The Vampire Diaries RPG.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
The Vampire Diaries RPG.

The Vampire Diaries RPG forum.
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 5 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 5 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Пон Ное 15, 2021 8:02 am
Latest topics
» Вашите форуми.
The Dark Forest. EmptyСъб Ное 03, 2012 1:53 pm by Luz X. Lacrosse-Portnoy.

» Искам да си сменя лика
The Dark Forest. EmptyВто Сеп 25, 2012 8:42 am by Дилън Уебър

» Мнение за The vampire diaries
The Dark Forest. EmptyПон Сеп 17, 2012 5:48 pm by Katelyn Von Ward

»  Филми/Сериали
The Dark Forest. EmptyСъб Сеп 15, 2012 1:12 pm by Katelyn Von Ward

»  Vampire Barbie Vs. Barbie Klaus.
The Dark Forest. EmptyПет Сеп 14, 2012 7:35 pm by Саша Пиърс

» Море или плаж?
The Dark Forest. EmptyПет Сеп 14, 2012 7:34 pm by Саша Пиърс

» Кое е първото нещо което гледате у момче/момиче
The Dark Forest. EmptyПет Сеп 14, 2012 7:34 pm by Саша Пиърс

» Мнение за Gossip Girl
The Dark Forest. EmptyПет Сеп 14, 2012 7:33 pm by Саша Пиърс

»  Използвате ли преса?
The Dark Forest. EmptyПет Сеп 14, 2012 7:32 pm by Саша Пиърс

Top posters
Tayllor Le'roux.
The Dark Forest. Vote_lcapThe Dark Forest. Voting_barThe Dark Forest. Vote_rcap 
Asq.
The Dark Forest. Vote_lcapThe Dark Forest. Voting_barThe Dark Forest. Vote_rcap 
Christina Sаint-Claire.
The Dark Forest. Vote_lcapThe Dark Forest. Voting_barThe Dark Forest. Vote_rcap 
Madison Miller
The Dark Forest. Vote_lcapThe Dark Forest. Voting_barThe Dark Forest. Vote_rcap 
Kate D. Muse
The Dark Forest. Vote_lcapThe Dark Forest. Voting_barThe Dark Forest. Vote_rcap 
Деймън Салватор
The Dark Forest. Vote_lcapThe Dark Forest. Voting_barThe Dark Forest. Vote_rcap 
Kali.
The Dark Forest. Vote_lcapThe Dark Forest. Voting_barThe Dark Forest. Vote_rcap 
Katherine Pierce
The Dark Forest. Vote_lcapThe Dark Forest. Voting_barThe Dark Forest. Vote_rcap 
Саша Пиърс
The Dark Forest. Vote_lcapThe Dark Forest. Voting_barThe Dark Forest. Vote_rcap 
Ева
The Dark Forest. Vote_lcapThe Dark Forest. Voting_barThe Dark Forest. Vote_rcap 

 

 The Dark Forest.

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Tayllor Le'roux.
Moderator
Moderator
Tayllor Le'roux.


Брой мнения : 371
Join date : 09.08.2012
Age : 27
Местожителство : Mistic Falls.

The Dark Forest. Empty
ПисанеЗаглавие: The Dark Forest.   The Dark Forest. EmptyПет Авг 10, 2012 4:09 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Върнете се в началото Go down
Katelyn Von Ward
Hybrid
Hybrid
Katelyn Von Ward


Брой мнения : 21
Join date : 01.09.2012

The Dark Forest. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Dark Forest.   The Dark Forest. EmptyВто Сеп 04, 2012 9:26 am

Едва от два дни се намирах в Мистик Фолс,а вече бях посетила почти целия град.Разбира се,не говоря за нормалните места,като,дискотеки,клубове и прочие.Бях наблюдавала как хората се забавляват с шумна музика,алкохол и наркотици.Смятах да опитам някои от тези неща,но засега се придържах към това на което бях свикнала.Толкова време прекарах в Ада,че за мен беше развлечение да се разкарвам из тъмни и страшни местенца.
Вече бях стигнала до гората.Огледах се за натрапници,но не видях никого и си запроправих път през дърветата.Аромат на листа навлезе в синосите ми.Чувствах се в свои води.За нищо на света не бих се върнала при баща си и онова толкова нериятно място.Тук на Земята ми харесваше.За първи път живеех в толкова много светлина и разнообразие.Чуваше се прекрасно чуруликане.Музиката на птиците звучеше толкова нежно и приятно,че човек би могъл да се унесе в прекрасен сън.За съжаление аз никога не съм била човек и няма и да бъда.Всичко бих дала,за да мога да усещам нещата като тях.Те се раждат и остаряват.Обичат и са обичани,а аз съм обречена на вечен живот.Въздъхнах и преминах по една пътека,която ме отведе до един дъб.Тук гледката беше удивителна.Реших да спра и да седна.Светлината едвам пробиваше през гъстата корона на дървото и това внасяше някакъв уют.Облегнах глава на стъблото и затворих очи.
Стоях така няколко минути,докато не бях прекъсната от нечие присъствие.Имаше някой наблизо,но не беше човек.
Върнете се в началото Go down
Max Riley
Demon
Demon
Max Riley


Брой мнения : 96
Join date : 10.08.2012

The Dark Forest. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Dark Forest.   The Dark Forest. EmptyВто Сеп 04, 2012 9:57 am

Нямаше как да подмина такова тъмно и мрачно място като тази част на гората. Напомняше ми за това от къде идвам и кой съм, въпреки че съвсем скоро направих нескопосан опит да забравя точно това. Глупава, импулсивна постъпка, от която обаче нищо не излезе. Но от този момент нещо в мен се надигна и тъмната ми страна започна отново да надделява над всичко друго у мен.
Звукът на шумолящите под краката ми листа беше единствения звук, който нарушаваше песента на птиците и тишината на това зловещо място. Светлината едвам се прокрадваше през короните на дърветата и имах усещането, че сякаш не съм излязъл през деня, ами по- скоро привечер, към залез слънце.
Стъпвах бавно по нападалата шума, затаил дъх. Нещо във въздуха ме накара да застана нащрек и да се оглеждам около себе си. Разбрах, че не съм сам. Тук имаше някой друг, някой, който не беше човек. Направих няколко крачки преди да видя женската фигура, която седеше в средата от кръга от стари тополи. Стоеше с гръб към мен, но когато ме чу се обърна. Имаше дълга, тъмна коса и и красиво лице.
- Хмм.. какво си имаме тук? Хибридче.- проговорих аз, когато ме погледна. Направих няколко крачки, за да я приближа. - При това хубаво. - завъртях се около нея, докато я оглеждах по- отблизо.
Върнете се в началото Go down
Katelyn Von Ward
Hybrid
Hybrid
Katelyn Von Ward


Брой мнения : 21
Join date : 01.09.2012

The Dark Forest. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Dark Forest.   The Dark Forest. EmptyВто Сеп 04, 2012 11:28 am

Обърнах се да видя кой прекъсва спокойствието ми.Забелязах нечия сянка,която се приближаваше все по-бързо.Вече можех да усетя,че това е демон.Дали беше пратеник на баща ми.Пред мен се появи висок и чернокос мъж .Приближи се,което да си призная леко ме стресна.Знаеше какво съм и това пося по голяма оплаха в мен.Нима е някой от армията му идиоти.Изправих се,като се допирах за стария дъб.Трябваше да разбера кой е.Прокраднах се около него и с изучаващ поглед се мъчех да разбера дали съм го виждала преди.Отстрани сигорно изглеждах много странно.Някакво си момиче се върти около тайнствен непознат.
Усещах как пробуждах голямо отекчение у събеседника си.Спрях се и наклоних глава на една страна.
-Кой си ти?За мен ли идваш?
Бях в готовност за битка.Не бих позволила да ме върнат обратно в онзи дворец.Там никога не съм била щастлива.Заради баща ми,ми се налагаше да измъчвам хора,които след смъртта си са попаднали в Ада.Веднъж,горях тялото на едно малко дете с въглен,защото приживе е било крадец.Може би ако то беше наистина зло не бих се поколебала,но родителите му са го тормозили,за да краде.До ден днешен не мога да си избия писъците от главата.Как кожата му се свличаше,парче по парче.Как ме молеше да спра,а аз продължавах.Разтърсих глава.Не трябваше да мисля за това сега.Всичко беше минало и ще се постарая да поправя грешките си.Като за начало ще намеря майка си.Единственото което знаех за нея е,че е много красива и със силен характер.Тя е бог,но не знам името и' нито къде може да е.Винаги съм се чудела дали е от добрите.Да,това звучеше като анимация за супергерои,но аз така ги разделях.На добри и лоши.Какъв ли е този мъж?
Върнете се в началото Go down
Max Riley
Demon
Demon
Max Riley


Брой мнения : 96
Join date : 10.08.2012

The Dark Forest. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Dark Forest.   The Dark Forest. EmptyВто Сеп 04, 2012 1:43 pm

Усетих страха й, когато я приближих и след това, когато й казах, че знам какво е.
Тя ме огледа изучаващо, може би, се опитваше да се сети дали ме познава, но безрезултатно. На мен обаче ми се стори позната. Имаше нещо у нея, което ми напомняше за нещо или по- скоро за някой, но не можех да разбера за какво точно. Спомените започнаха да се преплитат в съзнанието ми, но всичко беше толкова объркано, че нищо не можех да си спомня с яснота.
Продължавах да я изучавам с поглед, когато думите й ме секнаха.
- Кой си ти? За мен ли идваш? - момичето беше разбрало, че съм демон, но защо си мислеше, че идвам за нея. Защо това, че съм демон я изплаши така?
Спрях пред нея и след като запалих цигарата си проговорих отново.
- За теб ли? Ти коя си, че да идвам за теб?- в гласът ми ясно личеше голямата доза незаитересованост, която изпитвах към нея. Незаинтересованост, която бързо можеше да премине в любопитство, ако момичето ми кажеше нещо интересно.
Направих няколко крачки, оглеждайки обстановката около нас, която само допринасяше със своята тайнственост. Подпрях се на едно от дърво и я погледнах. Тя продължаваше да стои там, където я намерих.
- Максуел Райли.- представих й се. Нали ме попита, а и все пак не трябваше да забравям добрите си обноски пред една дама.- Но кажи ми, мила защо си мислиш, че идвам за теб? И защо, по дяволите, си ми толкова позната?- облак дим излезе от устата ми, веднага след което лукава усмивка се изписа на лицето ми.
Върнете се в началото Go down
Katelyn Von Ward
Hybrid
Hybrid
Katelyn Von Ward


Брой мнения : 21
Join date : 01.09.2012

The Dark Forest. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Dark Forest.   The Dark Forest. EmptyВто Сеп 04, 2012 3:15 pm

Успокоих се,когато разбрах,че си няма и представа коя съм.Типично по човешки въздъхнах облекчено и се загледах в цигарата ,която запали.Какъв ли беше вкусът им..мислите ми бяха прекъснати.Максуел Райли.Хмм,мъчех се да се сетя,но напразно.Не бях чувала това име или поне нямах спомени да съм.Единственото,което знаех е,че е демон и определено познаваше баща ми.
-Но кажи ми, мила защо си мислиш, че идвам за теб? И защо, по дяволите, си ми толкова позната?
Издиша облак дим,който в последствие се озова в дробовете ми,но не се закашлях.Аромата ме опияни.Определено ми се хареса.Може би щях да пропуша,но за всчко си имаше време.
Чудех се дали мога да му разкажа.Ако разбере,че съм избягала и баща ми ме търси може да ме предаде.В крайна сметка щеше да получи награда.Баща ми беше такъв.Възнаграждаваше тези,които му вършат мръсната работа.Огледах Максуел,за да преценя.Може би не беше такъв за какъвто го мислех.Ще му се доверя,но ако се опита да ме замъкне насила в Ада,ще го убия.
-Кейтлин Фон Уорд...
Направих лека пауза и продължих.
-Дъщеря съм на...Луцифер...и..ммм...наскоро избягах от Ада.В момента ме търсят и затова реших,че може да идваш за мен.Предупреждавам те ако се опиташ да ме предадеш на баща ми ще те убия.
Завърших съвсем сериозно и с равна интонация.Изглеждах твърде самоуверена.Едва преди два дни разбрах за моща си,а сега заплашвам някой,който може да е и по-древен от мен.
Максуел се засмя.Явно не се бях изразила правилно.
Върнете се в началото Go down
Max Riley
Demon
Demon
Max Riley


Брой мнения : 96
Join date : 10.08.2012

The Dark Forest. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Dark Forest.   The Dark Forest. EmptyСря Сеп 05, 2012 7:31 am

"Дъщерята на Луцифер. Хмм..", помислих си аз след като дори не се опита да ме заблуди, а си призна всичко толкова лесно. "Ето на кого ми напомняше.. И е избягала. Но защо?" Но всъщност това, че е избягала от бащиния си дом, ако изобщо Ада можеше да се нарече дом за някого, освен за самия Луцифер не ме учуди. Отърсих се от мислите, които нахлуха в съзнанието ми и спомените, които имах със стария ми "приятел" точно на време, за да чуя последните й думи.
Смехът ми отекна във въздуха и изпълни пространството около нас. Момичето явно наистина си вярваше като каза, че ще ме убие. Нямаше как да не се засмея. Личеше й, че е още млада и неопитна и във всеки случай щеше да й бъде трудно да ме убие, по какъвто и да било начин.
"Ще трябва да се потруди, ако наистина го иска", мисълта пробягна през ума ми и ме накара отново да се засмея.
- Спокойно, миличка, няма да те връщам на никого. - дръпнах силно от цигарата и нов облак дим излезе от устата ми- Освен това нямам никакво желание да се връщам на онова гадно и потискащо място. Виж тук си имам всичко- жени, коли, алкохол.. и не е нужно да върша мръсната работа на баща ти.- намигнах й и като угасих фаса от цигарата си запалих нова- По интересно ми е ти защо избяга? - попитах я, докато палех.
Малко безсмислен въпрос. Всеки би избягал от това място, но не и собствените му деца. Познавах лично повечето от децата му и всички до един му бяха верни и никога не биха посмели да му възразят, какво остава да избягат.
От къде тази красавица беше намерила куража да си тръгне? , зачудих се аз.
Върнете се в началото Go down
Katelyn Von Ward
Hybrid
Hybrid
Katelyn Von Ward


Брой мнения : 21
Join date : 01.09.2012

The Dark Forest. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Dark Forest.   The Dark Forest. EmptyСря Сеп 05, 2012 8:43 am

Усмихнах се и допрях главата си до дървото.Вече се чувствах съвсем спокойна.Няма да ме върне в Ада за което съм му благодарна.Загледах се в едно бяло цвете.Беше ми интересно как едно толкова крехко създание издържа без светлина.Заговорих,но продължавах да наблюдавам растението.
-Караше ме да правя ужасни неща.Не издържах всичките мъки,които причинявах на изгубените души.Той ми беше като шеф,но аз не съм като другите му деца.Не търся одобрение от него и не искам да му се подчинявам.Баща ми не беше на моето мнение и ме затвори за седмица...в тъмницата.Там ме измъчваха с дни...
Спомних си за всичко,което бях изтърпяла и очите ми започнаха да сълзят.Побързах да изтрия капчиците и продължих.
-След като беше решил,че ме е пречупил ме освободи.Не ми отне много време и се възстанових.И просто една вечер реших да избягам.Не можех да стоя повече на това място.Онази нощ целия дворец беше замрял и издебнах идеалния момент да тръгна.Тъмо,когато бях на няколко крачки разтояние от портите,цялата му армия се втурна към мен.Незнам как,но успях да ги победя..всичките.Все още не съм наясно със силите си.
След последната дума станах и отидох до цветето.Разгледах го внимателно,но не го откъснах.Все пак беше единственото тук.
-Научи доста за мен,а аз незнам нищо за теб.
Любопитството ми се усили,а и имах право да питам след като отговорих на всичките му въпроси.
Върнете се в началото Go down
Max Riley
Demon
Demon
Max Riley


Брой мнения : 96
Join date : 10.08.2012

The Dark Forest. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Dark Forest.   The Dark Forest. EmptyСря Сеп 05, 2012 9:18 am

Изслушах историята й и това, че е измъчвал собственото си дете не ме учуди. Това беше една от многото причини, поради които децата му се страхуваха от него. Бях виждал какво прави с тези, които не бяха негови създания и можех да си на какво друго е способен, дори с близките си. Но какво го спираше? Нищо. Той беше и продължава да бъде Господаря на Ада и имаше пълната власт да прави каквото си поиска в собственото си царство. Луцифер.
Въпреки думите и сълзите в очите й не можах да се разчуствам и останах студен и безизразен, както винаги. Имах ли избор да покажа слабост, дори и да исках?! Та аз съм демон, по дяволите!
Гледах я с безизразното си изражение, все още пушейки цигара и издишвайки облаци бял дим.
- За мен!- възкликнах аз, когато се опита да ме убеди, че е разкрила много за себе си, а аз не съм й казал нищо- Няма нищо научаване. - отвърнах й със спокоен глас, докато се отблъсквах от дървото.
В интерес на истината това, което й казах до голяма степен си беше вярно. Нямаше много за разказване, а другото бяха моменти от живота на един демон, които никой не би пожелал да разкаже на някого.
Направих няколко крачки преди да стигна до нея. Седеше до красиво бяло цвете и го гледаше.
- Интересно нали?- започнах с равен глас- Как едно толкова красиво нещо може да съществува на тъмно място като това?- факт, случайност, съдба.., каквото и да беше не можех да си го обясня.
Върнете се в началото Go down
Katelyn Von Ward
Hybrid
Hybrid
Katelyn Von Ward


Брой мнения : 21
Join date : 01.09.2012

The Dark Forest. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Dark Forest.   The Dark Forest. EmptyЧет Сеп 06, 2012 9:06 am

Не получих това което желаех.Любопитството ми не затихна,но реших да не се бъркам в живота му.Обърнах се и се усмихнах.Беше напълно прав,но все пак всичко това си беше природа.Докоснах растението,беше толкова нежно и крехко.Напомняше ми за един изгубен спомен.Някъде из далечното минало.Майка ми!Точно така за първи път си я спомнях.Имаше дълги руси коси и много красиво лице.Изглеждаше като най-доброто същество което можеш да срещнеш.Сълзите пак закапаха.Тя ми липсваше през всичките теи векове.Никога не съм си помисляла,че може да е мъртва.Сега все повече от всякога се обеждавах,че навярно съм грешала с преценката си.Някаква злоба се надигна от мен.Ами ако баща ми я беше убил или я държеше някъде затворена,както държеше мен.Изпитвах уникална ярост.Докато сълзите капеха погледнах към цветето.Усещах как изгарям отвътре.Ръцете ми се нажежаваха.Незнаех какво става с мен.Секунди по-късно старият дъб гореше.Нима току що открих,че мога да паля неща.
Погледнах към ръцете си,вече не бяха нажежени.Обърнах се към Максуел.Може би той знаеше какво беше това,което се случи.
-Аз,незнам какво стана.Не исках...имаш ли си идея какво беше това по дяволите?
Усещах засъхналите сълзи по лицето си.Дали това беше предизвикало някаква реакция в мен или просто е било крайно време да открия и тази си сила.Знаех,че баща ми владее огъня,но не знаех,че и аз го мога.
Върнете се в началото Go down
Max Riley
Demon
Demon
Max Riley


Брой мнения : 96
Join date : 10.08.2012

The Dark Forest. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Dark Forest.   The Dark Forest. EmptyЧет Сеп 06, 2012 11:42 am

Отдръпнах се от дървото, когато започнах да усещам как се нажежава и точно на време. В следващият момент цялото гореше. Погледнах към момичето, по чието лице се стичаха няколко дребни сълзи. Тя го беше направила. Със сълзите си. Тя беше накарала дървото да пламне.
- По- спокойно не искаш да опожариш цялата гора, нали!? - казах й, когато се успокои и дървото вече беше спряло да гори.
-Аз,незнам какво стана.Не исках...имаш ли си идея какво беше това по дяволите?- отвърна ми тя. Засмях се.
Даа, беше млада и неопитна. Нямаше как да знае какво се случва. Но беше и дете на Луцифер как можеше да не знае с какви сили разполага.
- Наистина ли?- възкликнах аз, преувеличавайки повече от колкото трябва- Баща ти е Луцифер, а ти не знаеш, че можеш да възпламениш всичко, до което се докоснеш?!- иронията в гласа ми се усети по- силно от желаното- Имаш дарба- продължих аз вече със сериозен глас- Дарба, която трябва да овладееш. В противен случай рискуваш да убиеш всичко и всички.- намигнах й и й подадох ръка да стане, но по начинът, по който ме погледна разбрах, че е объркана и все още не разбира нищо от това, което се случва с нея.
Върнете се в началото Go down
Katelyn Von Ward
Hybrid
Hybrid
Katelyn Von Ward


Брой мнения : 21
Join date : 01.09.2012

The Dark Forest. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Dark Forest.   The Dark Forest. EmptyЧет Сеп 06, 2012 1:24 pm

Нямаше нужда да е сaркастичен,много добре го разбрах.Просто бях твърде "млада",за да мога да контролирам подобна дарба.Особено предвид факта,че бях държана в тъмница.Никой не се беше потрудил да ме обучи или поне да ме предупреди.Дървото пръскаше искри на всякъде.Трябваше да се опитам да го угася преди да е подпалило цялата гора.Опитах чрез поглед и мисъл,но нищо то продължаваше да си гори .Усещах надигащата се паника в мен.Как по дяволите щях да се справя с тази стихия.Пробвах отново,но този път с ръце и пак не се получи.Силно се разгневих.Чувствах се както,когато отблъснах цялата армия на баща ми.Усещах силата.Израженето ми бързо се промени.Знаех,че в момента изглеждах като една от сестрите ми.Нейните очи почервеняваха и след това цялата се изълваше със злоба.Приближих се до дървото и сложих ръка върху стъблото.То мигновено изгасна.След това го ритнах.Вече се намираше проснато на земята.Усмихнах се на една страна и се обърнах към Максуел.
-Има какво да уча,но според мен се справих.Не смяташ ли?
Видът ми все още беше стряскащ,но не можех да направя нищо по този въпрос.
Приближих се към него.В момента нямах възможност да контролирам тялото си.Правеше,каквото си поиска.Сякаш бях намерила тъмната си страна.Чувствах се като самия "Дявол".Сякаш мразех целия свят и исках да му навредя.
Максуел усети какво се каня да направя и хвана ръцете ми.Опитах да се боря,но бее много по-силен.Незнаех през какво преминавам в момента,но беше зключително странно.реди минути смятах да запаля демон.Какво става по дяволите?Кой си играе с мен?Тогава осъзнах всичко.Ето защо не еше пратил демони,за да ме търсят.Знаел е,че сама ще се унищожа.Без контрол мога да убия дори и себе си.

Върнете се в началото Go down
Max Riley
Demon
Demon
Max Riley


Брой мнения : 96
Join date : 10.08.2012

The Dark Forest. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Dark Forest.   The Dark Forest. EmptyЧет Сеп 06, 2012 1:58 pm

-Има какво да уча,но според мен се справих.Не смяташ ли?- погледнах я с широко отворени очи и поглед казващ "Я стига. Ти май наистина си вярваш". Не й го казах, но се надявах по погледа ми да разбере, че не е точно така, както си мисли.
Преместих поглед от нея към дървото и обратно към нея.
- На това ли му казваш "добре"?- наклоних глава на страната, на която лежеше поваленото дърво- Трябва да се научиш да контролираш емоциите си. Ако не го направиш всеки път, когато се натъжиш или разгневиш ще подпалваш нещата около теб.- пуснах двете й ръце и отстъпих няколко крачки назад- Давай, опитай се.- подканих я, докато правех и последната крачка.
Бях на около десетина крачки от нея. Гледах я, очаквайки да направи нещо, но тя не предприемаше нищо.
- Хайде, давай. Само гледай да не запалиш мен.- глупава усмивка се появи на лицето ми. Чаках я. Нищо.- Спомни си как те затвориха в онази тъмница- започнах аз. Трябваше да я провокирам, за да направи нещо- Спомни си лицата на онези, които си измъчвала не по твое желание. Спомни си как са те измъчвали.- викнах аз. Видях как ръцете й се свиват в юмруци и в следващия момент усетих топлината по десния ми крак. А когато погледнах надолу краят на палтото ми гореше и крачолът на панталони ми всеки момент щеше да пламне, ако не бях свалил бързо палтото. Хвърлих го на земята и я погледнах.
- Казах ти не мен.
Върнете се в началото Go down
Katelyn Von Ward
Hybrid
Hybrid
Katelyn Von Ward


Брой мнения : 21
Join date : 01.09.2012

The Dark Forest. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Dark Forest.   The Dark Forest. EmptyПет Сеп 07, 2012 11:30 am

Провокираше ме и аз наистина се ядосах.Не исках да насочвам цялата си злоба към него,но не можех да се контролирам.Сякаш в тялото ми живееха двама души.
-Казах ти не мен.
Не ми пукаше какво казва.Започнах да паля земята под краката му.Губех същността си с всяка изминала секунда.
-Така не е ли по-забавно?
Продължавах да паля всичко наоколо.В момента за първи път приличах на баща си.
Не ми пукаше,че ще опожаря гората или ще запаля един демон.
-Пусни ме...мамка му!
Държеше ме здраво не можех да помръдна,След минути борба осъзнах,че няма да спечеля и се оспокоих.Сега мислех съвсем трезво и разбирах,че наистина имам нужда от помощ.
-Моля те,помогни ми!
Трябваше ми опора.Той беше единственото същество,което познавах от тук.
Прегърнах го.Знаех,че не му пука за мен.Нямаше и защо.Като демон от него се очакваше да е безчувствен.Истински се надявах поне да ми помогне.
Върнете се в началото Go down
Max Riley
Demon
Demon
Max Riley


Брой мнения : 96
Join date : 10.08.2012

The Dark Forest. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Dark Forest.   The Dark Forest. EmptyПет Сеп 07, 2012 3:50 pm

- Пусни ме.. мамка му!- викаше ми тя, докато хватката на ръцете ми се затягаше около нейните две. Палтото ми вече се беше превърнало в пепел, но нямаше нужда това да се случва и с цялата гора наоколо, която започваше да гори все по- силно. Подействах й. Това беше добре, но това, което се случи с гората хм.. никак не беше добре.
След като видя, че няма никакъв шанс да се освободи от хватката ми престана да се бори и се смири.
- Моля те, помогни ми! - каза ми и ме прегърна. Не очаквах това и се изненадах, когато ме прегърна. Стоях безмълвен. Не знаех какво да правя. Като демон от мен се очакваше да бъда студен, безчувствен и да ме интересува за другите. Но нещо в това момиче ми въздействаше по странен начин и усещах, че нещата не отиват на добре.
- Аз.. аз не мога.- отвърнах й след като се съвзех и някак си успях да проговоря. Истината обаче беше, не че не мога, а просто от мен се очакваше да не искам и да не й помагам, макар че бих могъл. Трябваше да изпълня демонския си дълг и да я отблъсна. Вече си мислех какъв глупак бях като започнах всичко това, а сега постъпвах така с нея, макар вътрешно, някъде много дълбоко в мен да знаех, че искам да й помогна.
Мислех си да прекъсна всичко това още сега като си тръгна. Погледнах я отново, право в очите, които бяха пълни със сълзи, пуснах ръцете й и си тръгнах.
Докато се отдалечавах осъзнавах какъв кретен съм и не спирах да си мисля за това.
Върнете се в началото Go down
Katelyn Von Ward
Hybrid
Hybrid
Katelyn Von Ward


Брой мнения : 21
Join date : 01.09.2012

The Dark Forest. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Dark Forest.   The Dark Forest. EmptyПет Сеп 07, 2012 4:27 pm

Паднах на колене.Никога не се бях чувствала по-безсилна.Нямаше кой да ми помогне.Очаквах го.Както и да е трябваше да се стегна и да се контролирам.Не е чак толкова сложно,нали?
Сама не си вярвах.Няблюдавах как се отдалечава единствената ми надежда за промяна.Не можех винаги да опожарявам гори.Дали ако бях останала в Ада нещо щеше да се промени?Хиляди въпроси заливаха главата ми,но не можех да отговоря на нито един.Изправих се и избърсах сълзите си.Огледах се наоколо.Всичко гореше и огъня се засилвае.Чух пожарникарски сирени.Трябваше да се махам от тук.Обърнах се и тръгнах.
-По дяволите...
Къде щях да отида сега?От два дни съм тук и постоянно съм по хотели.Не беше препоръчително да се връщам в стаята си.Имаше възможност да подпаля нещо и да се издам.Хората не трябваше да разбират,че не съм като тях.Ще се оправя някак.Сега смятах да посетя някой клуб и да се напия.Да одавя мъката,както правеха овечето хора в това градче.Забързах крачка,за да не бъда видяна.След минути се озовах на пътя.Погледнах към града и въздъхнах.Продължих напред по дългия път.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





The Dark Forest. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Dark Forest.   The Dark Forest. Empty

Върнете се в началото Go down
 
The Dark Forest.
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Cemetery Forest .
» Forest River.
» The Dark House.

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The Vampire Diaries RPG. :: Мистик Фолс :: Гората-
Идете на: