The Vampire Diaries RPG.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
The Vampire Diaries RPG.

The Vampire Diaries RPG forum.
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 5 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 5 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Пон Ное 15, 2021 8:02 am
Latest topics
» Вашите форуми.
Създаване на върколак EmptyСъб Ное 03, 2012 1:53 pm by Luz X. Lacrosse-Portnoy.

» Искам да си сменя лика
Създаване на върколак EmptyВто Сеп 25, 2012 8:42 am by Дилън Уебър

» Мнение за The vampire diaries
Създаване на върколак EmptyПон Сеп 17, 2012 5:48 pm by Katelyn Von Ward

»  Филми/Сериали
Създаване на върколак EmptyСъб Сеп 15, 2012 1:12 pm by Katelyn Von Ward

»  Vampire Barbie Vs. Barbie Klaus.
Създаване на върколак EmptyПет Сеп 14, 2012 7:35 pm by Саша Пиърс

» Море или плаж?
Създаване на върколак EmptyПет Сеп 14, 2012 7:34 pm by Саша Пиърс

» Кое е първото нещо което гледате у момче/момиче
Създаване на върколак EmptyПет Сеп 14, 2012 7:34 pm by Саша Пиърс

» Мнение за Gossip Girl
Създаване на върколак EmptyПет Сеп 14, 2012 7:33 pm by Саша Пиърс

»  Използвате ли преса?
Създаване на върколак EmptyПет Сеп 14, 2012 7:32 pm by Саша Пиърс

Top posters
Tayllor Le'roux.
Създаване на върколак Vote_lcapСъздаване на върколак Voting_barСъздаване на върколак Vote_rcap 
Asq.
Създаване на върколак Vote_lcapСъздаване на върколак Voting_barСъздаване на върколак Vote_rcap 
Christina Sаint-Claire.
Създаване на върколак Vote_lcapСъздаване на върколак Voting_barСъздаване на върколак Vote_rcap 
Madison Miller
Създаване на върколак Vote_lcapСъздаване на върколак Voting_barСъздаване на върколак Vote_rcap 
Kate D. Muse
Създаване на върколак Vote_lcapСъздаване на върколак Voting_barСъздаване на върколак Vote_rcap 
Деймън Салватор
Създаване на върколак Vote_lcapСъздаване на върколак Voting_barСъздаване на върколак Vote_rcap 
Kali.
Създаване на върколак Vote_lcapСъздаване на върколак Voting_barСъздаване на върколак Vote_rcap 
Katherine Pierce
Създаване на върколак Vote_lcapСъздаване на върколак Voting_barСъздаване на върколак Vote_rcap 
Саша Пиърс
Създаване на върколак Vote_lcapСъздаване на върколак Voting_barСъздаване на върколак Vote_rcap 
Ева
Създаване на върколак Vote_lcapСъздаване на върколак Voting_barСъздаване на върколак Vote_rcap 

 

 Създаване на върколак

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Christina Sаint-Claire.
Admin
Admin
Christina Sаint-Claire.


Брой мнения : 323
Join date : 09.08.2012
Age : 27
Местожителство : Мистик Фолс.

Създаване на върколак Empty
ПисанеЗаглавие: Създаване на върколак   Създаване на върколак EmptyЧет Авг 09, 2012 5:05 pm

В тази тема можете да си създадете върколак, като попълните бланката по-долу и я пуснете в тази тема...

Spoiler:
Върнете се в началото Go down
https://vampirediaries-rpgf.bulgarianforum.net
Роуз Гилбърт

Роуз Гилбърт


Брой мнения : 67
Join date : 31.08.2012
Age : 31

Създаване на върколак Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на върколак   Създаване на върколак EmptyПет Авг 31, 2012 1:30 pm

Име: Роуз Гилбърт
Години: 19
Дарба: --
Външен вид: Роуз е високо момиче с кафява дълга коса и искрящи кафяви очи. Има черна татуировка на врата си, която често й се налага да крие по всевъзможни начини.
Характер: Роуз е много разбран човек,но много малко хара могат да го осъзнаят.Винаги има и второ мнение освен нейното.Ако другите са прави,приема загубата.Дори и да е минимална.Гадното в характера й е,че е много чувстрителна и много лесно могат да я разтроят.
История: Роуз живее с семейството си в Маями, Флорида. От малки си израстват там, прекарват цялото си детство и завършва с отличие в местната гимназия. Лошото при нея е, че в гимназията си е падала малко като онези.. кучки, както са всеизвестни в тинейджърската възраст. Тогава е била доста по-различна от сега, имала е по-гаден характер, отнасяла се е с някои хора доста гадно, но след години това коренно се променя, което я научава да не наранява по-слабите.
Докато Роуз учи в гимназия, тя открива, че има в гена на семейството й едно съвсем "малко" проклятие. Оказва се, че векове наред в нейното семейство някои стават върколаци като задействат "без да искат" проклятието". В нейния случай на едно парти в гората тя блъска едно момче, което си удря много силно главата в едно доста здравичко дърво. За съжаление от удара той на момента умира и така самото проклятие се задейства. След няколко дни обаче разбира от майка си за него.
След като научава това, тя решава напълно да завърши образованието си тук и да се махне по-скоро. Това и става. След 2 години тя завършва и без да му мисли сама се премества да живее тук.
Снимка:
[You must be registered and logged in to see this image.]
Мiranda Кerr
Върнете се в началото Go down
Daya.

Daya.


Брой мнения : 2
Join date : 31.08.2012

Създаване на върколак Empty
ПисанеЗаглавие: Даяна с'Ааваз Дивайн.    Създаване на върколак EmptyПет Авг 31, 2012 4:28 pm

Their tears are filling up their glasses. No expression. No expression.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Даяна с'Ааваз Дивайн.|| 19 години. || F.C. Julie de Waroquier Photography.

Болка, гняв, болка.. Усещали ли сте тези чувства? Болката от загубата на любим човек. Любим човек като моят баща. И гнева.. безсилният гняв към всички онези хора. Които подсмърчат и плачат.. за него. За моят татко. И какъв е смисъла? Смисълът тези съвсем бегло- познати лица да правят сцени.. да присъстват на този тъжен ден. Внимание? Може би. Но безсилният гняв към тях.. да.. исках всички те да се махнат. Всичките. Дори майка ми, която седеше изправена до мен и приемаше съболезнованията. Как можеш да съжаляваш за смъртта на някой, когато не си бил виновен за нея? Не им исках съжалението. Баща ми беше добър човек. И това според 'законите на обществото' означаваше голямо погребение. Глупости.. знаех какво иска той. Сподели го с мен в последните месеци от мъките си. Той искаше да бъде кремиран. И аз да разпръсна праха му в Рая... А какво беше Рая? Висока и стръмна скала, в която се разбиваха вълните на океана. Да. Там искаше той да бъде. Но важни особи като моето семейство не могат да бъдат ей така пуснати във вятъра.. Затова сега бях тук. Като кукла на конци. Кимах на всички, които ме гледаха съжалително и ми поднасяха съболезнованията си. Потупваха ме по главата и пускаха лека усмивка сякаш си мислеха, че това ми помага по някакъв начин. Глупости. Раздиращата болка в гърдите ми не ставаше по- малко.. Дупката не се смаляваше. Но опустошителният гняв в осемгодишното ми телце нарастваше. Защо бяха тук? Та те не го познаваха.. не знаеха нищо за него. Знаеха ли, че обича да става в три през нощта, за да изпуши една цигара и да се наслади на гледката и самотата? Знаеха ли колко обича да разказва истории с приятния си, дрезгав глас.. истории, които аз обожавах да слушам. Приказки за чудни същества, наречени върколаци. Хора, които носят проклятие в семейството си. Хора, които убиват някого и стават такива.. Мъчителните болки по време на първото пълнолуние. Да за такива неща обичаше да говори. Как неговите предци били такива.. Но проклятието бе изгубено с годините.. или поне той така казваше. Аз обичах да се потапям в този магически свят.. колкото зловещ и неподходящ да беше за малки деца, според майка ми. Потърках крака един в друг. Чорапогащника.. малките обувчици със закопчалки.. вълнената пола и пуловера. Всичко това не беше.. мен. Погребението на баща ми беше пълно с фалш. Никой тук не беше този, за когото се представя. Даже повечето от хората сигурно злорадстваха, че Пиерр Дивайн е мъртъв. Мразех ги. Не ги исках тук. Една гневна сълза се спусна по бузата ми, оставяйки гореща следа. Една стара жена се превземаше 'о, клетото дете'. Едва се сдържах да не избягам. Една силна, голяма и топла ръка хвана моята малка и студена ръчица. Това хващане ме успокои. Нямаше нужда дори да извръщам поглед. Знаех кой е това.. Алекс. Единственият човек, когото обичах толкова много колкото татко. Беше ми полу- брат. Майка го мразеше, защото не беше нейно дете, но се беше примирила, че той трябва да присъства тук. Алекс ме сложи да седна на стола до него и ме гушна. Топлата му прегръдка ми вдъхна увереност.. позволих си да скрия лице в пуловера му, а той ме целуна по главата и усетих как се усмихва. Поех си дълбоко въздух и обърнах глава към ковчега, който беше отворен. Баща ми беше със скръстени на гърдите ръце и лека усмивка. Изглеждаше толкова.. спокоен.



Hide my head I want to drown my sorrow. No tomorrow. No tomorrow.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Задъхано момиче, тичащо по плажа. Изплашено, ужасено и едновременно с това.. удовлетворено. Да.. това момиче бях аз. Силите не ми достигаха.. свлякох се под един камък. Ръцете ми бяха окървавени и треперещи. Цялото ми тяло трепереше неудържимо. Бях ужасена. Ужасена от онова, което направих и ужасена от чувството на удовлетворение, което изпитвах. Да, момчето беше глупак... Обиждаше баща ми на поразия.. разпалваше дългогодишният ми гняв, свързан с погребението му и фалша на хората. Но дори този тъпак, дори той не заслужаваше смърт. Стиснах очи, но това само го направи по- реалистично. Виждах го.. виждах ясно- зелените ми очи, уплахата в тях.. четях думата 'моля' по сините му устни. Кръвта се стичаше от главата му. Знаех, че съм разбила черепа му. Знаех, че приливът ще го отнесе далеч от тук.. Но нямаше да го отведе далеч от ума ми. Сълзите се застичаха от сините ми очи, оставяйки горещи дири.. които стоплиха вледененото ми лице. Затичах се към океана, а кестенявата ми коса се уви, около лицето ми като шал.. студен, мокър шал.. Отмих кръвта от ръцете си, гледайки как водата става кърваво червена.. избледнява до розово.. и отново става прозрачна. Или синя, каквато изглеждаше. Изпълних се с решителност. Това момче.. което обиждаше баща ми... нямаше да стане причина да бъда затворена до края на живота си. Закрачих с тежка стъпка и стигнах до мъртвото му тяло, вече обляно от вълните. Сграбчих го за ръцете и го завлачих навътре без да ми пука, че мокря панталоните си, ботушите и всичко. Исках само да свърши.. този кошмар. Или поне да избия от главата си страха, че ще ме арестуват и ще провалят живота ми.
Дърпах Даниел все по- надълбоко и все по- надълбоко..

and I find it kind of funny, I find it kind of sad. The dreams in which I'm dying are the best I've ever had.

[You must be registered and logged in to see this image.]

БОЛКА. Всичко останало беше заличено.. съзнание, мисъл, опит за намаляване на този ужас. Всичко беше погребано от ужасяващата болка. Писъците раздираха гърдите ми, оглушаваха ушите ми.. Но само моите сетива бяха под атаката на този звук и тази болка.. Тук, тази вечер, на пълнолунието.. нямаше никой толкова навътре в гората. Никой нямаше да дойде на моето любимо място, за да ме спаси от нечовешките мъки. Разкъсвах се отвътре- навън. Нямах представа колко време минава.. часове, дни, месеци, години? Кого го интересуваше?! Исках само да свърши.. Болезнена болка долу в ръцете ми ме накара да извия неестествено главата си надолу. Щях да припадна. Ноктите ми се разкървавяваха.. излизаха по- дълги. Усетих болка и вкус на кръв в устата си. Същото се случваше с кучешките ми зъби. Цялата болка и кървеж премина плавно.. когато най- накрая се озовах на четири крака. Като вълк. И усещането беше.. невероятно. Чувстваш свободата до мозъка на костите си. Усещаш въздуха както никога преди.. виждаш всичко по- различен начин. Чуваш неща, които не си предполагал, че можеш да чуеш. Усещаш туптенето на сърчицата на дребните животинки наоколо. Затичваш се с бързина, която не си предполагал, че можеш да достигнеш. Виеш срещу откритата луна. Усещаш вятъра в козината си.. усещаш тръпката от убийството, за да се нахраниш. Да. Нищо не може да се сравни с това. Усещането.. да не бъдеш човек. Да бъдеш нещо.. повече. И моята радост. Моята лична радост. Че всяка една от вълшебните приказки, които моят баща ми разказваше на времето са истински..
Съвсем истински.

When people run in circles it's a very, very..
MAD WORLD.


Върнете се в началото Go down
Christina Sаint-Claire.
Admin
Admin
Christina Sаint-Claire.


Брой мнения : 323
Join date : 09.08.2012
Age : 27
Местожителство : Мистик Фолс.

Създаване на върколак Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на върколак   Създаване на върколак EmptyНед Сеп 02, 2012 10:29 am

Одобрени сте, добре дошли. ;3
Върнете се в началото Go down
https://vampirediaries-rpgf.bulgarianforum.net
Sponsored content





Създаване на върколак Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на върколак   Създаване на върколак Empty

Върнете се в началото Go down
 
Създаване на върколак
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Създаване на хибрид.
» Създаване на човек.
» Създаване на демон
» Създаване на вампир
» Създаване на Богиня/Бог.

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The Vampire Diaries RPG. :: Вашите герои :: Създаване на герой.-
Идете на: