The Vampire Diaries RPG.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
The Vampire Diaries RPG.

The Vampire Diaries RPG forum.
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 11 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 11 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Пон Ное 15, 2021 8:02 am
Latest topics
» Вашите форуми.
    Prada. EmptyСъб Ное 03, 2012 1:53 pm by Luz X. Lacrosse-Portnoy.

» Искам да си сменя лика
    Prada. EmptyВто Сеп 25, 2012 8:42 am by Дилън Уебър

» Мнение за The vampire diaries
    Prada. EmptyПон Сеп 17, 2012 5:48 pm by Katelyn Von Ward

»  Филми/Сериали
    Prada. EmptyСъб Сеп 15, 2012 1:12 pm by Katelyn Von Ward

»  Vampire Barbie Vs. Barbie Klaus.
    Prada. EmptyПет Сеп 14, 2012 7:35 pm by Саша Пиърс

» Море или плаж?
    Prada. EmptyПет Сеп 14, 2012 7:34 pm by Саша Пиърс

» Кое е първото нещо което гледате у момче/момиче
    Prada. EmptyПет Сеп 14, 2012 7:34 pm by Саша Пиърс

» Мнение за Gossip Girl
    Prada. EmptyПет Сеп 14, 2012 7:33 pm by Саша Пиърс

»  Използвате ли преса?
    Prada. EmptyПет Сеп 14, 2012 7:32 pm by Саша Пиърс

Top posters
Tayllor Le'roux.
    Prada. Vote_lcap    Prada. Voting_bar    Prada. Vote_rcap 
Asq.
    Prada. Vote_lcap    Prada. Voting_bar    Prada. Vote_rcap 
Christina Sаint-Claire.
    Prada. Vote_lcap    Prada. Voting_bar    Prada. Vote_rcap 
Madison Miller
    Prada. Vote_lcap    Prada. Voting_bar    Prada. Vote_rcap 
Kate D. Muse
    Prada. Vote_lcap    Prada. Voting_bar    Prada. Vote_rcap 
Деймън Салватор
    Prada. Vote_lcap    Prada. Voting_bar    Prada. Vote_rcap 
Kali.
    Prada. Vote_lcap    Prada. Voting_bar    Prada. Vote_rcap 
Katherine Pierce
    Prada. Vote_lcap    Prada. Voting_bar    Prada. Vote_rcap 
Саша Пиърс
    Prada. Vote_lcap    Prada. Voting_bar    Prada. Vote_rcap 
Ева
    Prada. Vote_lcap    Prada. Voting_bar    Prada. Vote_rcap 

 

  Prada.

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Tayllor Le'roux.
Moderator
Moderator
Tayllor Le'roux.


Брой мнения : 371
Join date : 09.08.2012
Age : 27
Местожителство : Mistic Falls.

    Prada. Empty
ПисанеЗаглавие: Prada.       Prada. EmptyПет Авг 10, 2012 3:58 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Върнете се в началото Go down
Lorraine McAdams ♥
Moderator
Moderator
Lorraine McAdams ♥


Брой мнения : 154
Join date : 09.08.2012

    Prada. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Prada.       Prada. EmptyПон Авг 13, 2012 7:25 pm

Прохладният бриз издуха дългата ми коса в лицето ми, напомняне от майката природа, че скоро щеше да дойде есента и това щеше да се случва доста често. Лятото все още не си бе отишло и имаше още време, докато това се случи, но мисълта за това някак си ме натъжаваше. Беше любимият ми сезон, чувствах се толкова свободна и жива, а съвсем скоро това щеше да престане, отново трябваше да започна да ходя на училище и да се преструвам на нормално момиче, каквото всъщност не бях. Беше толкова отегчително, бях завършила гимназия поне двадесет пъти, но всеки пък щом реша да се задържа на едно място за повече време се записвах и отново изживявах това мъчение. Мъчение - тази дума описваше идеално гимназията, глупави тестове, разглезени момичета, мислещи единствено за външния си вид, популярните момчета, които искат само секс и досадните учители, които следят всяко твое действие, понякога ми се искаше просто да избягам от всичко това. Беше интересно защо се подлагах на това отново и отново, може би на една малка част от мен това й харесваше и затова го изживявах отново и отново, но това бе просто една година, след това завършвах и всичко приключваше, докато не се преместя в друг град и не започна отново. Тялото ми не остаряваше, изминаха толкова много години откакто съм в него, а то изглеждаше все така младо и красиво, изглеждаше като същото осемнадесет годишно момиче, каквото бе през 1894 преди да взема това тяло. Някога си бях помислила да го сменя, но тaзи мисъл бе заличена от съзнанието ми след време, бях се привързала към това тяло и не смятах да го сменям, само в него се чувствах добре.
Вървях бавно по една от улиците на града, косата ми небрежно разпиляна около главата ми благодарение на лекия вятър, но това не ме притесняваше, външният вид не бе най-важното за мен, въпреки че често прекарвах часове пред огледалото. Преди бях изумена от момичета, които мислят само за външния си вид, не ги разбирах тогава, не можех да ги разбера и сега, може би това бе най-добрата част от същността им и затова й обръщаха толкова голямо внимание, а може би просто бяха прекалено самовлюбени. Не знаех. Рядко се случваше да обърна внимание на човешко същество, но трябваше да призная че някой от тях наистина бяха очарователни, а други ми се виждаха смешни и глупави като момичетата които мислят само за външността си. Някога и аз бях такава млада, наивна и глупава, интересувах се само от външността и забавленията, точно затова бях избрала това тяло, но с времето осъзнах, че има много по-важни неща. Какво бе външният вид? Просто една черупка. Всеки можеше да види как изглеждах отвън, но това, което се крие зад тази красива черупка имаше много по-голямо значение от това което бе отвън.
Все още унесена в мислите си влязох в молa. Някой бе казал, че пазаруване е най-доброто лекарство, а аз имах нужда от лекарство против скуката, която ме преследваше откакто бях пристигнала в града. Мистик Фолс се бе оказал по-скучен отколкото предполагах, че ще бъде, но сега това бе домът ми и трябваше да свикна с него. Отминах няколко магазини за дрехи, докато накрая не влязох в един. Нямаше много хора освен мен, което беше хубаво, не обичах претъпканите места. Вместо от някоя дреха вниманието ми бе привлечено от някаква жена, която разглеждаше изискана черна рокля и сякаш се опитваше да прецени дали би й отивала, преди още да я е пробвала. Приближих се към нея.
- Ще ти отива... - казах на непозната, а след това се загледах в лицето й за известно време. Може би я бях стреснала, едва ли й се случваше често напълно непозната да й казва какво би й отивало, но нали все пак трябваше да я заговоря някак?!
- Аз съм Лорейн. - подадох едната си ръка на непозната, а след това се усмихнах. По-принцип не бях много общителна и рядко започвах разговор първа, но нещо в тази жена ме бе привлекло, беше някак...специална.
Върнете се в началото Go down
http://teenwolf-rpgforum.bulgarianforum.net/
 
Prada.
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The Vampire Diaries RPG. :: Мистик Фолс :: Мол-
Идете на: