The Vampire Diaries RPG.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
The Vampire Diaries RPG.

The Vampire Diaries RPG forum.
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 5 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 5 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Пон Ное 15, 2021 8:02 am
Latest topics
» Вашите форуми.
1864, балът в имението Салваторе EmptyСъб Ное 03, 2012 1:53 pm by Luz X. Lacrosse-Portnoy.

» Искам да си сменя лика
1864, балът в имението Салваторе EmptyВто Сеп 25, 2012 8:42 am by Дилън Уебър

» Мнение за The vampire diaries
1864, балът в имението Салваторе EmptyПон Сеп 17, 2012 5:48 pm by Katelyn Von Ward

»  Филми/Сериали
1864, балът в имението Салваторе EmptyСъб Сеп 15, 2012 1:12 pm by Katelyn Von Ward

»  Vampire Barbie Vs. Barbie Klaus.
1864, балът в имението Салваторе EmptyПет Сеп 14, 2012 7:35 pm by Саша Пиърс

» Море или плаж?
1864, балът в имението Салваторе EmptyПет Сеп 14, 2012 7:34 pm by Саша Пиърс

» Кое е първото нещо което гледате у момче/момиче
1864, балът в имението Салваторе EmptyПет Сеп 14, 2012 7:34 pm by Саша Пиърс

» Мнение за Gossip Girl
1864, балът в имението Салваторе EmptyПет Сеп 14, 2012 7:33 pm by Саша Пиърс

»  Използвате ли преса?
1864, балът в имението Салваторе EmptyПет Сеп 14, 2012 7:32 pm by Саша Пиърс

Top posters
Tayllor Le'roux.
1864, балът в имението Салваторе Vote_lcap1864, балът в имението Салваторе Voting_bar1864, балът в имението Салваторе Vote_rcap 
Asq.
1864, балът в имението Салваторе Vote_lcap1864, балът в имението Салваторе Voting_bar1864, балът в имението Салваторе Vote_rcap 
Christina Sаint-Claire.
1864, балът в имението Салваторе Vote_lcap1864, балът в имението Салваторе Voting_bar1864, балът в имението Салваторе Vote_rcap 
Madison Miller
1864, балът в имението Салваторе Vote_lcap1864, балът в имението Салваторе Voting_bar1864, балът в имението Салваторе Vote_rcap 
Kate D. Muse
1864, балът в имението Салваторе Vote_lcap1864, балът в имението Салваторе Voting_bar1864, балът в имението Салваторе Vote_rcap 
Деймън Салватор
1864, балът в имението Салваторе Vote_lcap1864, балът в имението Салваторе Voting_bar1864, балът в имението Салваторе Vote_rcap 
Kali.
1864, балът в имението Салваторе Vote_lcap1864, балът в имението Салваторе Voting_bar1864, балът в имението Салваторе Vote_rcap 
Katherine Pierce
1864, балът в имението Салваторе Vote_lcap1864, балът в имението Салваторе Voting_bar1864, балът в имението Салваторе Vote_rcap 
Саша Пиърс
1864, балът в имението Салваторе Vote_lcap1864, балът в имението Салваторе Voting_bar1864, балът в имението Салваторе Vote_rcap 
Ева
1864, балът в имението Салваторе Vote_lcap1864, балът в имението Салваторе Voting_bar1864, балът в имението Салваторе Vote_rcap 

 

 1864, балът в имението Салваторе

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Katherine Pierce
Moderator
Moderator
Katherine Pierce


Брой мнения : 271
Join date : 09.08.2012
Местожителство : Wonderland estate.

1864, балът в имението Салваторе Empty
ПисанеЗаглавие: 1864, балът в имението Салваторе   1864, балът в имението Салваторе EmptyПет Авг 10, 2012 10:37 am

Новата рокля, която ми бяха направили ми стоеше просто перфектно. Дългата кадифена рокля с цвят на пепел от рози се спускаше като излята върху перфектната ми фигура. Беше без презрамки. Копринените ръкавели, малко по тъмни от роклята стояха доста добре. Сложих си колието, перлените обици и си обух чисто новите обувки на висок ток, също правени по поръчка. Огледах се в огледалото на стаята си и се усмихнах, доволна от видът си. Косата ми беше на големи къдрици, спускаща се свободно по раменете ми. Чу се одобрително ахване от прислужницата ми.
- Изглеждате невероятно. - каза и се усмихна.
- Така и трябва. - отвърнах просто. - А сега е време да тръгвам към имението, защото балът ще започне скоро.
Излязох от стаята си, след това и от къщата. Пред нея ме чакаше красива карета с два черни коня, която щеше да ме закара. Качих се и тя потегли. Не след дълго пристигнах там. Алеята беше претрупана с хора, отиващи на празненството. Излязох от каретата и тръгнах към входа на имението. Домакинът ме поздрави и аз влязох вътре. Имаше оркестър, който свиреше танцувална музика. Маси, отрупани с храна и напитки. И едно огромно място, където после всички щяха да танцуват. "Еха", помислих си. Наистина много ми хареса как всичко беше сложено.
Реших да се освежа с една напитка като за начало и отидох до масите. Сипах си в една кристална чаша някакъв алкохол и отпих една глътка. Огледах се да видя кои са тук, докато изведнъж видях една дама, която страшно много приличаше на мен. Дори облеклото й беше като моето. "Това е странно", помислих си. Допих питието си. Изведнъж пак я видях. Момичето стоеше до оркестъра и се взираше в мен..
Върнете се в началото Go down
Charlotte.
Original Vampire
Original Vampire
Charlotte.


Брой мнения : 37
Join date : 09.08.2012

1864, балът в имението Салваторе Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 1864, балът в имението Салваторе   1864, балът в имението Салваторе EmptyПет Авг 10, 2012 11:13 am

Колко хубаво бе,когато всички те смятаха за мъртъв. Бе по-лесно да убиваш длъжниците си,а когато знаеше,че има момиче досущ приличащо на теб беше и забавно да се правиш на нея. Шарлот,все пак,още не бе могла да забрави Майкълсън. Интригуваше я това дали той е разбрал,че тя е жива,но после си казваше,че бе по-добре Татяна да си остане мъртва завинаги.
- Катерина Петрова..Катерина Петрова.. - повтаряше си Шарлот ,докато слагаше обиците си. Малко по-натам на един диван стоеше привидна млад мъж с руси коси и гарваново черни очи,които кимаше всеки път щом тя изречеше името.
- Мразя тъмните цветове. - след което погледна към мъжът,които единствени извъртя очи. След което се изправи ,отиде до девойката и я притисна към себе си,замятайки част от къдриците й на страна. След това ръката му премина по лицето й и стигна до устните й.
- Но ти отиват,скъпа. Плюс това едва ли искаш някой да те разпознае. - проговори с дрезгав глас,а след това целуна устните й. Шарлот се подсмихна доволно. Обичаше когато някой й правеше комплименти,а Хенри определено бе спец в тези работи. Той бе нещо като нейната нова доверена играчка. Не бе й човек,а демон,което правеше удоволствието й още по-голямо. Демоните бяха много по-страстни от вампирите. След като се погледна последен път в огледалото тръгна към каретата си. По принцип тя не живееше тук в Мистик фолс. Живееше в по-южняшката част на Америка. струваха й се по-вкусни топли хора. Пътят не й се стори много дълъг,а веднага щом се шмугна в огромното имение започна да се оглежда за домакините. Хенри й бе казал,че Катерина обичала да си играе с тях ,дори била влюбена в тях,а Шарлот не можеше и да повярва. в крайна сметка момичетата Петрова можеха ли наистина да обичат и то един? Не вярваше. Любовта за нея бе загубена кауза. След това съзря едно чернокосо момче,придружено от едно пепеляво русо и зеленооко момче. Точно описани от Хенри,даже малко по-красиви в действителност. Шарлот бързо се скри,понеже все още не бе готова да се прави на най-новата си двойничка. Взе си едно питие и започна на ново да оглежда хората,докато дъхът й не секна. Видя Катерина,която се взираше право в нея,в сякаш гледаше в огледалото. Шарлот отново се подсмихна и за миг изчезна от погледа на Катерина и отиде до оркестъра на по-видимо място. Погледите им отново се засякоха и тя реши,че не бе любезно от нейна страна да не я поздрави.
- Катерина Петрова нали? - попита гордо брюнетката съвсем внимателно,обикаляйки я. Не бе удивена от приликата им,защото тя не бе първата двойничка която вижда. Не пък и не бе една от многото. Преди лично тя се бе грижила а тяхната смърт,защото не желаеше Клаус да използва нейната семейна линия,не му ли стигаше това,че тя се бе жертвала за него? Но с Катерина бе различно. Нея бе оставила жива и тя сама се бе досетила как да се оправи с Клаус.
- Не се ли тревожите,че Ник може да ви намери? Ако бях на ваше място щях да бъда по-внимателна. - допълни малко след това Татяна. Тонът й бе съвсем приятелски,но за секунди нещата можеха да се обърнат. Дори не се тревожеше,че хората забелязваха приликата им.
Върнете се в началото Go down
Katherine Pierce
Moderator
Moderator
Katherine Pierce


Брой мнения : 271
Join date : 09.08.2012
Местожителство : Wonderland estate.

1864, балът в имението Салваторе Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 1864, балът в имението Салваторе   1864, балът в имението Салваторе EmptyПет Авг 10, 2012 12:19 pm

Момичето стоеше там, взирайки се в мен. Господи та тя изглеждаше точно като мен. Лицето, скулите, физиономията... сякаш се гледах в огледалото. Добре, че тоалетите ни не бяха съвсем еднакви иначе хората щяха да забележат и кой знае какво ще си помислят. Че имам сестра - близначка. Ха. Но коя беше тя? И какво правеше тук? Трябва да разбера коя е, не ми се понася фактът, че може да си се разхожда из Мистик Фолс и хората да я мислят за мен. Кой знае какви неща ще направи и всички ще си мислят, че са мое дело..
Както и да е. Оставих празната си чаша на масата до мен и си запроправях път през тълпата към момичето. Надявах се да не изчезне пак така. Нямаше да е много учтиво, а и не ми се издирваше през целия бал.
Най - накрая стигнах до нея. Тя си стоеше съвсем спокойно, без да се притеснява, че някой или по - скоро всички може да ни видят. Приликата ни беше поразителна.
"Катерина Петрова нали?", каза тя и се усмихна. Значи тя знаеше името ми и вероятно всичко за мен. Тя си беше свършила домашната работа и ме познаваше, а аз не. Бях изостанала с една крачка назад. Не беше типично за мен. Трябваше да наваксам..
Момичето ме попита дали не се тревожа, че Клаус може да ме намери и убие. Пхах аз знаех как да се крия и какво да правя, за да не ме намери. И нямаше. Можех да се грижа за себе си.
- Не мисля, че трябва да се тревожите за мен. Знам как да забаламосам големия лош вампир, така че да не ме открие. И в момента го правя. Мога да се грижа за себе си, не ми трябва пазителка. - отвърнах й. Момичето се засмя леко сякаш намираше думите ми за някаква шега или виц. Явно не вярваше, че мога да се справя с Клаус. Не че ми пука какво си мислеше. Единственото важно нещо в момента бе да разбера коя е и откъде идва.
- И така.. след като ти знаеш името ми мисля, че е редно и аз да знам твоето. - казах й и зачаках да ми отговори. Огледах се да видя дали хората са забелязали приликата ни. За щастие не бяха..
Върнете се в началото Go down
Charlotte.
Original Vampire
Original Vampire
Charlotte.


Брой мнения : 37
Join date : 09.08.2012

1864, балът в имението Салваторе Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 1864, балът в имението Салваторе   1864, балът в имението Салваторе EmptyПет Авг 10, 2012 12:47 pm

- Можете да се грижите за себе си? А от къде знаете,че не съм пратена от него и че във всеки един момент само с едно движение бих могла да направя така че да заспите ,а след това да ви занеса право в ръцете му? - попита брюнетката с още по-спокоен тон от преди. Въпреки че се опасяваше,че развеселената й физиономия издаваше съвсем различни намерение от по-горно казаните. изпи на екс прекрасното червено вино,което си бе наляла и остави прекрасно изваяната порцеланова чашка в един поднос.
- Извините,къде ли ами обноските днес. Татяна. Татяна Петрова,но предпочитам да ме наричат Шарлот. - продума отново и направи лек реверанс. След това погледът й отново се устреми към братята Салватор. като че ли преценяваше вкусът й за мъже. Дали Катерина й харесваше? Личеше си,че има онзи пламък в очите. Досущ като нейния.
- Имате хубав вкус за мъже и аз определено щях да се затрудня при избора. - каза малко след това с привидно по-весел тон. За нея всичко бе веселия. Убийствата,баловете,живота. Не бе сигурна,че веднага трябва да започне с хвалбите,с това че именно нейната кръв е помогнала за създаването на расата в която Катерина 'членуваше' вече доста време. Реши за сега да го запази за себе си. А и не бе хубаво да се хвалиш толкова много на непознати,макар че тя познаваше Кат.
- Един факт.. Ние никога не можеш да бъдем с един,сърцето ни не е направено за един,така че по-добре взимай и двамата. - смигна й съвсем лекичко,след което задигна още една чаша с вино и изчезна от погледна на Кат. Седна в една беседка на двора,поздравяваше различните непознати хора,които й кимваха с глава. Винаги когато си спомняше за онова семейство изпитваше смесени чувства. Мразеше ги и ги обичаше. Мразеше ги за това че я бяха отделили от детето й,завличайки я в тяхното проклятие. А ги обичаше защото.. може би все още бе влюбена в един от тях,макар че в повечето случай бе сигурна,че бърка любовта със страст. След известно време видя как госпожица Пиърс идваше към нея ,за да й прави компания или пък да й зададе куп въпроси. Щом се приближи достатъчно Шарлот възкликна :
- Компания! Колко хубаво! Тъкмо бе започнало да ми става самотно. - вече бе факт. Шарлот я харесваше. Не й приличаше на другите безпомощни момичета,които бе убила. След като бе тръгнала след непозната,която очевидно знае всичко за нея.
Върнете се в началото Go down
Katherine Pierce
Moderator
Moderator
Katherine Pierce


Брой мнения : 271
Join date : 09.08.2012
Местожителство : Wonderland estate.

1864, балът в имението Салваторе Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 1864, балът в имението Салваторе   1864, балът в имението Салваторе EmptyПет Авг 10, 2012 1:25 pm

- Мда компанията е хубаво нещо. - казах и седнах до Татяна. Наистина добре, че излезе навън, вътре беше твърде пренаселено. Този шум ме дразнеше. Сега се сетих, че тя дори не ме беше оставила да й отговоря.
- Братята Салваторе са наистина.. мм.. как да го кажа.. неустоими. И в момента и двамата са мои. Не ги пипай! - завърших леко шеговито и Шарлот се засмя. Едва ли би се занимавала с тях сега. Щом и тя е Петрова значи също като мен е имала бурни взаимоотношения с Клаус. Типично е за нас. Винаги се влюбваме в неподходящите мъже. Вероятно и Татяна е пострадала от връзката си с Клаус. Искала е да се махне от него и сега е тук. Светна ми. Тя също бяга от него. Толкова е очевидно. И се опитва да ме заблуди, че е тук, за да ме доведе при него, че са един вид съюзници. Ха. Тайната разбулена.
Една доволна усмивка се изписа на лицето ми.
- Шарлот.. - започнах, формулирайки изречението в главата си - Неможеш да ме заблудиш. Не си тук, за да ме хванеш и занесеш при Клаус. Нито да ме убиеш. Ти вероятно си чула за мен и си дошла тук по случайност или просто от интерес към града, а аз съм просто бонус. И в двата случаяна не Клаус те е пратил тук, нали?
Шарлот направи леко учудена физиономия.
- Мисля си, че и ти бягаш от него. Не е ли така? - попитах я.
Върнете се в началото Go down
Charlotte.
Original Vampire
Original Vampire
Charlotte.


Брой мнения : 37
Join date : 09.08.2012

1864, балът в имението Салваторе Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 1864, балът в имението Салваторе   1864, балът в имението Салваторе EmptyПет Авг 10, 2012 1:38 pm

"Обещавам!' ,нашепна Шарлот в съзнанието на Катрин ,а след това се разсмя. Въпреки че щеше да е особено трудно. Но сега не й бе до това,а пък и имаше доста други играчки с които да се забавлява щом се върне у дома. Поклащаше уж изумено глава докато Катерина се опитваше да познае защо бе там. Смехът й отново се разнесе щом тя й каза,че смята Шарлот за поредната жертва на Клаус и че тя също бяга от него.
- Не бягам от него. Не искам да го виждам,той трябва да бяга от мен. - каза с най-спокойния тон които можеше да се докара от вампир в нейното положение. - Майка му използва моята кръв за да създаде твоята раса. Вампирите. Което ме прави стара колкото Клаус. - обясни веднага след това и отпи от виното. Потрепна,но не от горчивият вкус на отлежалото малцово вино,а от спомена за онази ужасна нощ. Майка им не бе права да се намесва в отношенията им.
- Бе нещо като наказание за всички. Имах дете от друг мъж.. преместих се в тяхното село и.. Клаус и Илайджа ме обикнаха. Аз също изпитах интерес към тях,но винаги се пазех,защото не исках детето ми да пострада. Те се караха за мен,биеха се,а майка им Естер не одобряваше. За това реши да жертва мен. Те ме мислят за мъртва. - говореше монотонно,в сякаш го разказваше за стотен път,а в същност доста рядко говореше за миналото си,почти никога ,но нали бяха един кръв,а й тя едва ли щеше да изтърчи до Клаус,за да му каже,че изгората му е жива и ,че е била спасена от баща му само и само за да е сигурен че ще има някой които да си отмъщава вместо него. Шарлот не бе му потърсила сметка още,но все някога щеше да стане. И когато станеше щеше да проличи кой бе по-жесток. Тя можеше да изглежда доста спокоен,весел човек,но тъмнината която се бе родила в нея онази нощ стоеше и нарастваше в нея.
- Имаше и други като нас.. той искаше да ги използва,но аз ги убих,спестих им мъките на които Клаус щеше да ги подложи. Теб обаче реших да не пипам,оказа се че сама си достигнала до решението.
Върнете се в началото Go down
Katherine Pierce
Moderator
Moderator
Katherine Pierce


Брой мнения : 271
Join date : 09.08.2012
Местожителство : Wonderland estate.

1864, балът в имението Салваторе Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 1864, балът в имението Салваторе   1864, балът в имението Салваторе EmptyПет Авг 10, 2012 3:48 pm

Оказа се, че не съм напълно права. Донякъде. Тя явно просто го... избягваше. Не искаше да го среща. "Леле този глупак явно си пада само по един вид жени - Петрова", помислих си и се засмях. Татя също долови мисълта ми и се изхихика. "И накрая всички бягат от него", завърши мислено тя и двете прихнахме в смях. Значи Татя има почти същата история като моята. Двама братя, безумно влюбени в нея, извънбрачно дете. С изключение на частта с промяната й. Моята беше по мое собствено желание за разлика от тази на Татя. Тя бе насилена и един вид днешните вампири носеха нейната кръв. И също така моята, тъй като и аз съм Петрова. Това ме прави горда. Засмях се леко отново.
О, сега осмислих последните й думи. Значи Шарлот ме познава от много отдавна. И ме е наблюдавала. Ауч добра е в прикритието..
- Еха, разкри ми историята си. Не се ли опасяваш, че бих могла да я използвам за нещо против теб? Или да отскоча при Клаус и да му кажа къде си? - попитах я, гледайки я с интерес. Наистина ми беше странно, че сподели това с мен. "Хората" рядко го правеха особено тези, които ме познаваха добре. Знаеха, че което ми влезе през ухото излиза през устата. Особено ако беше важно за тях. Обичах да ги гледам нещастни. Доставяше ми удоволствие. Разбира се не бях така с всички. Имаше някои, от които се интересувах и пазех тайните им. Все пак колкото лесно можех да разгласявам нещо толкова и лесно можех да го пазя в тайна. Но такива "хора" за мен вече нямаше. Всички бяха просто играчки за мен. Забавлявах се на воля с тях и накрая ги убивах. Това беше обичайно за мен.
Но щом Шарлот ми поверяваше това значи наистина ми имаше доверие. Пък и защо не все пак и двете сме Петрова и сме роднини. Не че знам какви по - точно.
Върнете се в началото Go down
Charlotte.
Original Vampire
Original Vampire
Charlotte.


Брой мнения : 37
Join date : 09.08.2012

1864, балът в имението Салваторе Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 1864, балът в имението Салваторе   1864, балът в имението Салваторе EmptyНед Авг 12, 2012 2:35 pm

Смехът на Шарлот отново се разнесе из околията. Дори този път бе започнала да пляска с ръце и едвам,едвам се успокои. Катерина наистина имаше чувство за хумор.
- Давай. На него не му пука дали съм жива или не. Имам внедрени мои хора в неговия най-близък кръг ,винаги съм няколко крачки преди него.. така че май аз съм тази която може да те предаде. - след това отново й смигна. След това въздъхна.
- Но според мен това не е живот. Постоянно да си обграден около служещи твои хора ,без никаква истинска страст. тръпка. Но се прежалих.. - след това погледна към Катерина. Момчетата Салватор за нея бяха тръпка,а тя нямаше такива чувства към играчките си.
- Истинската ти любов обаче,не е Стефан. - продължи малко след това,все още гледайки я изпитателно. Имаше си и доста свои черти,не бяха чисто еднакви.
- Стефан може да ти се представя за по-предан,но не е. Неговото е просто детско.. докато Деймън наистина е много хлътнал. - естествено,познаваше и тях много добре. Татяна обичаше да знае всичко за всеки преди да ги навести,защото меко казано,но обичаше изненадите.
- Женила съм се милион пъти,ала не съм виждала момче да ме гледа така както синеокия те гледа. - усмивката й бе станала малко по-натъжена. Тя отдавна бе престанала да търси този поглед у момчетата,след толкова много векове любовта вече й се виждаше като нещо болезнено и не толкова нужно.
- Като цяло любовта е загубена кауза. Според мен само мазохистите я боготворят. - пошегува се,а след това допи виното си и се изправи.
- Няма ли да отидеш при момчетата? Цял ден те чакаха с такова нетърпение.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





1864, балът в имението Салваторе Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 1864, балът в имението Салваторе   1864, балът в имението Салваторе Empty

Върнете се в началото Go down
 
1864, балът в имението Салваторе
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Имението "Салватор"
» Имението на Кейт и Мадисън <3

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The Vampire Diaries RPG. :: Извън Мистик Фолс. :: In the past...-
Идете на: