoy.

» Искам да си сменя лика
Създаване на човек. EmptyВто Сеп 25, 2012 8:42 am by Дилън Уебър

» Мнение за The vampire diaries
Създаване на човек. EmptyПон Сеп 17, 2012 5:48 pm by Katelyn Von Ward

»  Филми/Сериали
Създаване на човек. EmptyСъб Сеп 15, 2012 1:12 pm by Katelyn Von Ward

»  Vampire Barbie Vs. Barbie Klaus.
Създаване на човек. EmptyПет Сеп 14, 2012 7:35 pm by Саша Пиърс

» Море или плаж?
Създаване на човек. EmptyПет Сеп 14, 2012 7:34 pm by Саша Пиърс

» Кое е първото нещо което гледате у момче/момиче
Създаване на човек. EmptyПет Сеп 14, 2012 7:34 pm by Саша Пиърс

» Мнение за Gossip Girl
Създаване на човек. EmptyПет Сеп 14, 2012 7:33 pm by Саша Пиърс

»  Използвате ли преса?
Създаване на човек. EmptyПет Сеп 14, 2012 7:32 pm by Саша Пиърс

Top posters
Tayllor Le'roux.
Създаване на човек. Vote_lcapСъздаване на човек. Voting_barСъздаване на човек. Vote_rcap 
Asq.
Създаване на човек. Vote_lcapСъздаване на човек. Voting_barСъздаване на човек. Vote_rcap 
Christina Sаint-Claire.
Създаване на човек. Vote_lcapСъздаване на човек. Voting_barСъздаване на човек. Vote_rcap 
Madison Miller
Създаване на човек. Vote_lcapСъздаване на човек. Voting_barСъздаване на човек. Vote_rcap 
Kate D. Muse
Създаване на човек. Vote_lcapСъздаване на човек. Voting_barСъздаване на човек. Vote_rcap 
Деймън Салватор
Създаване на човек. Vote_lcapСъздаване на човек. Voting_barСъздаване на човек. Vote_rcap 
Kali.
Създаване на човек. Vote_lcapСъздаване на човек. Voting_barСъздаване на човек. Vote_rcap 
Katherine Pierce
Създаване на човек. Vote_lcapСъздаване на човек. Voting_barСъздаване на човек. Vote_rcap 
Саша Пиърс
Създаване на човек. Vote_lcapСъздаване на човек. Voting_barСъздаване на човек. Vote_rcap 
Ева
Създаване на човек. Vote_lcapСъздаване на човек. Voting_barСъздаване на човек. Vote_rcap 

 

 Създаване на човек.

Go down 
+4
Luz X. Lacrosse-Portnoy.
Саша Пиърс
Елена Гилбърт
Christina Sаint-Claire.
8 posters
АвторСъобщение
Christina Sаint-Claire.
Admin
Admin
Christina Sаint-Claire.


Брой мнения : 323
Join date : 09.08.2012
Age : 27
Местожителство : Мистик Фолс.

Създаване на човек. Empty
ПисанеЗаглавие: Създаване на човек.   Създаване на човек. EmptyЧет Авг 09, 2012 5:13 pm

Можете да си създадете човек, като пуснете бланката в тази тема.
Върнете се в началото Go down
https://vampirediaries-rpgf.bulgarianforum.net
Елена Гилбърт
Human
Human
Елена Гилбърт


Брой мнения : 15
Join date : 09.08.2012

Създаване на човек. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на човек.   Създаване на човек. EmptyЧет Авг 09, 2012 6:47 pm

Име - Елена Гилбърт

Години - 17

Раса -човек

Пол-жена

Външен вид -
[You must be registered and logged in to see this image.]
Елена има стройно и красиво тяло. Висока е околко 175 сантиметра.Има прекрасна дълга кестенява коса до кръста.С дълбоки и красиви кафяви очи.С леко розов тен.Притежава очарователна усмивка.Всички момчета я харесват и с право.Не се старае да претиндира с красотата си и това я прави още по-невинна и красива.

Характер -
[You must be registered and logged in to see this image.]
Елена е всеотдайна и мила.Винаги помага с каквото може на приятелите и близките си,а дори и на непознати.Тя е прилежна и старателна ученичка.Рядко бива наранена,защото всички я харесват заради прекрасния й характер. Много борбена личност,каквото си ануми трябва да стане.Голям инат.Винаги е усмихната и лъчезарна.Никога няма да ти е скучно с нея.


История - Елена е родена в Мистик Фолс.Има доста заможни родители, които й дават всичко от което се нуждае.Но малко след като тя навършва 17, когато тя и семейството й се прибират от вилата им те претърпяват катастрофа.За щастие Елена оцелява,но родителите й загиват.От тогава тя става по-затворена в себе си..опитва се да бъде онова винаги усмихнато и весело момиче,видимо успява,но всъщност определено не е така.Не може да забрави случилото се.А сега трябва да се грижи и за по-малкият си брат-Джеръми,а той определено не я улеснява.След случката сякаш животът й се преобръща с главата надолу.Добре че има верни приятели,които й помагат да го превъзмогне.

Дарба - няма

Допълнителна информация - мажоретка,обича да чете книги,има дневник,вечер си прави дълги разходки по плажа и обича да гледа залеза

Снимка - Нина Добрев
[You must be registered and logged in to see this image.]

Върнете се в началото Go down
Christina Sаint-Claire.
Admin
Admin
Christina Sаint-Claire.


Брой мнения : 323
Join date : 09.08.2012
Age : 27
Местожителство : Мистик Фолс.

Създаване на човек. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на човек.   Създаване на човек. EmptyЧет Авг 09, 2012 6:52 pm

Одобрена си, добави нещата в профила си.
Върнете се в началото Go down
https://vampirediaries-rpgf.bulgarianforum.net
Саша Пиърс
Human
Human
Саша Пиърс


Брой мнения : 223
Join date : 09.08.2012

Създаване на човек. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на човек.   Създаване на човек. EmptyЧет Авг 09, 2012 8:03 pm

Име - Саша Пиърс
Години: 24
Външен вид: Саша има лешникови очи , косата и е права , но обича да я къдри и е с червен отенък . Устните и са плътни и не много големи . Саша е висока около 1.70 см . Често може да я видите с очна линия , защото това е една от запазените и марки .

Характер: Тя е добра , но понякога , не може да се контролира и става нетърпелива . Общува лесно и не се затваря в себе си , но когато някой я нарани , трудно прощава . Пада си понякога перфекционистка и е оптимистичен човек .

История: Саша е родена в Бристол , югозападна Англия . Когато е била на 16 години е била влюбена в тогавашното си гадже . Но една вечер , когато отива да го види го заварва в леглото с най - добрата си приятелка . Това наранява много нейните чувства и въпреки всичките му извинения , тя не му прощава . Една вечер , когато родителите и излизат да вечерят в един от най - луксозните ресторанти в Бристол , ги сполетява нещастие и загиват докато пътуват към ресторанта при катастрофа с друга кола . Когато научава новината за смърта на родителите си , Саша не може да понесе мъката и решава да се премести на по -спокойно място , а именно - Мистик Фолс и изглежда най - подходящ .
Снимка: Лана Дел Рей
[You must be registered and logged in to see this link.]

Върнете се в началото Go down
Christina Sаint-Claire.
Admin
Admin
Christina Sаint-Claire.


Брой мнения : 323
Join date : 09.08.2012
Age : 27
Местожителство : Мистик Фолс.

Създаване на човек. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на човек.   Създаване на човек. EmptyЧет Авг 09, 2012 8:06 pm

Одобрена си.
Върнете се в началото Go down
https://vampirediaries-rpgf.bulgarianforum.net
Luz X. Lacrosse-Portnoy.
Human
Human
Luz X. Lacrosse-Portnoy.


Брой мнения : 4
Join date : 12.08.2012

Създаване на човек. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на човек.   Създаване на човек. EmptyНед Авг 12, 2012 9:57 am

[You must be registered and logged in to see this image.]
emily browning.


Лус Ксалвадор Лакрос-Портной.
Шестнайсет години.
Човек.



Често си мисля за картината, която аз единствена помня още и за която никому не съм говорила. Тя е неизменно тук, притихнала както тогава, омайваща. Сред всички останали тя е тази, в която се харесвам, в която се познавам, която ме очарова.*

Вече не помня как стана. Помня само шока, паниката, страха. Болката. Как се стигна до там – няма особено значение. Пък и на никой не му пука, включително и на мен. Или поне аз така мисля. Разбира се, това, че аз го мисля, не го прави неопровержима истина. Просто така со усещам. Но на моменти много ми се иска да кажа всичко на Аел, той нали работи в полицията; спира ме единствено сигурността в това, което той ще направи. Не това, което би трябвало да направи. Не искам да му съсипвам живота допълнително, и без това цялата фамилия достатъчно се бе потрудила, за да го направи, след като той отказа да следва предопределеното му от другите бъдеще. Но от друга страна неизказаното ме изяжда отвътре.

Нямам сили.

Сякаш съм изчерпана. Може и така да е. Лесно мога да посоча онази нощ като най-лошата в живота ми, без да излъжа. Бяха петима, шестият снимаше, сякаш това бе върховно удоволствие. Сигурно вече са унищожили записа. Той е улика, все пак. Те не биха рискували. Знаят, че това, което ми причиниха, надхвърляше дефиницията за забавление. Престъпление. Такова е навсякъде по света. Имам по-големи братовчеди – адвокати, един по-голям брат полицай и чичо – съдия. Америка ще стане тясна за онези шестимата, ако се раздрънкам. Въпреки заплахите. Но някак си не бих го направила, и то не заради заплахите. Заради нещо друго, достойно да бъде тема на сериозен психологически труд. Всъщност аз самата нямам ни най-малка представа кое държи устата ми затворена. Дори тории нямам. Не намирам смисъл в тях.

Не намирам смисъл в нищо.

Истина е. Би прозвучало много прозаично, ако кажеш, че онази нощ в мен нещо умря, но аз съм човек на изкуството, въпреки всичко. Умря, и така мъртво ще си остане. Дори не се учудих, че когато дядо почина, не изпитах никаква тъга. Нищо не потрепна. Не се притесних и когато Дани бе отвлечена, не пролях и една сълза, когато я намериха мъртва в покрайнините. Не усещам нищо. Това е толкова нетипично за мен. Но не усещам нищо. Вярно – богато семейство сме, с много пари, власт, връзки и врагове, но прекрасно знам, че това не би могло да е оправдание. И то не е . Емоционална колкото кубче лед. Казусът е дали така се живее по-лесно.

Не бих казала.

Трудно заспивам нощем. Будя се постоянно. Котешки сън. Вратата ми има няколко ключалки и резета. Не е достстъчно, затова слагам и стол под бравата. Не, че някой ще влезе да ме нарани. Пределно ясно ми е. Но се чувствам по-спокойна. Често комбинирам успокоителни и приспивателни за по-голям ефект. Рисковете не са ми ясни, но ако има такива, не искам да ги знам. Хапчетата помагат и това е най-важното. По асоциация на усещанията така е най-правилно, иначе не съм работоспособна. Не се наспивам, сещайте се. А трябва да рисувам, много. За да се науча. Майка мисли, че многото мъки с четката рано или късно ще разбудят артистичният гений, дремещ в мен. Но за да стане това, трябва адски много бачкане. Честно да си кажа, не мога да рисувам хубаво. Изобщо. По настояване на майка ми имам собствено ателие, макар че рисунките ми са на нивото на шедьоврите на дете в детската градина. Честно да си кажа, дори не искам да рисувам. Не искам да мога да рисувам. Но майка ми иска да стана художничка.

Цялата фамилия иска да стана художничка. Освен мен. Това на практика не ме прави част от тази фамилия. (Иска ми се.)

Тайно пиша. Стихотворения, разкази, поеми. Всичко тайно, защото не е одобрявано в противен случай. Вече имаме няколко поета в семейството. Хубавото на тайните е, че ти дават определена свобода, макар и за сметка на друг вид свобода. Разбира се, всичко си има своята цена. Всички плащаме за нещата, които желаем, вършим, притежаваме. Понякога, често дори, плащаме и за чуждите грешки. Така е устроен светът. Нечестно. И право да роптаем нямаме.

Тъкмо по време на това пътуване картината е могла да бъде отделена, да бъде извадена от общия сбор. Могла е да съществува, да бъде заснета както всяка друга, на друго място, при други обстоятелства. Но това не е станало. Обектът е бил твърде невзрачен. Кому би дошло на ум да го снима? Картината е могла да бъде заснета само ако някой е бил в състояние да предугади значението на това събитие в моя живот. Но докато то се извършваше, никой дори не е подозирал за нейното съществуване, Бог единствен е знаел за нея. Ето защо тази картина, другояче, не можеше и да бъде, не съществува. Тя е била пропусната. Била е забравена. Не е била отделена, озвадена от общия сбор. Тъкмо на факта, че не се е състояла, тя дължи това си свойство – да бъде абсолют, да бъде създател на самата себе си.*

Това също не помня как стана. Как се запознахме – събитие, заличено в потока на хиляди впечатления. Какво да се прави. Имам способността да изтривам незначителни спомени. Безвъзвратно. Тази болест, нашите отношения, е вече в стадий, в който не може да бъде оперирана. А и не искам. Той също не иска. Или поне така мисля. Това, че аз го мисля, не го прави неопровержима истина. Просто така го усещам. Горещо се надявам да не се лъжа. Вече не съм абсолютно сигурна в нищо. Мисля, че той е всичко, което имам. Всичко, което ми остана. Коя ли висша сила го изпрати, за да бъде до мен? Дали не е Сатаната, като последна точка от плана за унищожението ми? Той ме убива. Обичам го. Обича ме. Затова и ме убива, без самият той да си дава сметка какво прави. Но не го укорявам. Нямам нищо против.

Заслужава си да умреш по-този начин...
... може би.

------------------------------------------------------------------------------------------
*Маргьорит Дюрас, "Любовникът"
Върнете се в началото Go down
Christina Sаint-Claire.
Admin
Admin
Christina Sаint-Claire.


Брой мнения : 323
Join date : 09.08.2012
Age : 27
Местожителство : Мистик Фолс.

Създаване на човек. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на човек.   Създаване на човек. EmptyНед Авг 12, 2012 12:12 pm

Одобрена си, добре дошла. ;33
Върнете се в началото Go down
https://vampirediaries-rpgf.bulgarianforum.net
Darrow
Human
Human
Darrow


Брой мнения : 1
Join date : 13.08.2012

Създаване на човек. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на човек.   Създаване на човек. EmptyПон Авг 13, 2012 7:58 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]

Име
руско- Наташа Дмитровна; американско- Наташа Дмитровна Дороу; Наташа Дороу

Години
19

Външен вид
Поради смесената и раса, Таша не изглежда точно като рускиня. Единственото, по което можеш да разпознаеш, че е са променливите от светло сини към зеленикави очи, които често объркват хората. Притежава страстен и в същото време невинен поглед, с който побърква момчетата. Има плътни и изкушаващи устни, чиито цвят се доближава близо с този до светлата и кожа. Рядко може да се забележи усмивка на лицето и, освен фалшивите. Трябва някой или нещо искрено да и хареса, че да се усмихне по онзи неин идеален и истински начин. Има дълга и тъмна коса, коят достига до средата на гърба и, а по лицето си на места се забелязват сладките лунички. Дългите мигли, които не се нуждаят от никакви изкуствени неща или спирала си остават винаги така естествени.

Характер
Дмитровна е от типа същества, които никога на прощават. Дори и предателството да е от най-ниска степен, тя не проявява милост. Държи се сурово студено с всички около нея, които са й безразлични, което ще рече - половината и дори повечето от съществата, които обитават планетата. Към враговете си е абсолютно безмилостна. Малцина се осмеляват да се изпречат на пътя й и да й се опълчат, но те биват заличавани от лицето на Земята за отрицателно време.
Когато брюнетката е в игриво настроение може да бъде адски дружелюбна, или по-скоро престорено дружелюбна. Тя успява да прикрие колко студена, подла и зла е по принцип с фалшивата си усмивка, на които всички се връзват. Очите й също са й от голяма полза. Само ако пожелае може да ги накара да излъчват такава невиждана топлота и доброта и да прикрие смразяващия си поглед без много усилия. Доверява се много лесно на всички, което довежда някой път до ужасни последствия. Попринцип много общителен човек. Лесно си намира приятели, но сякаш всичко се крие само зад външния и вид.

История
Миналото на Наташа не е едно от най-розовите. Родена е в Русия. Първоначално всичко е било повече от перфектно. Тя е едно извънбрачно дете. Майка и е обикновен, а баща и един ужасен мъж, който на всичкото отгоре не е човек. Всъщност самата Стефани не знае все още. Тя живее с майка си и другия и баща, който не и е биологичен но с майка и се обичат. Всичко върви превъзходно, но след като момичето навършва дванадесет тя разбира, че това не е истинския и баща. Вече наистина разбира много неща и се моли на майка си поне да се срещнат. Естествено се съгласява. Срещата минава доста добре. Двамата се опознават и след това следва и че тя иска да остане да живее с него, но майка и Клара е преживяла прекалено много тревоги с този мъж и не пуска малкото момиченце.
На петнадесет е изнасилена от един от приятелите на баща, опитвайки се да и отмъсти, че не е отишла при него и отвлечена. Цяла година му следвала и той се възползват от мъжа който се оказал и вампир и след като най-накрая тя успяла да избяга се озовала в Париж. Трябвало да събира пари за да се върне в родната си страна. С ужасно много труд се връща на седемнадесет и намира роднините си мъртви. Майка и и баща и небиологичния били убити в къщата им, а на врата имало бележка от бащата на която пишело "Защо избяга?"
След шокиращия край идва тук, опитвайки се да започне на ново, макар че вече е толкова затворена след всичко случило се.
Върнете се в началото Go down
Christina Sаint-Claire.
Admin
Admin
Christina Sаint-Claire.


Брой мнения : 323
Join date : 09.08.2012
Age : 27
Местожителство : Мистик Фолс.

Създаване на човек. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на човек.   Създаване на човек. EmptyПон Авг 13, 2012 8:05 pm

Одобрена си, добре дошла.
Върнете се в началото Go down
https://vampirediaries-rpgf.bulgarianforum.net
Dàniel Moro
Human
Human
Dàniel Moro


Брой мнения : 11
Join date : 15.08.2012
Age : 27
Местожителство : Mystic Falls

Създаване на човек. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на човек.   Създаване на човек. EmptyСря Авг 15, 2012 3:59 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Shane West

Име и фамилия:
- Дàниел Моро

Години:
- 26

Дарба:
- Той е просто човек.

Външен вид:
- Всеки си е по свой начин чаровен и красив. Цялото му семейство е със светли очи, каквито и Дàниел притежава. Всичко за характера му може да се разгадае по начина, по който изглежда. Ужасно привлекателно и сексапилно момче, точно такъв, на когото никой не може да му устои. Той просто си притежава ей-така сексапила. Има нормално подстригана коса, която често стои рошава, което го прави още по-неустоим за девойките. Тялото му има перфектните черти за един мъж. Висок е около 1.80, а цялото му тяло е покрито с мускули, които не остават незабелязани дори през дрехите, които носи. Също така в излъчването му се крие и огромна доза мистерия. По погледа му не могат да се разчетат никакви емоции, защото той винаги ги крие дълбоко в себе си.

Характер:
- Характера на Дàниел е променлив. В един момент той може да бъде спокоен, а в следващия - истински звяр, който чупи и блъска всичко около себе си. По принцип не се пали лесно, но понякога идва краят на търпението му и той става наистина лош. Дàниел е романтичен, обича да чете доста, залага повече на чувствата, отколкото на парите и материалните неща. Той е чувствителен и макар да не го показва, е лесно раним. Обича нещата да стават по неговия начин и да получава това, което иска. Никога не се отказва от важните за него неща в живота му. Понякога се доверява доста лесно, а друг път отнема много време докато някой спечели доверието му. Разчита на късмета си и мрази лъжите, лицемерието и суетността. Понякога използва лъжата, за да получи това, което иска, но това се случва рядко, понеже притежава наустоим чар, който сякаш омайва хората около него и по-скоро женската част.



История:
- Карибите, Бразилия, Америка, Европа... Бях обиколил почти целия континент, въпреки двадесет и шестте си години. Животът ми не беше нормален, такъв какъвто трябваше да бъде. Бях израстнал единствено с баща си, а майка ми бе умряла при моето раждане. Ричард /баща ми/ бе полицай, а това ме караше да се гордея още повече с него. Бях малко момче и това, че баща ми залавяше лошите, ме караше да се чувствам едва ли не специален. Докато не след дълго изгубих и него. Бях останал съвсем сам, а за мен се грижеше Миранда, най-добрата приятелка и колежка на Ричард. Всичко, което знаех за нея бе, че правеше най-вкусните палачинки. Още от бебе тя се бе грижела за мен, сякаш ми бе родна майка. Измина около година, в която бях на ръба да рухна психически, но помощта на Миранда играеше ключова роля това да не се случи. Разбрах, че съм включен в списъка за защита на свидетелите. Явно баща ми се бе погрижил още преди да си отиде. Може би бе знаел, че нещо лошо предстои. Миранда така и не ми каза през годините. Ходих в местно училище до 16 годишна възраст. След което един ден просто избягах. Не се прибрах вкъщи и лутайки се по улиците, срещнах мъж на име Рафаел. Предложи ми да взема нещо насила от джоба на някаква блондинка. Или по-просто казано, да открадна. И разбира се, предложи заплащане. Парите ми бяха добре дошли него ден, тъй като не бях сложил и хапка в устата си. Щом свърших задачата, Рафаел каза, че в мен се крие талант. Предложи ми да живея с него, да ме обучи на някои неща и да направи живота ми по-лесен. Бях изплашен, но същевременно и развълнуван. Приех без да се замислям, че Миранда дори не знаеше къде съм. Изминаха две години, в които никой не бе чул нищо за мен. С Рафаел бяхме отишли в Мексико, където завърших гимназията, а междувременно той ме бе превърнал в истински престъпник. Крадях неща, за които някой можеше само да си мечтае, преправях документи, създавах такива, научих всичко за фалшификациите и кражбите. Станах неуловим. Сменях различни самоличности, като една от любимите ми бе Максимилиян Купър. Бях включен в списъка на най-издирваните престъпници, заемайки челната позиция. Предприемайки поредното пътуване, се озовах в Чикаго, където срещнах забележително момиче и се влюбих лудо в нея. Но и тя бе причната да ме заловят. Тикнаха ме в затвора с доживотна присъда, разбивайки сърцето ми и целия ми планиран живот. След четири години затвор, успях да избягам. След като излязох на свобода, разбрах, че всеки за когото някога го ме е било грижа е бил убит по жесток начин.
Върнете се в началото Go down
Christina Sаint-Claire.
Admin
Admin
Christina Sаint-Claire.


Брой мнения : 323
Join date : 09.08.2012
Age : 27
Местожителство : Мистик Фолс.

Създаване на човек. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на човек.   Създаване на човек. EmptyЧет Авг 16, 2012 1:56 pm

Одобрен си, добре дошъл.
Върнете се в началото Go down
https://vampirediaries-rpgf.bulgarianforum.net
Alexandra James
Human
Human
Alexandra James


Брой мнения : 6
Join date : 17.08.2012

Създаване на човек. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на човек.   Създаване на човек. EmptyПет Авг 17, 2012 3:53 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Blake Lively

Име:
Александра Джеймс
Истинско име - Александра Николаевна Владимир Иванович.


Години:
19 години

Външен вид:
Александра е доста атрактивна жена. Има бели зъби и чаровна усмивка, която в същото време е доста секси. Косата 'и е руса и разнася аромат на ванилия и рози и е копринена на допир. Има сини очи, за които често 'и завиждат. Секси тяло, което поддържа с тичане или плуване. Очарователен външен вид. Обича да се лакира и да експериментира с временни татуировки, които издържат около седмица, но не и повече.

Характер:
Александра е лъчезарна, винаги усмихната и позитивна личност. Умна и красива, завладява всяко момче, което си поиска. За всички тя е кучката, в която гаджетата им се влюбват и е същинско зло. Но това далеч не е така. Колкото и зла да я изкарват всички Алекс има добро сърце и не би направила на никому зло, освен ако той или тя не нарани неин близък човек. Тогава е способна на всичко. Би направила всичко за приятелите си. Винаги е до тях. Подкрепя ги в трудни моменти, развеселява ги и прави всичко за тях, защото наистина е много добър човек. Не я интересува много мнението на останалите, освен на семейството и приятелите. Тя е такава, каквато е. Ако на някой не му харесва това да не я гледа и обсъжда толкова. И колкото и богати да са родителите на Лекси и колкото и връзки да имат, Александра никога не би се възползвала от тях. Предпочита сама да постига целите си, макар че би било много лесно с връзките на майка 'и и баща 'и. Всички я мислят за глупава, защото е блондинка и мислят, че не е способна на нищо. Но точно там се лъжат. Алекс е способна на много неща и изобщо не е глупава. Тя е наистина невероятен човек с добро сърце и винаги е там за приятелите си.

История:
Александра Николаевна Владимир Иванович е родена в Санкт Петербург, Русия преди 19 години на 26 - ти ноември. Майка 'и и баща 'и са родом от Русия и в двамата тече кръвта на потомство известни руски личности.
Бабата на Александра - Милена, е сестра на известната руска княгиня Анастасия Романова. Родена е през 1914 година, тогава Анастасия била на 13 години. Но Николай Втори и Александра Фьодоровна не искали да се разчува, че имат още едно дете. Кой ли знае какво щяло да се случи с него. Затова и в нито един учебник не се споменавало за още една сестра на име Милена. Когато дошло времето и за екзекуцията стража на име Петър Замяткин била възложена тайна мисия. да изведе две от децата преди екзекуцията, преоблечени като монахинии. Но Анастасия не можела да остави съвсем малката си сестра Милена, затова я взела със себе си и избягали. Всички останали от семейството им били разстреляни.
За остатъка на историята бабата на Александра не искала да казва нищо. Никой не знае какво после се е случило освен нея, Анастасия и Алексей, които били избягали. Всички си мислели, че и те били разстреляни заедно със семейството си, защото намерили ДНК - то им в гробница. Но това били другите две деца на императрица Александра Фьодоровна и Николай Втори. А за Милена никой и не знаел.
Бабата на Александра се оженила за руски владетел под името Мария Иванович. Имали си дете на име Алиса Иванович, майката на Александра. Разказвала 'и много интересни истории за Анастасия и Алексей в трето лице, защото не искала да казва на детето си, че тя им е сестра. Но това било неизбежно и рано или късно 'и казала. Казала и на мъжа си, но любовта им била по силна и той не се възползвал от това, което знаел. Милена накарала дъщеря си и съпруга си да пазят всичко, което им казвала за нея в тайна всички останали. Алиса и Георги така и направили.
След няколко години Алиса се запознала с Иван Владимир, известен руски олигарх. Любовта им била любов от пръв поглед и двамата се оженили. Алиса също казала на Иван за майка си, но и той запазил всичко това с тайна. Две години след сватбата им се родила дъщеря. Кръстили я Александра по искане на баба 'и. Александра живяла в охолство, но никога не се възползвала от това. Била добре отгледана и възпитавана и винаги искала да помогне на някой. Израснала с приказки за великата кнагиня Анастасия и цялото 'и семейство. Когато станала на дванадесет баба 'и не можела да я лъже повече и казала всичко за себе си. Александра го приела спокойно, защото била научена да вярва на семейството си и никога да не се съмнява в него. Но тя, както и дядо 'и, майка 'и и баща 'и, запазила всичко в тайна, защото имала малка представа какво може да се случи със семейството 'и. Когато била на тринадесет години нападнали имението им. Охраната не била достатъчна и тези хора, които ги нападнали, убили майка 'и и баща 'и пред очите на момичето. Не било заради историята на баба 'и, а защото баща 'и бил много влиятелен човек в Русия и всеки искал властта му. Но незнайно как Александра се спасила и избягала от имението точно преди да го подпалят и заминала към Москва при баба си. Разказали им всичко и баба им измислила план.
Така, Александра Николаевна Владимир Иванович станала Александра Джеймс. Заминала за САЩ и никога повече не погледнала в миналото си. А новата 'и история била такава: Единствено дете. Родителите починали в катастрофа.

Допълнително:
~ Любим сезон е зимата.
~ Любимото 'и число е 8.
~ Любимото 'и цвете е люляк.
~ Любимите 'и бонбони са Toffifiee.
~ Любимата 'и актриса е Рейчъл МакАдамс.
~ Обожава шоколада. <3
~ Любимите 'и цветове са синьо, лилаво и зелено.
~ Има куче на име Майло
~ Владее руски, английски, френски, немски и италиански език.
~ Също така учи таекуон-до и карате.
~ Когато е разстроена обича да се качва на покрива на сградата, в която живее и да хвърля по минувачите водни балони.
~Когато е ядосана обича да си го изкарва на боксовата круша или да тича из природата с приятна музика на айфона си.
Върнете се в началото Go down
Christina Sаint-Claire.
Admin
Admin
Christina Sаint-Claire.


Брой мнения : 323
Join date : 09.08.2012
Age : 27
Местожителство : Мистик Фолс.

Създаване на човек. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на човек.   Създаване на човек. EmptyСъб Авг 18, 2012 8:12 pm

Одобрена си, добре дошла. ;3
Върнете се в началото Go down
https://vampirediaries-rpgf.bulgarianforum.net
Саманта Холт
Human
Human
Саманта Холт


Брой мнения : 7
Join date : 09.08.2012
Age : 29
Местожителство : Мистик Фолс

Създаване на човек. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на човек.   Създаване на човек. EmptyВто Сеп 04, 2012 7:21 am

[You must be registered and logged in to see this image.]
#Crystal Reed

Саманта Холт, 17 години, от Калифорния


[You must be registered and logged in to see this image.]

Външният вид на Саманта?От къде можем да започнем..Тя е от онези момичета, които щом ги видиш трудно можеш да ги забравиш, някога.Позволете ми да започна от очите й.Те преобладават тъмния цвят, малки, криещи се под дългите й мигли.Има тънки вежди, които оформя сама.Малкият й нос е разположен добре върху лицето й.Устните й са тънки, розовеещи и създават невероятната й усмивка, която разкрива блестящите й зъби.Косата й е чуплива и много мека на допир.На цвят е кестенява, отиваща към черна, никога не я е боядисвала.Носи я спусната и рядко я връзва на опашка или на кок.Понякой път се случва и да я изправи.Скимва й от време на време да я подстриже, но след това просто си прави удължения.Висока е за нейната възраст, но не прекалено.Има изящна и хубава фигура.Доста е слаба, но никога не спазва диети.Обръща голямо внимание на външния си вид.Не си слага прекалено много грим.Не обича да носи един тон грим върху лицето си.Винаги се облича стилно и гледа да спазва модата.През цялото време може да я видите с хубави обеци и гривни.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Характерът й е доста странен.В една част от деня се държи хладно и стиснато, а в другата част от деня е страшно мила с хората, трудолюбива.Най-точно казано - тя е сложна личност.Всичко зависи от това как се държат останалите с нея, но пък и от това в какво настроение ще е тя.Въпреки това е честна и казва истината, не обича да лъже.Доста е любопитна и за това знае абсолютно всичко за истинския живот.Мрази някой да я команда и да й казва какво да прави.Обича да се оправя сама и да се справя със собствените си проблеми, като ги разрешава без помощта на никой.Друг е въпросът, че понякой път й харесва да й дават съвети.Ужасно добър слушател, приятелите й винаги могат да разчитат на нея, независимо какво става и в какъв проблем са се наблъскали.Става сериозна при тежки и лоши ситуации.Винаги се стреми към най-доброто и гледа да е перфектна.Мрази моментите, в които прави грешки.Обича да създава нови приятелства, но не винаги се доверява лесно.Не обича да говори за себе си, да я разпитват за миналото й и за самата нея.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Родена е на 8 април, 1995 година.В Калифорния.Има брат, който е по-голям от нея с 5 години.С него е прекарала цялото си детство, нормално.Той я е научил на почти всичко.Като се почне от това как да си връзва обувките и се стигне до това как да смята с големи числа.Родителите им никога не са им обръщали достатъчно внимание.Били са от богатите родители, които постоянно са на работа, мислят за работа, говорят за работа, имат работа.Цялото й добро и прилично възпитание е благодарение на брат й.Винаги го е обичала ужасно много и е прекарвала времето си с него.За щастие той не е бил от момчетата, които прекарват цялото си време с лоши хора...Грижел се е за сестра си повече от колкото се е грижел за себе си.До 16 години Саманта остава в Калифорния заедно със семейството си.Голяма къща, много пари, от които тя въобще не се е интересувала.Когато става на 17, а брат й на 22 той се превръща в нещо повече от по-голям човек.Помните ли когато ви казах, че тя е доста любопитна?Е, след седмици разпитвания защо брат й се държи толкова странно, тя разбира за абсолютно всичко.За върколаците, демоните, ангелите, вещерите, за брат й - вампир.Въпреки това не я е страх.Проявява голяма смелост.Е, обикновен човек, който знае за свръхестествените същества, които дебнат навън...Какво по-интересно от това?След великото откритие, тя се премества тук в Мистик Фолс, опитвайки се да намери нови приятели...
Върнете се в началото Go down
Christina Sаint-Claire.
Admin
Admin
Christina Sаint-Claire.


Брой мнения : 323
Join date : 09.08.2012
Age : 27
Местожителство : Мистик Фолс.

Създаване на човек. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на човек.   Създаване на човек. EmptyВто Сеп 04, 2012 8:49 am

Одобрена си, добре дошла. ;3
Върнете се в началото Go down
https://vampirediaries-rpgf.bulgarianforum.net
Sponsored content





Създаване на човек. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на човек.   Създаване на човек. Empty

Върнете се в началото Go down
 
Създаване на човек.
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Създаване на хибрид.
» Създаване на демон
» Създаване на вампир
» Създаване на върколак
» Създаване на Богиня/Бог.

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The Vampire Diaries RPG. :: Вашите герои :: Създаване на герой.-
Идете на: